Jak to działa?

Sugar Daddy Polska ma bardzo prostą obsługę. Na tej stronie znajdziesz ludzi, którzy szukają doświadczeń, przyjaźni i relacji na wysokim poziomie.

Jak to działa na Sugar Daddy:

Otwórz profil, który Cię opisuje i pokazuje Twoje zainteresowania oraz rodzaj umowy, której szukasz. Pamiętajcie, że tego typu randki nie są sporadyczne, lecz mogą być bardzo zróżnicowane. Następnie musisz umieścić zdjęcie, które wyraża to, czego szukasz. Pamiętaj, że obraz jest wart 1000 słów. Sugar Daddy mogą szukać różnych typów relacji.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, możesz przeczytać ten Przewodnik dla Sugar Daddys

Jak działa Sugar Baby?

Staraj się mieć profil, który przyciąga uwagę, ale nie jest wulgarny. Prawdziwe Sugar Baby muszą być wyróżniające się i dyskretne. Po skonfigurowaniu profilu pozostaje tylko poszukać Sugar Daddy, który może zapewnić Ci korzyści, których potrzebujesz w związku. Nie zapomnij uważać na podróbki!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zacznij od tego przewodnika wprowadzającego

Krótki tutorial jak działa platforma:

Gdy Twój profil zostanie otwarty, znajdziesz tę stronę, jeśli jesteś na komputerze, wystarczy najechać myszką na obraz lalki, aby go zmienić. Na urządzeniu mobilnym będziesz mieć przycisk. Pamiętaj, że bez zdjęcia profilowego nie możesz rozmawiać!

Zrzut ekranu przedstawiający działanie sieci społecznościowej: wyjaśnienie, jak zmienić zdjęcie

Ulepszanie swojego profilu: Prosty profil jest w porządku, ale jeśli naprawdę chcesz znaleźć kogoś takiego jak Ty, nie zaszkodzi dodać dodatkowe informacje. W zakładce profilu, a następnie w edycji możesz umieścić o wiele więcej informacji o sobie, od typu sylwetki po idealną randkę.

Zrzut ekranu objaśniający sposób zmiany danych w profilu

W Sugar Daddy Polska, gdy ktoś wyśle ​​​​Ci wiadomość, otrzymasz e-mail. Może wolisz, żeby tak nie było, po prostu kliknij zakładkę ustawień, a w zakładce e-mail możesz wybrać, czy nie chcesz otrzymywać e-maili. W zakładce ustawień możesz także zdecydować jak i dla kogo chcesz widzieć swój profil, wyeksportować swoje dane oraz usunąć swoje konto.

zrzut ekranu pokazujący, jak zapobiec dotarciu do Ciebie niechcianych e-maili

Czy chcesz przesyłać zdjęcia i filmy? To proste, wystarczy przejść do zakładki Media i przesłać zdjęcia lub filmy, które chcesz udostępnić. Możesz nawet przesłać muzykę, którą lubisz! Nie możemy się doczekać, aż usłyszymy Twoje ulubione piosenki i zobaczymy ten fajny samochód Sugar Daddy! 😉

Zrzut ekranu pokazujący, jak działa przesyłanie większej liczby zdjęć do profilu.

Masz pytania dotyczące działania serwisu? Nie wahaj się napisać do nas e-maila na adres info@sugardaddypolska lub skorzystać z poniższego formularza:


  ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO

  Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

   
  ×
  STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

   
  ×
  FORGOT YOUR DETAILS?
  ×

  Idź do góry