znudzony mężczyzna i kobieta na randce online
Home » Cztery typowe błędy sugar daddyw czasie spotkań
 znudzony mężczyzna i kobieta na randce online

Jest kilka błędów, które popełniają sugar daddy Polska, gdy szukają spotkań z sugar babys. Niektórych można łatwo uniknąć, a innych nie aż tak bardzo. Jeśli uważasz, że posiadanie pieniędzy wystarczy, wciąż jesteś daleki od bycia prawdziwym sugardaddy Polska.

Informacja to siła, a im więcej informacji musisz połączyć z lepszą młodą kobietą. Jeśli uratujesz te błędy, będzie to dobry początek do udanego życia SD i będzie nie tylko wsparciem w trudnym czasie młodej dziewczyny, ale także będzie chciała być z tobą dla siebie.

1-. Nie baw się ze swoim wiekiem

Oczywiste jest, że jesteś stary, nie musisz tego mówić. Nie zawracaj sobie głowy próbowaniem zachowywania się, jakbyś był młodszy niż w rzeczywistości. Jeśli jest coś, co szuka SB, jest to dojrzałość i spokój, jeśli zachowujesz się jak 18-letni chłopiec, wolałby raczej być z przyjaciółmi na uniwersytecie niż z Tigo.

Innym typowym błędem jest mówienie dziewczynie, że wyglądasz młodziej lub że wszyscy mówią ci, byś wyglądał mniej. Jesteś ile masz lat i powinieneś być tego świadomy. Nie baw się kwestią wieku ani nie nadawaj jej znaczenia, bo ona też ci ją przekaże. Nie jest też dobrym pomysłem, aby pojawić się na imprezie uniwersyteckiej lub w młodej atmosferze, aby spotkać się z dziewczynami, pamiętaj, że w tym miejscu nie wszyscy będą szukać SD

Młoda dziewczyna nie chce mężczyzny, który „myśli”, że jest młodszy niż w rzeczywistości. Każda dziewczyna zainteresowana sugar daddy chce starszego mężczyzny, a nie 18-letniego mężczyzny.

Jeśli nauczysz się postępować zgodnie ze swoim wiekiem, będziesz trzymać się z dala od przerażającej strefy. Obszar, w którym zaczynasz wywoływać dreszcze u dziewczyny z przodu i po prostu chcesz uciec. Pokaż swojemu sugar babe że jesteś zadowolony ze swojego wieku, a wszystko będzie znacznie lepsze.

2-. Wyprzedzanie

Najgorszą rzeczą, jaka może ci się przytrafić na randce z sugar babe laską, jest przerażenie, a kiedy spotykasz się z młodymi dziewczynami, musisz być spokojnym i zrelaksowanym dżentelmenem.

Zapewnij sobie bezpieczeństwo i baw się dobrze i baw się dobrze, jeśli przesadzisz, zostanie to zauważone. Jeśli widzi w tobie dziwne rzeczy, to normalne, że nie ma drugiej randki, więc zachowuj się naturalnie i nawet jeśli jest najpiękniejszą dziewczyną na świecie, musisz zachowywać się naturalnie.

Musisz być mężczyzną, który wie, czego chce, mając pewność siebie i bezpieczeństwo jest seksowne, nawet najlepszy biznesmen, który porusza miliony euro z całkowitym bezpieczeństwem, może czuć się nieswojo przed piękną dziewczyną. 

Więc jeśli uważasz, że powinieneś to poprawić, spróbuj przeczytać kilka sztuczek, które można znaleźć w google lub książkach, aby poprawić swoje bezpieczeństwo przed kobietą. Nie oznacza to zachowywania się tak, jakbyś był zdeterminowanym i bezpiecznym człowiekiem, chodzi o bycie.

Utwórz swój profil i ciesz się kontaktami na poziomie

Jeśli chcesz wypróbować świat sugar dating, jesteś na idealnej stronie.
Wypełnij swój profil i zacznij rozmawiać.

Utwórz swój profil i ciesz się kontaktami na poziomie

Jeśli chcesz wypróbować świat sugar dating, jesteś na idealnej stronie.
Wypełnij swój profil i zacznij rozmawiać.

3-. Zignoruj ​​etykietę lub noś ubrania młodzieżowe

To błąd, który jest popełniany częściej niż się wydaje. Jeśli jesteś starszy i myślisz, że możesz po prostu „wyglądać” super seksownie i atrakcyjnie dla SB, jesteś szalony. Jeśli uważasz, że za posiadanie pieniędzy wszystko zostało już rozwiązane w kwestii SugarBaby, jesteś szalony i mało poinformowany.

Oczywiste jest, że 22-latek może wstać rano, wyjść za drzwi i być super seksowny z tylko podartymi spodniami i koszulą. Ale wiesz, że nie masz 22 lat i jesteś tym samym ciałem, co byłeś w tym wieku.

Jeśli masz 40 lat i chcesz połączyć się z sugar baby 20-letnią dziewczyną, będziesz musiał włożyć dużo wysiłku w swój wygląd. Nie mówię o kąpieli i czesaniu, to oczywiste. Mówię o upewnieniu się, że twoja toaleta jest nieskazitelna. 

Regularnie strzyż włosy, zadbaj o skórę, użyj wody kolońskiej i dezodorantu, dentysty, a garderoba powinna zostać zaktualizowana. Ubierz się w swoim wieku, ale ubierz się stylowo. Wiemy, że czasami firmy nie zostawiają nam na to czasu, ale są sklepy internetowe, w których można kupić ubrania i wody kolońskie. 

Zrób sobie przerwę, aby przejść do fryzjera i zawsze miej pod ręką nawilżający krem ​​przeciw zmęczeniu.

Na pewno nie osiągniesz wyglądu George’a Clooneya. Ale musisz być w lepszej formie, lepiej się ubierać i traktować swoje ciało tym, czego potrzeba, aby cię lepiej widzieć. sugar babys interesują się mężczyznami, którzy dbają o siebie i dbają o swój wygląd. Mówię poważnie: stary i przystojny mężczyzna zawsze bierze ciasto.

4-. Nie pozwól, aby czynniki zewnętrzne odciągnęły Cię od tego, czego chcesz

Umawianie się z młodymi dziewczynami może czasem nas denerwować i nie wiedzieć dlaczego. Oto kilka myśli, które mogą przejść przez twoją głowę, nie zdając sobie z tego sprawy i które mogą zbojkotować twoją randkę z SB.

Jest wielu starszych mężczyzn, którzy chcą spotykać się z młodszymi dziewczętami, ale nie robią tego z powodu moralnych uprzedzeń w innych przypadkach daty nie pasują do tego typu staromodnego myślenia:

  • Nie powinnam umawiać się z młodszą kobietą, to źle.
  • Ludzie będą myśleć, że jestem pedofilem, jeśli mam spotkania z młodymi dziewczynami.
  • Żadnej młodej dziewczyny nie da się pociągnąć tak starszemu mężczyźnie jak ja.

To zaprogramowane myśli. Myśli tego tradycyjnego społeczeństwa, tak staromodnego, wprawiają mózgi starszych mężczyzn, co może być naprawdę fantastyczne dla młodej dziewczyny. 

Prawdziwe fakty są następujące:

  • Nie ma nic złego w umawianiu się z młodszą kobietą, ponieważ jest ona pełnoletnia i chce się z tobą umówić.
  • Jest wiele kobiet, które chętnie spotykają się z dojrzałym mężczyzną. Wiele młodych kobiet nie chce młodego i niedojrzałego chłopca.
  • Niestety, istnieje pewna prawda, że ​​starszy mężczyzna jest powierzchowny, ponieważ idzie z młodszą kobietą. Zwykle ludzie, którzy nie są zadowoleni z dojrzałości, najprawdopodobniej zobaczą cię zadowolonego z młodej dziewczyny. Kogo to obchodzi? To wszystko, co mam do powiedzenia na ten temat …

Podejmij kroki, aby uniknąć tych typowych błędów, kiedy spotykasz się z młodszymi kobietami.

Summary
Cztery typowe błędy sugar daddy w czasie spotkań
Article Name
Cztery typowe błędy sugar daddy w czasie spotkań
Description
Wyjaśniamy typowe błędy popełniane przez suagardaddy podczas pierwszych spotkań
Author
Publisher Name
sugardaddypolska.com
Publisher Logo

Leave a Reply


10 − six =

ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Idź do góry