O nas

Sugar Daddy Polska narodził się w 2017 roku z potrzeby 100% platformy randkowej w Polskai. Dzięki prostemu systemowi rejestracji, społeczności w 100% polsk i systemowi śledzenia spamu, jesteśmy w stanie zapewnić użytkownikowi wyjątkowe doświadczenie, w którym może on łatwo znaleźć kontakty w pobliżu ich lokalizacji.

Nasze wartości

Bezpieczeństwo:

Wdrażaj najwyższe możliwe zabezpieczenia na naszych stronach internetowych, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych RGPD. Unikaj spamu, fałszywych profili i innych oszustw.

Edukacja:

Wyjaśniaj, promuj i rozpowszechniaj prawdziwą kulturę na temat SugarDating / SugarDaddy / SugarBaby, aby osoba, która uzyska dostęp do sieci społecznościowej, dokładnie wiedziała, czego dotyczą te koncepcje.

Zaufanie:

Dajemy użytkownikowi wszelkie możliwości kontaktu, odpowiadając na każde zapytanie w mniej niż 24 godziny z największą przejrzystością i serdecznością. Mamy również centrum pomocy, w którym możesz zobaczyć najczęstsze pytania dotyczące użytkowania i napisać do nas, jeśli potrzebujesz pomocy.

Przezroczystość:

Zarówno w naszym systemie płatności, jak iw naszej polityce prywatności i polityce zatrudniania podajemy wszystkie dokładne i niezbędne informacje, aby użytkownik miał wszystkie potrzebne informacje.

ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Idź do góry