dziewczyna patrząc na pieniądze

Home » Jak poprawić swoje finanse, jak SugarBaby

dziewczyna patrząc na pieniądze
Imagen de luxstorm en Pixabay

Młoda dziewczyna może szukać  cukru w ​​Polska z kilku powodów.   Chociaż dokładne motywacje różnią się w zależności od dziewczyny, większość z nas szuka podobnych rzeczy, a co najważniejsze lubimy towarzystwo interesujących i dojrzałych mężczyzn:

  • Więcej wolnego czasu na robienie tego, co nam się podoba: kiedy sugardaddy daje nam możliwość większego komfortu finansowego, mamy więcej czasu, ponieważ jesteśmy bardziej zrelaksowani i nie potrzebujemy pracy przez wiele godzin.
  • Nie musisz dzielić mieszkania i mieć naszego małego studia lub mieszkania. Dzięki naszemu mentorowi SD możemy uczyć się bardziej komfortowo w małym studio, w którym nikt nam nie przeszkadza, lub zamiast tego płacić za akademię wsparcia wraz z czesnym uniwersyteckim. Dzięki Sugar Daddy możemy również dać sobie kaprysy, które uczynią nasze życie przyjemniejszym.
  • Wspaniale jest płacić wszystkie wydatki: nikomu nic nie jesteś winien ani związać końca bez posiadania pieniędzy w naszej torebce. Najlepiej jest zachować spokój i mieć optymalne życie studenckie bez stresu. Powyższe to niektóre z zalet posiadania SDPolska albo w Madrycie, Barcelonie, Bilbao … lub w jakimkolwiek mieście uniwersyteckim. Ale nie o tym jest ten post.

Zawsze bądź przygotowany

Ten post opowiada o tym, co się stanie, gdy cukier się skończy, to znaczy, musimy być przygotowani, ponieważ nasz SD jest także człowiekiem mającym problemy i nasz związek może mu nie odpowiadać w pewnym momencie jego życia. Musimy to zaakceptować i powiedzieć do zobaczenia później, nigdy nie możemy nalegać, jeśli to się skończy. Co się stanie, kiedy to się stanie? Czy żyłeś w niebie i nadchodzi koszmar? Chcemy, żeby tak nie było i dlatego piszemy do Ciebie ten post.

Musisz zakryć tyłek, ponieważ cukier twojego tatusia może nie trwać wiecznie. Oto kroki, które powinieneś podjąć, gdy jesteś w związku z mężczyzną, który pomaga ci w codziennym życiu. Nie, niektóre z tych wskazówek Ci się nie podobają. Ale tak, należy je ćwiczyć obowiązkowo, jeśli nie chcesz źle się skończyć. Te wskazówki nie tylko pomogą ci, jeśli w dowolnym momencie Twój Tatuś z Cukru zdecyduje, że nie może kontynuować, pomogą ci również, jeśli w którymś momencie nie będziesz mógł kontynuować związku z jakiegokolwiek powodu, a czasem coś takiego jest.

Cóż, zaczynamy od … super szybkiego przewodnika po cukrowych bazach na pokrycie twojego finansowego tyłka.

Utrzymuj niskie koszty niezbędne

Kiedy zaczniesz otrzymywać zasiłek na studia, a Twoje konto zacznie rosnąć w tysiącach euro, może być bardzo kuszące, aby mieszkać w dużym i pięknym mieszkaniu, poddaszu lub drogiej dzielnicy. Widzisz, że masz wystarczająco dużo, aby zaprosić przyjaciół i żyć tak, jak zawsze chciałeś, i bardzo kuszące jest wynajęcie ładnego mieszkania z basenem i siłownią, a nawet luksusowej nieruchomości. W końcu teraz masz tatę, który ci płaci.

Nie rób tego Wynajem w Polska i wiele więcej  to jeden z największych wydatków, to znaczy procent pieniędzy, który zamierzasz wykorzystać na czynsz, może sprawić, że jeśli zobaczysz siebie bez dochodu, to, co zaoszczędzisz, zostanie szybko ogrodzone lub trzeba pilnie poszukać miejsca do życia. Chodzi o to, że dotarcie gdziekolwiek, jeśli cukier skończy się, zanim stracisz niewielkie oszczędności, które pozostawiłeś, radykalna zmiana z luksusowego domu na wspólne mieszkanie w odrapanej dzielnicy nie jest dobra dla twojego życia studenckiego ani życia intymnego.

Ostatnią rzeczą, jakiej chcemy, jest, abyś miał depresję, dlaczego uważasz, że twoje życie poszło do piekła. Staraj się nie narażać więcej niż 35% swojego średniego dochodu z wynajmu. Wystarczy małe studio lub mieszkanie. Wygoda to także pewność, że jeśli nie masz cukrzycy, możesz mieć co najmniej rok na utrzymanie standardu życia bez większych dochodów i być w stanie ukończyć kurs wygodnie bez stresu.

Utwórz swój profil i ciesz się kontaktami na poziomie

Jeśli chcesz wypróbować świat sugar dating, jesteś na idealnej stronie.
Wypełnij swój profil i zacznij rozmawiać.

Nie marnuj pieniędzy na zakupy

To wspaniale, że rozpieszczasz się i masz przy sobie szczegóły – wszyscy to zrobiliśmy. Klasycznym błędem  Sugarbabys w Polska jest  mylenie miłości i rozpieszczania z marnowaniem pieniędzy, tak jakby jutro nie było.

Kiedy idziesz na zakupy, pomyśl o przedmiotach, które mogą być inwestycjami. Od czasu do czasu zakup klasycznych przedmiotów, takich jak mała czarna sukienka i insynuacja (bez przechodzenia), dyskretna biżuteria uzupełniająca garderobę lub nawet odpowiednie ubrania na rozmowy kwalifikacyjne mogą być dobrą inwestycją. Ponieważ można go wykorzystać podczas przyszłych spotkań z SD´s, towarzyszyć im lub udać się na imprezy, na których najbardziej ekskluzywni Sugardaddys w Madrycie coś zabiorą, a także posunąć swoją karierę zawodową, zapewniając dobry wizerunek podczas przyszłych spotkań lub wywiadów.

Ale luksusowe przedmioty, takie jak torby couture czy okulary przeciwsłoneczne, są czystymi marnościami, które nie wnoszą nic realnego w twoje życie … I … Jeśli mimo wszystko poczujesz potrzebę ich posiadania, jeśli zobaczysz tę cenną torbę, w której się zakochasz – Zrób sobie przysługę i zapytaj swojego sugardaddy. Mężczyźni są o wiele bardziej skłonni do wręczania prezentów niż do regularnego pobierania dotacji na studia. Nie wydawaj własnych środków na niepoważne rzeczy.

Zdobądź gotówkę

Niektóre SD oferują same prezenty, ale niektóre wymagają trochę nacisku. Aby skorzystać z naszych próśb, musisz skorzystać z sugestii i subtelnych wskazówek. Zapytaj go, co myśli na przykład o torbie lub sukience, którą widziałeś na przykład w czasopiśmie, ale nigdy nie powinieneś pytać o to bezpośrednio, jest to coś, co można uznać za impertynencję. Jeśli masz telefon, który chcesz zmienić, możesz mu powiedzieć na przykład, że Twój telefon działa gorzej lub że podczas rozmowy z nim kończy się zasięg.

Jeśli potrzebujesz nowego buta, możesz mu powiedzieć, że twoje stare buty lub trampki bolą Cię coraz bardziej. Ale zawsze staraj się, aby prezenty naprawdę pokrywały twoje potrzeby, nie pytając o frywolności lub kaprysy o zbyt dużej wartości. Jeśli twój komputer działa wolno, jeśli chcesz się pięknie prezentować na następne spotkanie z itd. … Sugardaddy może poprawić twoją jakość życia, ale jeśli zauważy, że go wykorzystujesz, wkrótce poszukasz bardziej pokornej dziewczyny.

Wpłać gotówkę do swojego funduszu bezpieczeństwa

Jeśli wykonasz powyższe 3 kroki, musisz mieć wystarczającą ilość pieniędzy z zasiłku i pomocy na studia (po opłaceniu wszystkich rachunków), aby zaoszczędzić. Jest to bardzo ważne, ponieważ ten fundusz bezpieczeństwa pomoże Ci, jeśli coś pójdzie nie tak w twojej obecnej umowie SugarLove.

Zalecamy szybkie zaoszczędzenie wystarczającej ilości gotówki, aby móc żyć komfortowo przez co najmniej 3 miesiące, chociaż idealnym rozwiązaniem jest 6 lub 9. Po upływie 3 miesięcy możesz trochę się rozluźnić i wolniej oszczędzać aż do osiągnięcia 6 lub 9 miesięcy

Mądrze wykorzystuj swój czas

Jedną z największych zalet bycia cukrowym dzieckiem jest cały wolny czas. Cytaty Sugardater nie są pracą, która wymaga dużo czasu.

Wykorzystaj ten czas mądrze, aby dać ci inne opcje. Weź udział w kursie, który Twoim zdaniem pomoże ci znaleźć lepszą pracę, wynająć akademię, aby poprawić swoje studia. Przeczytaj i zapoznaj się z innymi możliwościami zarabiania pieniędzy. Dowiedz się, jak zainwestować, a nawet założyć własny biznes. Rozwiń swoje kontakty na spotkaniach, aby pomóc Ci zainwestować pieniądze.

Cokolwiek robisz – nie marnuj wolnego czasu, ponieważ wybrał cię mentor, skorzystaj z niego i spraw, aby Twój cukierek był dumny z bycia inteligentną i odpowiedzialną kobietą . I to, że Sugar Daddys lubią pieniądze i nie ma nic piękniejszego niż rozmawianie o inwestycjach, interesach lub torbie z inteligentną dziewczyną. Wykorzystaj swój najlepszy zasób, aby stworzyć lepszą przyszłość już teraz.

Summary
Jak poprawić swoje finanse, jak SugarBaby
Article Name
Jak poprawić swoje finanse, jak SugarBaby
Description
Dowiedz się, jak poprawić swoje finanse, gdy jesteś sugar baby
Author
Publisher Name
sugardaddypolska.com
Publisher Logo

Leave a Reply


ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Idź do góry