mężczyzna z kilkoma kobietami w łóżku
Home » Wskazówki, jak być z kilkoma sugababy
mężczyzna z kilkoma kobietami w łóżku

SeñorX jest jednym z naszych najpopularniejszych sugar daddy. Chociaż znam go tylko przez WhatsApp, muszę przyznać, że jest on najbardziej wyjątkowym typem, czy zawsze jest zajęty pracą?

Cóż, dawno temu poprosiłem go, żeby powiedział mi trochę o tym, jak się miewa, i powiedział mi, że jest z kilkoma dziewczynami i mówi, że wpadł na pomysł, że zrobił mały samouczek na temat tego, po czym nalegał trochę, zgodził się. Cóż, zostawiam to, co mi przysłał, na pocztę. Mam nadzieję, że ci to pomoże. Jeśli chcesz znaleźć Pana X, możesz go znaleźć w sugardaddypolska.

Znalazłem SDPOLSKA t przez przypadek, ponieważ korzystam z innych sieci społecznościowych, a kiedy wszedłem, nie widziałem dużo ruchu, chociaż podobało mi się, ponieważ wydawało się to bardziej realne niż inne sieci, w których występuje wiele fałszywych profili. Od samego początku Pablo webmaster przywitał mnie i nawiązałem z nim przyjaźń.

Sugardaddy Polska jest teraz jak mała rodzina i podoba mi się to, mam nadzieję, że rośnie i mam nadal dobre wibracje wśród wszystkich. Mówi się już o hangoucie wśród wszystkiego, co zobaczymy …

Cóż, po tej krótkiej prezentacji i tak jak poprosił mnie Pablo, mówię ci kilka wskazówek, jak radzić sobie z kilkoma dziewczynami i że wszystko idzie dobrze

Podczas gdy monogamia pozostaje dominującą formą kulturową, monogamia nie jest dla wszystkich, a poligamia nie zrujnuje świata. Dla niektórych sugar baby posiadanie kilku cukrowych  sugar daddy jednocześnie jest wielkim marzeniem i dowodem sukcesu. Nie czyni cię to kobieciarzem ani złym mężczyzną. Możesz mieć wiele aranżacji jednocześnie i nadal być dżentelmenem. Jednak wybór ten nie jest pozbawiony obowiązków. Najlepiej jest wiedzieć, jak prowadzić to życie, nie krzywdząc dziewczyny ani nie tracąc przyjaźni z powodu braku porozumienia.

BĄDŹ CZYSTY I UFNY

Jednym ze sposobów na zadowolenie wszystkich, zarówno w biznesie, jak i relacjach, jest bycie szczerym. Bądź szczery w stosunku do siebie i bądź szczery w stosunku do dziewczyn, którym pomożesz w tym, czego chcesz. Nigdy nie ukrywaj, że widzisz inne kobiety. Jeśli nie umawiasz się z nią wyłącznie na randkę, musisz całkowicie wyjaśnić swoje intencje. Musi wiedzieć, że nie jesteś w związku monogamicznym. Poinformuj ją, jak będzie wyglądać aranżacja i ile czasu spędzisz z nią. Otwartość i uczciwość uratuje cię od dramatu po drodze.

ZACHOWAJ PLANOWANIE

Jeśli chcesz mieć kilka SD musisz być ekspertem w zarządzaniu czasem. I nie mówię o zrobieniu kursu zarządzania czasem dla tych, którzy każą ci wstać dwie godziny wcześniej i iść spać godzinę później. Mówię o utrzymywaniu rytmu w związkach. Relacje muszą być przyjemne zarówno dla ciebie, jak i dla nich, i musisz znaleźć swoje idealne tempo życia. Dobrą zasadą jest zawsze mieć w pamięci kalendarz i uważnie przestrzegać terminów oddzielnych spotkań. Wyjmij arkusz kalkulacyjny i zaplanuj harmonogram, aby dać każdej kobiecie trochę czasu.

PRZEBACZ SWOJE PRZESTĘPSTWA

Kobiety wciąż są kobietami. Z biegiem czasu dość często zazdrościsz i poczujesz się niepewnie. Musisz ocenić, czy emocjonalnie dobrze radzi sobie z „otwartością”. Musisz rozpoznać jej uczucia i poradzić sobie z faktem, że czuje się nieco odrzucona. Staraj się ją pocieszyć i sprawić, by poczuła się wyjątkowo.

Utwórz swój profil i ciesz się kontaktami na poziomie

Jeśli chcesz wypróbować świat sugar dating, jesteś na idealnej stronie.
Wypełnij swój profil i zacznij rozmawiać.

Utwórz swój profil i ciesz się kontaktami na poziomie

Jeśli chcesz wypróbować świat sugar dating, jesteś na idealnej stronie.
Wypełnij swój profil i zacznij rozmawiać.

Bądź rycerzem

Umawianie się z kilkoma kobietami na raz nie czyni z ciebie kretyna, ale złe zachowanie się z nimi czyni cię. Posiadanie innych opcji nie jest usprawiedliwieniem bycia idiotą, a te kobiety nie są ci nic winne.

Każdy mężczyzna może mieć dziewczyny, ale prawdziwy mężczyzna zajmuje się kobietą. Daj jej uwagę, której pragnie, rozpieszczaj ją tak mocno, jak to możliwe, jeśli tam są, to dlatego, że potrzebują czegoś innego. Jeśli włożysz trochę wysiłku w naukę traktowania każdego z nich w sposób szczególny, zostaniesz doceniony i doceniony.

Summary
Wskazówki, jak być z kilkoma sugababy
Article Name
Wskazówki, jak być z kilkoma sugababy
Description
Wyjaśniamy, jak być jednocześnie z kilkoma Sugarbabesaa
Author
Publisher Name
sugardaddypolska.com
Publisher Logo

Leave a Reply


ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Idź do góry