Sugarbaby chwyta krawat swojego sugardaddy'ego
Home » 10 sposobów na to, aby twój SD został z tobą, a nie z innym
 Sugarbaby chwyta krawat swojego sugardaddy'ego

Jakiś czas temu napisaliśmy 10 sposobów, aby twoje sugar babe pozostało z tobą, a nie z innymi . Wpis poświęcony sugar daddy. Nie może być inaczej, więc masz 10 rzeczy, które sprawią, że twój SD zostanie z tobą .

Sugar Dating to kompletny pakiet roszczeń, gra, która jest bardzo realna w dzisiejszym społeczeństwie. Aby dobrze grać, musisz znać sztuczki i trenować. W ten sposób otrzymasz swój cenny sugarr na dłużej i lepiej.

Jako SD postanowiłeś rozpocząć Polska rasę, aby podbić SD, aby zgodził się na ciebie i rozpieszczał cię tak, jak na to zasługujesz. Oto kilka wskazówek, jak zostać z tobą dłużej i zaspokoić swoje potrzeby.

Aspekt psychologiczny

Musisz zrozumieć psychologię swojego SD, zanim zdecydujesz się połączyć z nimi, aby odnieść sukces jako sugarbabe. Każda relacja będzie inna, dlatego ważne jest, aby zrozumieć ich sposób bycia. Dobrze jest uczyć się inteligentnie, jeśli masz wahania nastroju, rzeczy, które sprawiają, że jest to zabawne i te, które ci przeszkadzają.

Nie wszystkie sugarddy są takie same i czasami pierwsza randka może być katastrofą, pamiętaj, że są tacy, którzy mają więcej doświadczenia niż inni, aby zrozumieć psychologię SD ważne jest, aby mieć kilka spotkań. Pierwsze wrażenie się liczy, ale krok po kroku rozumie się ludzi. Sprawdzaj znaki.

Uszczęśliw go

Jako sugar Twoim zadaniem jest upewnić się, że twój SD jest szczęśliwy. Zapewnienie jego szczęścia również gwarantuje twoje szczęście, a to z kolei zapewnia, że ​​będzie on nadal zapewniał ci pieniądze i prezenty, których pragniesz. Zwiększ swoją samoocenę; Poznaj jego osiągnięcia i ucz się od niego. Staraj się zawsze wywoływać uśmiech i mieć pozytywny nastrój. Nie oznacza to, że rezygnujesz z motywacji lub czynisz swoje szczęście najważniejszym w swoim życiu. Musisz znać linię, która nie powinna zostać przekroczona, jeśli w pewnym momencie poświęcisz swoje dobro, aby dać mu coś, o co prosi, być może nadszedł czas, aby to przemyśleć.

Znajomość swoich upodobań, przemyślenie i zachęcanie cię w chwilach, gdy masz niskie morale, będzie ważne, aby otrzymać świetne zadanie i że twój daddy rozpieszcza cię i wyraża na to zgodę.

Bądź wdzięczny

Musisz docenić to, co daje SD Musisz sprawić, by zobaczył, że cię uszczęśliwia i że dziękujesz mu za wszystko, co dla ciebie robi. Przyzwyczajenie się do otrzymywania prezentów czasami powoduje złudzenie zasady. Jeśli nie chcesz go stracić, nie trać iluzji każdego prezentu. Utrzymywanie iluzji od samego początku sprawi, że będziesz nie tylko szczęśliwszy, ale i on.

Nakładanie na niego tej cennej bestii, którą ci dał, lub przeznaczenie odrobiny twojego limitu na robienie mu prezentu, może sprawić różnicę między każdym SB a sugar baby, z którym chce być cały czas.

Utwórz swój profil i ciesz się kontaktami na poziomie

Jeśli chcesz wypróbować świat sugar dating, jesteś na idealnej stronie.
Wypełnij swój profil i zacznij rozmawiać.

Ubieraj się dobrze w swoim stylu

SD, który podróżuje Harleyem Davidsonem za 30000 euro, to nie to samo, co ten, który robi Jaguara. Każda osoba ma swój styl, jeśli podoba ci się styl, który ma dady, spróbuj się z nim zgodzić. Makijaż jest ważny i wiesz, w co się ubrać w każdej sytuacji. Nie tnij się, jeśli potrzebujesz ubrania według własnych upodobań, ale nie chodzi o przebieranie się.

Jeśli nie lubisz stylu sugar daddy, może powinieneś poszukać innego, który bardziej pasuje, jeśli jesteś pija, nie jest dobrym pomysłem pójść do klubu motocyklowego, nawet jeśli twój dady ma kolekcję niestandardowych motocykli w garażu.

Bądź mądry

Utrzymanie tatusia wymaga dużo ciężkiej pracy i poświęcenia. Bądź mądry i mieć świetne poczucie humoru. Sugar baby inteligentne, dojrzałe emocjonalnie, dość dobrze wykształcone i pewne siebie będzie miłym towarzystwem dla SD Edukacja jest bardzo ważna, jeśli martwisz się, że jej nie sprostasz, możesz przejść kurs protokołu, aby poprawić swoje podejście do SD.

Inteligencja ma pamięć, nie zapominaj o swoich upodobaniach, spotkaniach, urodzinach itp. Jeśli nie masz dobrej pamięci, możesz użyć technik memotechnicznych, aby zapamiętać ważne rzeczy o SD lub datach, lub skorzystać z pamiętnika, w którym możesz napisać o spotkaniach, które miałeś . Będzie to dobry sposób na naukę i poprawę jak sugar babe, a także sposób na uwolnienie pary, gdy jej potrzebujesz.

Prywatność relacji

Ważne jest, aby szanować swoją prywatność. Nie zadawaj zbyt wielu pytań, które mogą być niewygodne. Zapytany o swoją przeszłość na temat byłych kobiet, pracy. Wskazane będzie poruszenie nowego tematu, chociaż będzie to oznaczało, że unikasz pytania, które uszanujesz.

Niewinność

Nie traćcie swojej niewinności, starsi mężczyźni jak niewinne niemowlęta , będąc słodką i niewinną dziewczyną, otworzą przed tobą wiele drzwi, to sprawia, że ​​się uśmiechają, a także opuszczają czujność.

Musisz być dostępny

Ogranicz wymówkę, że nie jesteś blisko ani zajęty . Pamiętaj, że poza pracą z harmonogramem bycie sugar baby jest stylem życia. Staraj się mieć elastyczny harmonogram i jasno określać swoje priorytety.

Nie pytaj go za dużo

To normalne, że kiedy jesteśmy z kimś dojrzałym i interesującym, mamy wiele pytań . Ale poddanie kogoś trzeciej klasie jest niewygodne. Ogranicz pytania, które chcesz mu zadać, może być mentorem, ale nie Wikipedią.

wyzwalacze emocjonalne

Wykryj wyzwalacze emocjonalne twojego SD. Kiedy coś ci przeszkadza lub sprawia ci przyjemność, powinieneś o tym wiedzieć i wiedzieć, aby poczuć się dobrze u swojego boku. Unikaj rozmów, w których widzisz, że robi się poważny i próbuje rozmawiać o rzeczach, które lubi. Jeśli łączysz się ze swoimi upodobaniami, dowiedz się o tematach, które oboje lubią mieć zawsze temat rozmowy.

Summary
10 sposobów na to, aby twój sugar daddy został z tobą, a nie z innym
Article Name
10 sposobów na to, aby twój sugar daddy został z tobą, a nie z innym
Description
Aprende como mantener a tu sugar daddy junto a ti. Consejos para seducir.
Author
Publisher Name
sugardaddypolska.com
Publisher Logo

Leave a Reply


ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Idź do góry