Mężczyzna z romantycznym bukietem kwiatów
Home » Jak utrzymywać długoterminowe relacje ze swoim sugar baby?
 Mężczyzna z romantycznym bukietem kwiatów

Kiedy zdasz pierwszą randkę i okaże się, że lubisz dziewczynę, którą poznałeś jako sugar daddy, jest kilka rzeczy, które powinieneś zrobić. Pamiętaj, że ona także decyduje, czy będzie się z tobą umawiać, czy nie. Oto kilka kroków, które musisz wykonać, jeśli podoba ci się SD, aby mieć prawdziwy związek randkowy sugar dating.

Interesuj się, kim ona jest

I ndependientemente od rodzaju relacji Państwo są patrząc na pierwszą rzeczą do zrobienia jest zainteresowanie nim. Mówienie o banalnych rzeczach jest w porządku, gdy ktoś cię nie interesuje, ale jeśli ją lubisz, powinieneś zapytać ją o jej marzenia, osiągnięcia i uczucia

Często pytaj ją, jak idą jej projekty lub jakie przeszkody napotyka, by zdobyć to, czego chce. Pomóż jej to osiągnąć, nikt nie spełni jej marzeń bez pomocy.

Upewnij się, że wie, że go lubisz

Najgorsze, co możesz zrobić, to zacząć opierać swoje połączenie na wieku. Jeśli zawsze mówisz o wieku, zauważy to. Będziesz po prostu krzyczał, że jesteś niepewny i że koncentrujesz się na tym, co świat myśli o randkach i wieku. Mówienie o wieku sprawia, że ​​widzisz, że nie jesteś szczery i że nie jesteś autentyczny.

Pamiętaj, aby pokazać, że ją lubisz i że jesteś z nią w porządku. Okazywanie uczuć i uczuć odbywa się nie tylko za pomocą prezentów, ale także poprzez spojrzenie na jej nową fryzurę, zmianę wyglądu lub sposób bycia.

Kontroluj czasy

Upewnij się, że nie przewidujesz wydarzeń, to znaczy, nie powinieneś prosić o długoterminowy związek lub tydzień w Wenecji przy pierwszej randce. To może ją przestraszyć lub stracić zainteresowanie. Relacje między sugar daddy sugar baby  wymagają czasu, tak jak zwykłe związki miłosne. Lepiej nie mówić o bardziej dojrzałych planach, dopóki związek nie zajmie trochę czasu.

Jeśli w którymś momencie zdecyduje, że potrzebuje czasu lub nie chce kontynuować związku, nie nalegaj, ale daj jej znać, że ci zależy, a jeśli ci się spodoba, powinieneś tam być, jeśli jej potrzebuje. Niezdecydowanie jest normalną rzeczą u SB, dopóki nie czują się dobrze w związku, musisz być cierpliwy w tym względzie.

Pokaż mu, że rozumiesz i opiekujesz się

Upewnij się, że na pierwszym miejscu są ich potrzeby. Zapytaj ją, jak się czuje często, wyjaśnij, że jesteś nią zainteresowany i zobacz, jak ona reaguje.

Jeśli zależy ci na przyjaciółce, nawet jeśli początkowo się opiera, możesz zdobyć jej serce i duszę, gdy wszystko zostanie powiedziane i zrobione.

Kolejnym kluczowym krokiem jest upewnienie się, że jest uwzględnione w twoich planach. Jeśli więc spotkasz się ze znajomymi w barze w sobotę, powiedz im, że chcesz, żeby przyszli.
Nie potrwa długo, aby dowiedzieć się, czy to działa, czy nie.

Romantyzm

Uważaj na ich sygnały, czasami wysyłają sygnały, że chcą czegoś więcej, jeśli chcesz to pokonać, musisz być świadomy. Flirtowanie z nią w tej chwili jest kluczowe, jeśli chcesz mieć trwały związek z sugarbaby.

Niektóre kwiaty, pomagając jej i udzielając rad, jeśli zacznie dawać ci te znaki, mogą być dobrym początkiem. Pokaż jej, że ją doceniasz, jeśli chcesz z nią kontynuować .

Radzenie sobie z niezdecydowaniem

Jeśli jest niezdecydowana, nie powinieneś niczego zmuszać, daj jej czas i pokaż jej, że ją rozumiesz i że jesteś tam, jeśli ona tego potrzebuje. Dwie osoby są potrzebne w związkach randkowych z sugardating.

Niezdecydowanie jest czasem powszechne u sugar babys, zmuszanie związku nigdy nie będzie dobre na dłuższą metę. Lepiej pozwolić jej odejść i dać jej czas, jeśli nie jesteś pewien, czy chcesz takiego związku.

Utwórz swój profil i ciesz się kontaktami na poziomie

Jeśli chcesz wypróbować świat sugar dating, jesteś na idealnej stronie.
Wypełnij swój profil i zacznij rozmawiać.

Jeśli poprosi cię o radę lub pomoc lub wyjaśni, dlaczego jest niezdecydowana, nie powinieneś próbować jej przekonywać, po prostu daj jej znać, że jesteś tam, jeśli ona cię potrzebuje i że nie spieszy się z decyzją, czego chce.

Jeśli ostatecznie nie chcesz kontynuować związku, musisz zrozumieć, że nie wszystkie młode dziewczyny są przygotowane na wyjście z sugar daddy.

Zobowiązaj się do przestrzegania tych wskazówek

Jeśli naprawdę chcesz znaleźć dziewczynę, z której chcesz czerpać radość, musisz przestrzegać tych wskazówek. Stare powiedzenie „sugarr na dziś i głód na jutro” jest bardziej powszechne niż nam się wydaje. Dlatego ważne jest, aby szukać długoterminowego SB, która naprawdę nas wypełnia, bawi i zapewnia nam komfort.

Czasami możesz włożyć cały sugari to nie działa, ale ważne jest to, że jest o wiele więcej dziewczyn, które chcą cię poznać, a na końcu znajdziesz właściwą.

Ostatnie przemyślenia.

Kiedy próbujesz przyciągnąć młodszą kobietę, nie ma dokładnej instrukcji. To, co powinieneś zrobić, to skupić się na swoich mocnych stronach i być pewnym siebie. Pokaż temu młodemu sugar baby, że jesteś jej najlepszym partnerem V. Pokaż jej, że możesz się nią zaopiekować, jeśli chce.

Summary
Jak utrzymywać długoterminowe relacje ze swoim sugar baby?
Article Name
Jak utrzymywać długoterminowe relacje ze swoim sugar baby?
Description
Dowiedz się, jak wygląda platoniczny związek z sugardaddy
Author
Publisher Name
sugardaddypolska.com
Publisher Logo

Leave a Reply


ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Idź do góry