Dziewczyna z dwoma cukierkowymi lizakami na języku
Home » 8 wskazówek, jak poprosić potencjalnego sugar daddy o zasiłek
Dziewczyna z dwoma cukierkowymi lizakami na języku

Nawet najbardziej doświadczone sugar daddy niemowlęta czują się zakłopotane lub niekomfortowe, gdy przychodzi do rozmowy o transakcji z POT, w różnych komentarzach pytają sugar baby . Co i ile mam zamówić?

Pierwszą rzeczą, o której musimy wiedzieć, jest to, że tego typu relacja nie jest relacją transakcyjną. Oznacza to, że obejmuje znacznie więcej niż zwykłą przygodę na jedną noc. Dlatego musisz rozumieć i doceniać wszystkie aspekty swojego tatusia (humor, uczucia itp.).

W umowach można również mówić o podróżach, prezentach i innych korzyściach. Istnieją różnego rodzaju umowy, w niektórych ważniejsze jest, aby Twój POT oferował Ci doświadczenia, takie jak drogie wycieczki i prezenty.

Oto 10 wskazówek, jak rozmawiać o tym, co może ci zaoferować sugar daddy . Każda osoba to świat, więc tylko Ty wiesz, co Cię motywuje. Mimo to, jeśli jesteś sugar daddy i wiesz, czego chcesz lub chcesz nam powiedzieć o swoim doświadczeniu, możesz zostawić komentarz na końcu postu.Co to jest sugardaddy “John”?

1-. Nie wahaj się zapytać

Najważniejszym krokiem w zdobyciu tego, czego chcesz, jest poproszenie o to . Wszyscy o tym wiemy, ale hej, rozmowa o tym, co chcesz otrzymać w związku z DS, może być bardzo niewygodna. Jeśli myśl o rozmowie o tym sprawia, że ​​czujesz się niekomfortowo, poświęć trochę czasu na wygodne rozmowy z POT.

Ważne jest, aby nie marnować czasu zbyt długo. Spróbuj trochę porozmawiać o wszystkim, zanim zadasz pytanie lub wyjaśnisz, czego chcesz. Ale nie umawiaj się na więcej niż jedną randkę lub rozmawiaj z nim zbyt długo przez telefon lub telegram, zanim dowiesz się, co może ci zaoferować.

2-. Przed złożeniem zamówienia musisz zaimponować.

I nie chodzi nam o to, że wysyłasz swoje najlepsze zdjęcia, ale że pokazujesz swoje towarzyskie wdzięki. Każdy Sugarbaby ma swoje wdzięki, sympatię, słodycz, kulturę … pokaż, ile jesteś wart przed złożeniem zamówienia. Prawdziwy SD, jeśli cię polubi, szybko zaoferuje ci ofertę. Jeśli poruszy ten temat przed tobą, naprawdę jest tobą zainteresowany.

Nie zamykasz się też na pierwszą randkę bez porozumienia pomiędzy nimi, ale zanim wybierzesz się na tę randkę, spróbuj dowiedzieć się, jakie są ich prawdziwe intencje. Wiemy, że istnieją „fałszywe” SD, które mogą marnować nasz czas. Tutaj zostawiamy ci przewodnik, aby odkryć fałszywych sugar daddys.

Utwórz swój profil i ciesz się kontaktami na poziomie

Jeśli chcesz wypróbować świat sugar dating, jesteś na idealnej stronie.
Wypełnij swój profil i zacznij rozmawiać.

3-. Dobra oferta musi mieć więcej 

Pamiętaj, że dobry interes nie zawsze wiąże się z dawaniem ci dużo. Pomyśl, ile razy będzie chciał Cię poznać, czy naprawdę jest miłą osobą i czy przyniesie Ci więcej rzeczy.

Kiedy rozmawiasz z POT, daj mu znać, że bardziej interesuje Cię odpowiednia aranżacja, w której czujesz się komfortowo, niż coś tak prostego, jak napełnienie torebki. Spowoduje to również wysłanie kolejnej wiadomości do twojego POT, a to oznacza, że ​​nie tylko możesz wygrać, wypełniając swój portfel. Ułatwi to również wyznaczanie granic w związku i negocjowanie wszystkiego innego.

Czasami twój SD może również dać ci prezenty, wycieczki itp … Pomyśl o swojej idealnej umowie, zanim zaczniesz mówić.

4-. Rozmowa przez telefon to niezły pomysł

Jeśli nadal nie czujesz się komfortowo pytając o to, czego chcesz, skorzystanie z połączenia telefonicznego lub telegramu, aby zorientować się, co możesz uzyskać, i pokazać mu, co możesz zaoferować, jest dobrym pomysłem.

Mimo to uważamy, że twarzą w twarz rzeczy, w których możesz spojrzeć im w oczy i zapytać o to, czego chcesz, mogą się opłacić znacznie więcej niż wiadomości.

Innym dobrym pomysłem jest nawiązanie rozmowy wideo, aby porozmawiać ogólnie, a także na ten temat. Podczas rozmowy wideo możesz zobaczyć jego minę i swoją i możesz nawiązać z nim więcej kontaktu.

5-. Dowiedz się, jakie opcje oferuje

Twój sugardaddy może mieć własne wybory dotyczące tego, czego szukać w związku. Zanim zaczniesz o tym mówić, zastanów się, jak często chciałbyś otrzymywać świadczenia, których potrzebujesz, czy to co tydzień, co miesiąc, czy po wcześniejszym umówieniu. Ważne jest, abyś wiedział, jakie masz opcje, aby móc wyraźnie je wystawić na swoją SD.

6-. Ile kosztuje sugar baby?

Sugar Daddies pochodzą z różnych zawodów i na różnych poziomach. Zanim porozmawiasz o tym, czego potrzebujesz, zrób swoją część, badając, jaki może być jego zasięg. Możesz dowiedzieć się, jaki jest jego zawód i jaki jest jego poziom życia, czy ma dzieci i żonę do utrzymania, jeśli jest pracownikiem lub biznesmenem, typ domu, w którym mieszka.

Sugar baby otrzymuje świadczenia na podstawie szacunków, które dokonuje. Zaczynając od minimum, sugar baby musi zważyć, czy jest uczucie z SD.

Na tej podstawie możesz oszacować, ile w przybliżeniu może Ci zaoferować. Ponadto możesz również wykluczyć w tym SD, które obiecują zakres alokacji i ze względu na opisane okoliczności nie byłyby w stanie zapłacić.

Z drugiej strony ważne jest, aby nie ufać ludziom, którzy szybko oferują Ci x za „spędzenie nocy”. sugardating to nie to, a sugardaddys, którzy oferują ci coś takiego, zwykle szukają czegoś innego zamiast sugar dating

Więc o czym należy pamiętać?

Aby wiedzieć, co należy zamówić, należy wziąć pod uwagę:

  • Randki: sugar daddy, który od czasu do czasu chce wyjść na obiad, to nie to samo, co ten, który chce z tobą podróżować.
  • Ekskluzywność: jeśli prosisz o wyłączność, powinno być coś, co Cię motywuje.
  • Kontakty: Niektórzy sugardaddys proszą cię o telefon i rozmowę, a to się sumuje.
  • Inne zalety : Jeśli masz zamiar kupować ubrania, kaprysy lub płacić za książki, możesz nieco obniżyć rangę.
  • Uczucie: jeśli jest uczucie, być może korzyści płynące z tego związku mogą być mniejsze. 

7-. Staraj się nie poruszać tematu

Prawdziwy i zainteresowany sugar daddy na ogół porusza ten temat, pytając, czego chcesz. Najłatwiej jest to zrobić, aby rozwiązać problem pośrednio, pytając, czy masz już wcześniejsze umowy. Zapytaj ich, jak poszło, jakie były warunki, jaki był związek …

Jeśli nie miałeś wcześniej ustaleń, pamiętaj, że ludzie są bardziej skłonni do odpowiadania na niezręczne pytanie po zadaniu im wygodniejszej serii pytań, więc rozpocznij dyskusję, zadając pytania POT typu: „Jak by to było? idealna oferta dla Ciebie? „Jak często chciałbyś, żebyśmy się spotykali?” Zadawaj pytania dotyczące umowy, a następnie zadawaj pytania, z jakimi korzyściami byś się czuł.

Jeśli jest za niska, odrzuć coś w stylu „Och, myślałem więcej o…”. Nie lekceważ tego, co uważasz za uczciwe, poproś o to, co jest dla Ciebie dobre.

8-. Otrzymuj to, co Ci odpowiada

Jest to kluczowa kwestia, o której wszystkie sugar baby muszą zawsze pamiętać: osiągnięcie porozumienia nie oznacza prośby o jałmużnę. Negocjujesz wiele rzeczy, które wnosisz do swojego sugar daddy.

A tatusiowie mogą mieć wiele rzeczy, ale nie są głupi. Twój sugar daddy nie daje ci zasiłku, ponieważ jest miłą istotą, która przybyła na swoim białym koniu, aby uczynić cię księżniczką. Dostaje coś w zamian i wie o tym. Jest odwzajemniany i sprawiasz, że czuje się dobrze i uszczęśliwiasz.

Niektóre SD mogą wyrażać szok lub zdziwienie, gdy deklarujesz swoje potrzeby. Niektórzy nawet zapytają, co planujesz zrobić, jakbyś musiał się usprawiedliwić. Nie uzasadniaj, dlaczego pytasz, o co prosisz, w rzeczywistości to twoja sprawa.

Chociaż czasami związki w sugar dating rozwinęły się, aby stać się prawdziwą miłością, pamiętaj, że na początku powinno wyglądać tak: On daje ci szereg korzyści dla twojego czasu i twojej służby.

9-. Musisz być przygotowany, aby przewrócić stronę

Niektóre sugar daddy mogą się z nami nie zgadzać w tym przypadku, ale mamy taką zasadę: jeśli możliwe SD nie zgadza się z twoimi prośbami (co jest rozsądne i w granicach tego, co wiemy, że jest możliwe przy ich dochodach), grzecznie skończ obiad i krzyż to z listy POT.

Czemu?

Z naszego doświadczenia wynika , że mężczyźni, którzy znają wartość posiadania sugar baby, są gotowi zrobić wszystko, co w jego mocy. Wiedzą, że jesteś tego wart. Chcą tego, co masz do zaoferowania. I podobnie jak firmy, które chcą rekrutować najlepsze talenty, ci sugardaddy są gotowi dać ci to, o co prosisz.

Ci mężczyźni szukają długotrwałych związków, bo już wiedzą, że warto. Nie zalecamy błagania ani przekonywania tatusia, aby dał ci to, czego chcesz. Jeśli nie zdaje sobie sprawy, że jesteś tego warta, i tak nie będzie to świetne SD. Nie oznacza to, że nie jesteś konkurencyjny, wielu sugar daddy spędza czas z sugar baby, dopóki nie znajdą takiego, który naprawdę im się podoba.
A jeśli zadowoli cię mniej, niż chcesz, nie będziesz na tyle szczęśliwy, żeby go uszczęśliwić. Jest to ulica dwukierunkowa. Ich potrzeby muszą zostać zaspokojone.

10-. Wyjątki

W tym samym czasie, czasami natkniesz się na POT, z którym masz wielką dynamikę… ale nie zarabiają wystarczająco dużo, aby dać Ci idealną kwotę.
W takich przypadkach powiedzielibyśmy: wybierz SD, które lubisz, nawet jeśli to, co ci oferuje, jest czymś mniej niż idealnym . Sugar dating powinny być umową, w której czujesz się komfortowo, jest ważniejsza niż posiadanie wielu zalet.

Summary
8 wskazówek, jak poprosić potencjalnego sugar daddy o zasiłek
Article Name
8 wskazówek, jak poprosić potencjalnego sugar daddy o zasiłek
Description
Dowiedz się, jak poprosić swojego sugardaddy o zasiłek.
Author
Publisher Name
https://sugardaddypolska.com/
Publisher Logo

Leave a Reply


ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Idź do góry