mężczyzna przytulić z kobietą
Home » Normalny stosunek VS stosunek sugar. Różnice między nimi.
 mężczyzna przytulić z kobietą

Każdy kraj jest inny, jeśli chodzi o sugar dating. Chociaż praktycznie na całym świecie zjawisko to istnieje od zawsze. To kultura naprawdę robi różnicę w akceptacji i kontrowersjach, które może tworzyć świat sugardating.

W Polska istnieje wiele nieporozumień i mitów na temat datowania cukru, w wielu przypadkach nazywając to ukrytą prostytucją lub bezpośrednio „machismo”. Wiele osób błędnie osądza, że ​​dojrzały i zaradny mężczyzna szuka towarzystwa młodej dziewczyny lub że młodą dziewczynę pociąga stabilność zapewniana przez dojrzałego i wypłacalnego mężczyznę.

Wiele osób uważa, sugar dating to otwarte drzwi do nocy między prześcieradłami. Tak nie jest, to prawda, że ​​tak się może stać, ale to nie koniec strony randkowej z sugar. Główną ideą pierwszej randki między sugardaddy a jego potencjalnym sugar baby jest spotkanie się i sprawdzenie, czy osoba przed nim jest dobra dla drugiej osoby. W tym celu najlepiej jest spotkać się w kawiarni lub restauracji. Aby lepiej zrozumieć, jak działa ten rodzaj randek, napisaliśmy ten post z różnicami między normalną relacją a typem „sugar”.

Utwórz swój profil i ciesz się kontaktami na poziomie

Jeśli chcesz wypróbować świat sugar dating, jesteś na idealnej stronie.
Wypełnij swój profil i zacznij rozmawiać.

Miłość i związane z tym uczucia

W normalnym związku zawsze będą zaangażowane uczucia . Chociaż mogą istnieć uczucia w związku między sugardaddy a jego kimś, na początku tak nie jest. Na początku jest porozumienie, w którym każdy decyduje, co zaoferować drugiej osobie, a w relacjach sugardate zawsze zaczyna się od porozumienia, w którym zabezpieczenie finansowe lub doświadczenia, SD oferuje swojemu sugarbaby, i co to z kolei oferuje mu, są jedyną zachętą do rozpoczęcia związku bez poczucia miłości pomiędzy.

W normalnych relacjach może być również zainteresowanie komfortem, bezpieczeństwem finansowym itp. Ale są to związki, które od początku miały kochającą koncepcję. Kiedy zaczyna się związek miłosny, pojawiają się już uczucia, które sprawiają, że para tworzy się poza wygodą. Na początku związku miłosnego nie ma porozumienia, jest to po prostu coś, co powstaje i rozwija się z czasem.

Lojalność

Imo istnieją wyjątki w normalnym związku lojalności jest wymagana, to znaczy, że są monogamiczne związki, w których para nie może mieć inne relacje. Wierność i bycie z partnerem jest zwykle bardzo ważne w tego typu relacjach. Wsparcie w kochających się parach jest głównie emocjonalne, pomijając wsparcie finansowe lub inne.

Chociaż może istnieć także umowa wyłączności na związki sugardating, to jest normalne, że cukierek i sugardadys mają kilka związków jednocześnie, dopóki nie znajdą swojego idealnego partnera. Ale nawet po znalezieniu idealnego dopasowania mogą nadal spotykać się z innymi lub mieć wielu SD/SB na raz. Wsparcie w tym przypadku jest bardziej ekonomiczne ze strony sugardaddies.

Na pewno zechcesz przeczytać ten artykuł: Cechy, których powinniśmy szukać i unikać u sugar baby

Różnica czasów.

W normalnym związku nie ma czasu, jesteś po prostu z tą osobą, on jest twoim partnerem 24 godziny na dobę, bez względu na to, czy jest obecny, czy nie. Zazwyczaj komunikacja z terminami i spotkaniami jest znacznie większa (jeśli nie mieszkasz z nim). Innymi słowy, pary tego typu mają ciągły związek i spędzają znacznie więcej czasu razem niż pary na randkach z sugar.

W relacjach z csugardate czasy będą zwykle ograniczone i będą stanowić część umowy. Oznacza to, że SD może poprosić w umowie, aby sugar baby dziecko 3 razy w miesiącu, na przykład. Również w umowie zwykle pojawia się czas, który sugar daddy będzie chciał na wycieczki lub inne rzeczy. Połączenia są również często ograniczone, a badane dzieci często nie są dostępne dla tatusiów w czasie testu.

Zabawa i wycieczki

W normalnych związkach może być wiele różnych rodzajów wycieczek, od towarzyszenia partnerowi do lekarza po wyjazd wakacyjny. Będąc wyraźnie kochającym związkiem, zwykle jest więcej wsparcia emocjonalnego i towarzystwa.

Sugar dating zazwyczaj koncentruje się na zabawie. SD nigdy nie wezwie cię, abyś poszedł z nim, aby zrobić papierkową robotę lub zrobić dla niego papierkową robotę. Randki koncentrują się na zabawie i przyjemności, chociaż wsparcie emocjonalne zwykle nie jest tak duże, jak w normalnym związku miłosnym.

Istotny rozwój

W związku miłosnym musisz brać pod uwagę partnera, np. Przebieranie się, chodzenie na imprezy, wyjazd itp. Oznacza to, że w niektórych przypadkach musisz mieć partnera do różnych aspektów swojego życia i poinformować go o tym, co zamierzasz zrobić z kim się umówisz itp. (Istnieją wyjątki, ale jest to normalne).

W sugar daddy możesz wyjść, kiedy i jak chcesz, a jeśli w dowolnym momencie oferta ta pochodzi z drugiej strony świata dla pracy swoich marzeń, możesz sam się uruchomić. W końcu Twój sugardaddy zawsze może złapać samolot, aby cię odwiedzić.

Czy związek cukrowy może stać się normalnym związkiem?

Często zdarza się, że z czasem relacje między sugar babe a jej sugardaddy mogą stać się przyczyną czegoś innego. Chociaż zauważalna jest różnica wieku, wiele celebrytów ma znacznie młodsze pary.

Czasami w tego rodzaju związku rodzi się miłość i przechodzisz w związek pełen miłości i współdziałania. Jest to bardzo powszechne, bardziej niż myślisz, że ludzie krytykują tego rodzaju randki.

Ostatnie przemyślenia:

To osobista opinia, istnieje wiele rodzajów relacji i bardzo różni się zarówno w miłości, jak iw świecie sugar. Staram się uchwycić to, co najczęściej i normalnie. Jeśli myślisz inaczej lub chcesz podzielić się swoim doświadczeniem, możesz napisać komentarz na końcu wszystkiego. Z góry dziękuję.

Summary
Normalny stosunek VS stosunek sugar. Różnice między nimi.
Article Name
Normalny stosunek VS stosunek sugar. Różnice między nimi.
Description
Dowiedz się, jak platoniczne związki występują w cukrowaniu.
Author
Publisher Name
sugardaddypolska.com
Publisher Logo

Leave a Reply


ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Idź do góry