Sugarbabys pozują do zdjęcia
Home » Jak odróżnić się od innych sugar babysi znaleźć idealnego SD.
Sugarbabys pozują do zdjęcia

Sugarbabys pozują do zdjęciaLudzie, którzy nie rozumieją świata sugar dating, często postrzegają to jako prostą interakcję pieniędzy za seks. Wiele osób dołącza do tego typu sieci myśląc, że tak jest, ale rzeczywistość jest inna.

W rzeczywistości świat sugar dating to znacznie więcej niż tylko interakcja za pieniądze.

Osoby, które naprawdę szukają słodkiego związku randkowego, nie będą rozmawiać o seksie na pierwszej randce.
W tym poście porozmawiamy o tym, jak odróżnić się od Sugar Babys i jak Sugar Daddys naprawdę szukają czegoś więcej niż tylko ładnej twarzy.

Ukryty urok startu sugar baby Sprzedawca wie, że zawsze istnieje powód, dla którego ktoś chce coś kupić, ale wybór tego, co kupić, opiera się na wielu innych powodach stojących za głównym powodem . Na przykład wiemy, że powodem zakupu sukienki może być to, że jest piękna. Ale dlaczego wybieramy jedną sukienkę, a nie inną? To proste, wybrana przez nas sukienka ma cechy, które nas przyciągają. Kupowana przez nas sukienka różni się od innych, ma cechy, które ją wyróżniają. To samo dzieje się w przypadku sugar dating, istnieje duża konkurencja, więc umiejętność odróżnienia się od innych jest kluczowa dla znalezienia słodkiego taty.

Są oczywiste powody, dla których SD szuka SB, towarzystwa pięknej kobiety, wypełnia jego ego i miło spędza czas. Ale mógłbym to dostać od każdej dziewczyny na sugardaddyPolska ™. Więc co takiego „akcesorium” może znaleźć SD w dziewczynie, która zdecyduje się z nią porozmawiać? (Oczywiście mówimy o prawdziwych SD, a nie łowcach Sugarbaby, którzy rozmawiają ze wszystkimi dziewczynami, aby spróbować się z nimi przespać.)

Po słodkich stronach jest znacznie więcej Sbs niż Sugar Daddys, osiągając stosunek 8 dziewcząt na każdego chłopca. Konkurencja jest zacięta, dlatego bardzo ważne jest, aby wiedzieć: co możesz zaoferować swojemu POT, czego inni nie mogą? Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci wyróżnić się z tłumu:

Skoncentruj się na swoich gustach i hobby

Niewiele samotnych kobiet odrzuciłoby przystojnego mężczyznę, który jest również wypłacalny finansowo. Więc co sprawi, że znajdziesz tego tatusia, który naprawdę chce z tobą być? Oczywiste jest, że uszczęśliwianie SD uczyni cię szczęśliwym, ale z pewnością musisz się do tego dostosować.

Skoncentrowanie się na swoich gustach, celach i mocnych stronach może być dobrym sposobem na znalezienie idealnego SD. Na przykład, jeśli lubisz świat Otaku lub lubisz grać na pianinie, daj nam znać. Nie warto umieszczać na swoim profilu „Jestem ładną dziewczyną i uwielbiam być rozpieszczana”. Tego typu profile są po prostu mięsem dla myśliwych SB, którzy rozmawiają ze wszystkimi, aby spróbować przespać się z nimi.

Rozwijaj swoje hobby i preferencje.

Jeśli twoje gusta i hobby pasują do twojego słodkiego taty, ważne jest, aby promować ten związek. Potencjalny sugardad będzie wiedział, jak wycenić, na przykład jeśli lubisz muzykę klasyczną, to szukasz innego koncertu filharmonicznego, który będzie do niej pasował. Czasami SD´s szukają osoby, która zorganizuje im wakacje, nie mają czasu na szukanie koncertów lub imprez.

Jeśli potrafisz zorganizować wolny czas taty podczas szukania spotkań zjazdowych, z pewnością zdobędziesz dużo punktów za więcej randek. Jeśli spotkasz sugar daddy i zaproponujesz plany, które go interesują, będzie się tobą interesował. Czasami SB w tym aspekcie nie są proaktywni, czekają na sugar baby, który proponuje i który zorganizuje spotkanie. Spróbuj sam umówić się na wizytę, a zauważysz zmianę.

Spróbuj przedstawić różne punkty widzenia

W wielu przypadkach SD koncentruje się na pieniądzach, produktywności i pracy. Znajoma opowiedziała mi historię, w której była w hotelu ze swoim mentorem. Pewnego ranka przy śniadaniu właściciel opowiedział o tym, jak zły jest hotel i jak nie mieli wakacji od dawna.

Chociaż jej sugar babby nie rozumiał, dlaczego nie sprzedali hotelu, wyjaśniła, że ​​to nie wszystko i że z pewnością podobał im się hotel, który zbudowała od podstaw. POT przyznał, że czasami zapominał, że to nie były tylko pieniądze. co chcę przez to powiedzieć? Czasami DS potrzebuje łagodniejszego, bardziej młodzieńczego spojrzenia na życie, więc bycie odpowiednikiem bezwzględnego świata korporacji może być dla ciebie ogromnym atutem na początku randek.

Rozumiem przez to, że nie musisz być samozadowolony i mówić tak na wszystko. Największą różnicą jest bycie sobą, wiele słodkich dzieci zgadza się tylko z ich SD. Co się stanie na końcu? Ten Sugaraddy w końcu się nimi nudzi. Osoby z pieniędzmi zwykle dobrze się nudzą i lubią poznawać różne punkty widzenia.

Jaka jest twoja ostatnia atrakcja?

Zastanów się, co dokładnie odróżnia Cię od reszty. Wracając do ostatniej kupionej sukienki, gdyby tak było, byłoby to coś, co ją wyróżnia. (Nie warto mówić “bo mi bardzo pasuje”) Jasne, wszystkie sukienki pasują bardzo dobrze, ale co sprawia, że ​​ta sukienka jest dla Ciebie szczególnie odpowiednia?: Może to być rozcięcie z tyłu, szeroka spódnica A ...

Znajomość swoich mocnych stron będzie świetnym punktem w znalezieniu sugar daddy, który zostanie z tobą. Kiedy dowiesz się, które punkty wyróżniają się z tłumu i który sugar baby może również docenić, umieść to na swoim profilu. W ten sposób będziesz otrzymywać wiadomości od prawdziwych rodziców, którzy zapytają Cię o interesujący Cię punkt. Punktem wyróżniającym jest rodzaj magnesu, który przyciągnie zainteresowanego Tobą sugar baby , a także odrzuci tych, którzy szukają tylko innych rzeczy niezwiązanych z prawdziwymi i trwałymi związkami.

Summary
Jak odróżnić się od innych sugar babysi znaleźć idealnego sugar daddy.
Article Name
Jak odróżnić się od innych sugar babysi znaleźć idealnego sugar daddy.
Description
Naucz się być inny, aby poznać więcej sugardaddys
Author
Publisher Name
sugardaddypolska.com
Publisher Logo

Leave a Reply


ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Idź do góry