5 ważnych lekcji 5 Sugar Babys z doświadczeniem

młode dziewczyny sugar babys zakupy w Limoussina
Home » 5 ważnych lekcji 5 Sugar Babys z doświadczeniem

 młode dziewczyny sugar babys zakupy w LimoussinaRelacje z Sugarbabe są zdecydowanie jednym z najlepszych sposobów na luksusowe życie i poprawę poziomu kontaktów i spokoju.

Podróż do prawdziwego świata sugar daddy – sugar baby może nie być łatwa, ale po drodze uczymy się wielu ważnych lekcji . Wielkie rzeczy dzieją się, gdy najmniej się tego spodziewasz, więc jeśli Twoim celem jest bycie sugar baby, trzymaj głowę w górze i nigdy nie gnij.

Skontaktowaliśmy się z kilkoma doświadczonymi sugar baby, które przeszły przez stronę sugardaddypolska.com, kiedy to jeszcze się zaczęło, i zapewniły serwis internetowy tylko w Varsovia i Cracovia. Zaczęli dawno temu w świecie Sugarbabes i dali nam kilka wskazówek dla was, dziewcząt, które założyliście.

Są to cenne lekcje, które pomogą ci poprawić relacje i zrozumieć, jak powinieneś postępować w prawdziwym poszukiwaniu idealnego sugar date, z którym chcesz spędzić dużo czasu na zaangażowaniu w wymianę, pomoc i współudział. Według własnego uznania zmieniliśmy pseudonimy.

PACJENCJA JEST VIRTUE

Jako  Sugarbabe zawsze postrzegam grę Sugardate jako inwestycję długoterminową. Tymczasowa satysfakcja i tutaj przyłapuję cię na tym, co zabiję, możesz sprawić, że odejdzie od swojego prawdziwego celu, również jeśli wejdziesz do tego kręgu, będzie cię to kosztowało odejście, a prawdziwi sugardaddy nie będą chcieli być twoimi mentorami, rozpacz nie jest atrakcyjna.

Z drugiej strony nie spodziewaj się, że podczas kolacji spotkasz mężczyznę z solwentem, a następnego dnia zabiera cię na wycieczkę na Karaiby, co nie zdarza się normalnie (chociaż czasami zdarzają się szczęśliwe wyjątki). Zwykle trzeba to wypracować, ponieważ wspaniałe rzeczy nie dzieją się z dnia na dzień.

Obecnie udało mi się dojść do porozumienia, które trwa z czasem, ale kiedy zacząłem przeglądać wiele profili i odbyłem wiele spotkań spotykających mężczyzn bez większych sukcesów, stopniowo poznałem bardzo interesujące osoby, z którymi nadal się przyjaźnię i utrzymuję kontakt W końcu znalazłem ciekawych ludzi spośród wielu cytatów, które mi się nie podobały.

Na początku niewiele zarabiałem i utrzymywałem średni poziom życia, ale stopniowo poznałem ciekawszych ludzi, a teraz podróżuję z moim sugar daddy do wielu miejsc na świecie. Nigdy nie myślałem, że mogę dostać się tam, gdzie jestem, ale wytrwałem, a teraz kończę studia prawnicze na kolacji w najlepszych restauracjach w pięknych miastach. Jeśli poświęcisz wystarczająco dużo czasu i wysiłku, zostaniesz nagrodzony. Ci mężczyźni mają proste potrzeby. Potrzebują twojego wsparcia i towarzystwa. Pokaż im, że jesteś tam od dawna i że nie jesteś dziewczyną na jedną noc. Cierpliwość jest cnotą!

Mariola01

WYBIERZ SIĘ

Jeśli chcesz mieć zrelaksowaną gospodarkę i chcesz znaleźć idealnego sugardaddy, musisz być wybiórczy. Nie spiesz się, aby zawrzeć umowę z sugar daddy opartą wyłącznie na dochodach lub stylu życia. Sugarbabe powinien być wybiórczy, jeśli chodzi o spotkanie. Powinieneś doskonale wiedzieć, czego szukasz, aby zapytać Sugar daddy, pozwól mu zobaczyć, czego szukasz, nie wszyscy szukają tego samego, niektórzy wolą podróżować i jeździć do drogich miejsc, inni potrzebują pomocy w nauce.

Nie każdy z nas ma takie same potrzeby i nie wszyscy sugardaddys chcą zaoferować ci to samo. Pamiętaj, że związek sugar powinien być związkiem długoterminowym, powinieneś poszukać mężczyzny, który również cię napełni i zrozumie, czego potrzebujesz.

Jeśli wybierasz się na cudowną i zmartwioną podróż, ponieważ nie dotrzesz do końca miesiąca lub nie możesz zapłacić za akademię, oznacza to, że masz zły związek z sugar . Jeśli mężczyzna nie spełni twoich oczekiwań, musisz wyjaśnić, że to nie jest to, czego szukasz, sugardaddy musi zrozumieć twoje potrzeby i twoje.

CarlaXD

NIGDY NIE ZGADZAJ SIĘ Z MNIEJ

Kiedy dołączyłem do Daddy Polska, zrobiłem to, aby mieć łatwiejsze życie i poznać luksusy życia. Byłem bardzo jasny, że nie zamierzam zadowolić się mniej i że nie potrzebuję mniej. Lubię luksus, lubię torby 1000 € i sukienki 3000 €, jeśli pójdę na kolację z moim sugardaddy, chcę menu o wartości co najmniej 200 €, jeśli nie jest to luksus, nie jestem tego wart. Resztę omówiłem.

Jeśli mężczyzna nie osiąga minimalnego dochodu, nie jestem zainteresowany, jeśli nie może mnie zabrać nigdzie na świecie, nie jestem zainteresowany, a jeśli nie ma samochodu sportowego o wartości przekraczającej 30 000 euro, nie jestem zainteresowany. Zarabiam wystarczająco jako model i nie potrzebowałem nikogo, kto by mnie wspierał, ale chciałem mieć wyższy standard życia.

Ustaw oczekiwania i nigdy nie zadowalaj się mniejszym kosztem, ponieważ jeśli zdecydujesz się na mniej, jest mniej warte. Możesz mieć milionera sugardaddy takiego jak ja, zaczynając od zera. Musisz podnieść oczekiwania, nie obniżając ich. Jeśli Twój sugardaddy nie spełnia twoich oczekiwań, znajdź inny. Nie dzieje się to z dnia na dzień, ale jeśli tego chcesz, powinieneś to zrobić.

TripModel

UTRZYMUJ SWOJE EMOCJE POD KONTROLĄ

To bardzo naturalne, że stopniowo możesz zakochać się w swoim sugardaddy. Kiedy dżentelmen traktuje cię edukacją, rozpieszcza cię i daje ci miłość, możesz się zakochać. Musisz nauczyć się zarządzać swoimi uczuciami i trzymać je z daleka, chyba że poprosi cię o coś innego. Musi być tym na tym etapie . To, że twój sugardaddy rozpieszcza cię i kaprysów, nie może oznaczać nic poza przyjaźnią, więc miej kontrolę nad swoimi oczekiwaniami, pamiętaj, że jeśli nie zrobi kroku, jesteś w zgodzie.

Powinieneś dobrze znać swoje uczucia, zakochujesz się, czy po prostu zakochałeś się w kimś bogatym? Obserwuj także uczucia swojego sugardaddy. Czasami jako Sugarbabe możesz znaleźć się w tej samej sytuacji, z którą się spotkałem. Mój sugardaddy miał to wszystko, dobry samochód, superhouse z basenem, yacusi i siłownią, pieniądze do wydania itp.

To było marzenie każdego sugar daddy, ale nie dla mnie. Poprosił mnie o ustąpienie związku NSA, chciałem tego, czego nie chciałem mu dać, prawdziwego związku, więc odsunąłem się od niego, zanim uczucia poszły dalej . Miej bardzo związane uczucia, a jeśli związek ma zamiar myśleć więcej, zależy od tego twoje szczęście w przyszłości.

Shhbaby

SZTUKA PRZENIESIENIA

Opierając się na moim doświadczeniu, doszedłem do wniosku, że ci, którzy mają mniej, dają więcej. Spotkałem mężczyzn o wartości milionów euro, którzy nie byli gotowi przyznać przyzwoitej kwoty. Najbogatsza klasa jest zwykle bardziej skąpa w porównaniu do tych, którzy są mniej bogaci.

Spotkałem Sugar Daddy, który osiąga przyzwoite dochody jako starszy bankier w City of London, chociaż jest on z Barcelony i często pracuje w Barcelonie, negocjowanie zlecenia, które chciał z nim było znacznie łatwiejsze niż z innymi superbogatymi przedsiębiorcami. Ciekawe, jak bogactwo wpływa na hojność. Kiedy wychodziłem z bankierem SD, zawsze kupowałem prezenty bez powodu. Chociaż nie były to torby Gucci ani Chanel, ale on próbuje spełnić moje oczekiwania. Nie pozwól, aby jakikolwiek wysokokalibrowy Sugar Daddy traktował cię jak zabawkę tylko dlatego, że ma siłę pieniężną.

Imnotonlyone

Jeśli włożysz odpowiednią ilość wysiłku i praktyki, możesz także być ekspertem od Sugarbabe i mieć stabilny związek. Aby odnieść sukces w tej grze, należy przejść próby i błędy. Z każdym układem przychodzi lekcja do nauczenia się.

Zarejestruj się i zacznij cieszyć się kontaktami w Polsce:

Podobało ci się Oto więcej powiązanych postów:

Facebooktwitterpinteresttumblrmail
Summary
5 ważnych lekcji 5 Sugar Babys z doświadczeniem
Article Name
5 ważnych lekcji 5 Sugar Babys z doświadczeniem
Description
wskazówki od sugar babys z doświadczeniem dla początkujących dziewcząt
Author
Publisher Name
sugardaddypolska.com
Publisher Logo

Leave a Reply


thirteen + 2 =

ZALOGUJ SIĘ STWÓRZ NOWE KONTO

Twoja prywatność jest dla nas ważna i nigdy nie wynajmujemy ani nie sprzedajemy twoich informacji.

 
×
UTWÓRZ KONTO POSIADASZ JUŻ KONTO?

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Go up

Musimy poprawić tłumaczenie bloga

Jeśli chcesz pomóc w poprawieniu bloga, możesz wysłać wiadomość e-mail na adres info@sugardaddypolska.com. Dziękuję bardzo