Mężczyzna całuje uśmiechniętej młodej kobiety
Home » 10 wskazówek, jak przyciągnąć młode kobiety i mieć lepsze daty
Mężczyzna całuje uśmiechniętej młodej kobiety

Jak poprawić randki z młodymi dziewczynami? Istnieje wiele sposobów na uwiedzenie sugar baby, z którym chcesz się umówić. W tym poście podamy kilka wskazówek, które pomogą ci utrzymać SB u boku.

Jak przyciągnąć młodszą kobietę nie powinno być skomplikowane, szczególnie gdy jesteś sugar daddy z dobrą sytuacją ekonomiczną. Pamiętaj jednak, że pieniądze to nie wszystko i mogą szukać czegoś innego.

1 – Bądź zrównoważonym mężczyzną

Kobiety są czasami naturalnie emocjonalne, a tym bardziej, gdy są młode. Jeśli chodzi o sugar baby, należy pamiętać, że szuka czegoś innego. Wiele razy młoda sugar daddy Polska wchodzi do ojczyzny SB, aby spróbować bez celu. Niektóre młode dziewczyny właśnie zaczęły studia i znajdują się w chaosie.

Z tego powodu musisz być zrównoważony, jeśli na randce z SB laską traktuje cię bez szacunku lub po prostu nie chce, abyś zaakceptował to może następnego dnia przeproszę.

Napięcia w pracy i na uniwersytetach, które może mieć młoda dziewczyna, mogą powodować, że traci panowanie nad sobą, nie zawsze jest taka sama, pewnego dnia może być bardzo zdenerwowana, innego bardzo zmęczona. Dlatego musisz być częścią ich równowagi i wspierać ją.

Zachowaj ostrożność, ponieważ istnieją również sugar babe, które mogą być toksyczne i lepiej nie wiedzieć .  Bycie SB to znacznie więcej niż oferowanie pomocy finansowej i musisz być mentorem, jeśli jest dobrą dziewczyną i zasługuje na to. Dlatego wybacz niektóre przestępstwa, które mogą się pojawić i mogą być konsekwencją nerwów.

2 – Bądź dżentelmenem

Wiele młodych kobiet nie wie, co oznacza „rycerskość”. Oczywiście, bez pytania, otwórz drzwi, aby mogli przejść, zdejmij krzesło siedząc w restauracji i pomóż im z kurtką. Jako dojrzały i wykształcony człowiek musisz być bardziej pełen szacunku i bardziej elegancki niż wszyscy inni.

Każdy SD wart swojej soli, umawiając się z młodą kobietą, musi być dżentelmenem, ale nigdy nie boli pamiętać. Cenne sugar baby może mieć każdego mężczyznę, którego chce, jeśli jest z tobą, to dlatego, że dajesz mu coś więcej niż inni. Bądź uprzejmy przez cały czas, niezależnie od jej postawy.

Utwórz swój profil i ciesz się kontaktami na poziomie

Jeśli chcesz wypróbować świat sugar dating, jesteś na idealnej stronie.
Wypełnij swój profil i zacznij rozmawiać.

3 – Przygotuj się na ciągłą zmianę

Musisz być przygotowany na wiele zmian, kiedy wychodzisz z sugar babysi. Umawianie się z młodymi dziewczynami to jedno, ale kiedy znajdziesz tę SB , którą naprawdę lubisz, powinieneś być przygotowany, aby pomóc jej rosnąć jako kobieta i osoba.
Miej umysł otwarty na nowe trendy, za każdym razem, gdy jesteśmy w bardziej otwartym seksualnie świecie, więc nie bój się. Pomóż jej stać się lepszą osobą, ponieważ może pocierać ramiona ważnymi ludźmi.

Powinieneś zrozumieć, że prawdopodobnie nie będę z tobą kilka lat później, ale zawsze możesz liczyć na ich przyjaźń, jeśli jesteś jej mentorem. Wiele par w świecie sugar dating zawarło małżeństwo i cieszy się rewelacyjną stabilnością. Nie zbliżaj się do miłości, a tym bardziej poddaj się, jeśli ona naprawdę lubi, że masz wiele kart do gry, bez względu na wiek do podbicia.

4 – Zachowaj odległość

Młodsze kobiety myślą inaczej niż Sugar Daddy. Może chciałbyś ją zawsze widzieć i nie możesz, ale prawdą jest również, że mogą być bardziej zakochani. Jeśli nie szukasz poważnego związku, musisz zachować dystans i kontrolę, aby związek mógł być kontynuowany w wymaganym tempie. Mierz czasy dobrze, aby nie zniszczyć związku, który może być bardzo dobry dla was obojga.

Powinieneś również mierzyć czas spotkań z sugar babe, czasami może ona potrzebować większego wsparcia i cierpliwości. Musisz nauczyć go pomiaru czasu, w którym możesz być dostępny, a kiedy nie.

5 – Pozostaw otwarte drzwi i pozostaw je wolne

Nie powinieneś być lepki ani ciężki, młode kobiety potrzebują przestrzeni i to one idą do Ciebie, a nie odwrotnie. Czasami młode dziewczyny muszą uciec od rodziny i nauki i czuć się bezpiecznie z tobą.

Jeśli wezwiesz ich za dużo lub będziesz ich zbyt mocno, poczują się bardzo niepewnie. Będą czuć, że robisz to samo, co twoja rodzina lub rodzice i będą przytłoczeni. Powinieneś zachęcić ją do przeżywania swojego życia bez ciebie i bycia wolnym, w ten sposób będzie postrzegać cię zarówno jako przyjaźń, jak i związek i będzie chciała być z tobą.

6 – Trzymaj się z dala od życia prywatnego

Najprostszym sposobem na zrobienie pięknego sugar baby płotu po swojej stronie jest rozpoczęcie życia. Trzymaj się z dala od życia zawodowego, społecznego i rodzinnego.

Oznacza to, że nie powinieneś pojawiać się w domu, dzwonić do niej w pracy ani stawić się w klubie w noc dziewcząt. Każda z tych trzech rzeczy na pewno się pożegna. Jeśli jednak poprosi cię o radę w którymkolwiek z tych obszarów, musisz być przyjacielem i pomóc jej

Pozwól jej mieć niezależność. Oczywiście powinieneś dać mu pomoc i wiedzę na temat wszystkich rzeczy w życiu, kiedy tylko możesz. Po prostu nie ingeruj ogólnie w swoje życie, bo szybko znajdziesz się na liście zablokowanych. 

7 – Bądź spokojny i cierpliwy

Mogę zagwarantować, że prawie każda piękna kobieta na świecie ma jakąś smutną historię o starym i obrzydliwym mężczyźnie, który próbował coś z nią zrobić. Zaufaj mi, nie chcesz być tym facetem. Musisz zadbać o to, aby nie odesłać tych złych wspomnień i być prawdziwym dżentelmenem, jeśli wykonasz jakiś ruch nie na miejscu, młoda dziewczyna zacznie nieufność.

Uspokój się i trzymaj ręce z daleka od niej na randkach z młodymi dziewczynami. Pokaż mu, że jesteś dżentelmenem i że jesteś gotów czekać. To twoje jedyne otwarte drzwi do trwałego i prawdziwego związku między Sugarbabe i Sugardaddy, szczególnie na początku.

8 – Przejmij kontrolę

sugar babys jak mężczyzna, który może podejmować decyzje i przejąć kontrolę. To oznaka seksownej pewności siebie i może być naprawdę magiczna dla młodej kobiety, która żyje w trudnych czasach.
Młodych kobiet nie pociągają mężczyźni, którzy nie chcą wziąć byka za rogi i przejąć kontrolę. Jeśli nie masz doświadczenia lub jesteś nieśmiały, lepiej zabierz się do naprawy.

9 – Graj z nią

Mam na myśli to w sposób nieseksualny. W zależności od sytuacji możesz trochę flirtować. Ale lepiej traktować młodsze kobiety z lekką kpiną. Spróbuj się z niej wyśmiewać, uwolnij jej niewinność i rozśmiesz.

10 – Nie bądź dziwakiem

Cokolwiek robisz, nie zagrywaj „dziwnej karty wuja”. Starsi mężczyźni umawiający się z młodszymi kobietami często zachowują się dziwnie w randki. Może dlatego, że znajdują się poza twoją strefą komfortu? To nie ma znaczenia, po prostu nie rób tego!

Zdecydowanie nie mów ani nie wyglądaj za dużo. Graj z pewnością siebie i świeżości. To naturalne, że młodsza kobieta denerwuje starszego mężczyznę. Musisz być spokojny i być z nią jak przyjaciel. 

Summary
10 wskazówek, jak przyciągnąć młode kobiety i mieć lepsze daty
Article Name
10 wskazówek, jak przyciągnąć młode kobiety i mieć lepsze daty
Description
Wskazówki, jak poprawić swoje relacje w sugardating
Author
Publisher Name
sugardaddypolska.com
Publisher Logo

Leave a Reply


ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Idź do góry