szczęśliwa Sugarbabe w restauracji z dojrzałym mężczyzną przy lampce wina
Home » Jak utrzymać zainteresowanie POT?
szczęśliwa Sugarbabe w restauracji z dojrzałym mężczyzną przy lampce wina

Przede wszystkim postaraj się stworzyć profil, który przyciągnie uwagę . pierwsze wrażenie jest ważne i jest dobrym początkiem. Większość umów na sugardating trwa około 6 miesięcy.

Jeśli chcesz, aby twój związek trwał i miał długoterminowe wsparcie, musisz utrzymać zainteresowanie SD, więc kiedy złapiesz swój POT, musisz utrzymać przepływ sugar. W tym poście mówimy o tym, jak utrzymać zainteresowanie, jeśli potrzebujesz bardziej ogólnych porad, możesz przeczytać ten post: 10 sposobów, aby twój sugardaddy został z tobą.

1. Trzymaj go na palcach

Wysyłaj mu SMS-y i obrazy w czasie, kiedy może być spokojny, dzień dobry lub dobranoc mogą być w porządku. Wysyłaj mu słodkie wiadomości, takie jak „Tęsknię za tobą” lub „Nie mogę się doczekać, aby cię znowu zobaczyć”.

Wysyłanie sobie ładnych zdjęć z dnia na dzień, przymierzanie nowych strojów lub robienie zwykłych rzeczy, zwykle daje SD sugar dating. Nie oznacza to, że piszesz do niego co godzinę, spróbuj pisać wtedy, kiedy wiesz, że może być zrelaksowany.

Otrzymywanie wiadomości w pracy lub na spotkaniu nie jest dobrym pomysłem. Staraj się być oryginalny w swoich wiadomościach, pamiętaj, że twój SD prawdopodobnie już otrzymał wiele wiadomości wszelkiego rodzaju, staraj się być oryginalny bez przesadzania. Aby utrzymać zainteresowanie SD, warto wiedzieć, co lubi, np. jeśli lubi jeździć na nartach, a po południu wybierasz się na angielski dwór, nie wahaj się zrobić zdjęcia przymierzając narty strój lub przymierzanie snowboardu.

Czują się szczęśliwi, że spędzają z nimi czas piękne młode kobiety. Wysyłanie więc czegoś oryginalnego i zgodnego z ich gustami świadczy o tym, że jesteś nimi zainteresowany. A im bardziej się pociąga, tym chętniej jest wobec ciebie hojny.

2. Bycie tajemniczym

Życie, które kręci się wokół twojego SD, nie jest dobrym pomysłem, zapracowani biznesmeni często są przez to przytłoczeni. Postaraj się różnić od innych sugar baby , aby postrzegać Cię jako kogoś wyjątkowego, a nie tylko jednego z ich randek. To, że twój sugar daddy nie wie absolutnie wszystkiego o twoim życiu, sprawi, że poczuje tę niewielką troskę, która sprawi, że będzie się tobą interesował.

Dlatego lepiej nie mówić, co robisz na co dzień, żeby mieć o czym rozmawiać podczas randki. Jeśli masz z kimś stałą komunikację, w tego typu randkach związek może szybko się znudzić. W tym przypadku odnosimy się do randek, które są w środku związku, jeśli jesteś w innych fazach związku sugardating, istnieją inne sposoby na podtrzymywanie ognia miłości.

3. Wykorzystaj swoje piękno

Bądź dumny ze swojego wyglądu i wykorzystuj go, aby go zainteresować. Kupuj i noś bieliznę, która pochlebia Twojemu ciału. przymierzaj seksowne sukienki, baw się różnymi strojami i ciesz się noszeniem seksownych rzeczy. Mężczyźni uwielbiają ubierać się wyłącznie dla nich.

Zapytaj go, jakie są jego fetysze związane z sukienkami i spróbuj je nosić, kiedy jest dla ciebie miły. Jeśli pokażesz swojemu SD, że starasz się dobrze ubierać i ładnie wyglądać dla niego, zwiększy on zainteresowanie tobą. Wysyłając jej od czasu do czasu zdjęcie z strojem według jej upodobań, również może wzbudzić zainteresowanie.

Z drugiej strony poproś go również, aby kupił ci te rodzaje ubrań, które lubi nosić. Możliwe, że niektóre rzeczy, które nosisz, nie pasują w 100% do Twojego stylu, ale przyjacielu czasami musisz nosić LBD (na końcu artykułu masz przycisk, który prowadzi do skrótów, jeśli chcesz wiedzieć czym jest LBD).

4. Trzymaj swoje cele i ambicje ponad związkiem

Sugar Daddies to mężczyźni sukcesu, nie chcą być z Sugar Baby , która nie ma celów ani ambicji. Twoje cele i ambicje są ponad relacją SD. Musi wiedzieć, że jest coś ważniejszego, co zwiększy jego zainteresowanie tobą . Utrzymując swoje cele na wyższym poziomie, mówisz mu „ dbaj o mnie, ponieważ są rzeczy ważniejsze od ciebie i możesz mnie stracić ”. Dowiedz się, jak negocjować swoje korzyści i jak osiągać porozumienia z POT . Kiedy wie, że nie jesteś w 100% jego, zwiększy zainteresowanie tobą i będzie cię lepiej traktować.

Większość SD była studentami college’u. Mogą zaoferować Ci cenne porady i wskazówki dotyczące Twojej ścieżki edukacyjnej i zawodowej. Mogą nawet pomóc Ci znaleźć niszę biznesową. Nie musisz też mówić mu wprost, że nie jest dla ciebie niezbędny, ale wyraźna klarowność wystarczy, aby zauważył i zwiększył zainteresowanie tobą. Dowiedz się również , co powinieneś powiedzieć swoim bliskim o swoim stylu życia sugar baby .

5. Spraw, by poczuł, że jesteś w związku nie tylko ze względu na korzyści, jakie ci to przynosi

Ważne jest, aby wiedzieć i wiedzieć wszystko o pojęciu sugar daddy . Poznaj jego zainteresowania, upodobania i antypatie, co lubi jeść, gdzie lubi robić zakupy, dziwactwa, ulubione filmy, gust muzyczny itp. Częścią każdego związku jest nawiązanie silnej przyjaźni.

W pewnym momencie nie będzie to już wyglądało na korzystny związek, ponieważ będziesz miał ugruntowaną relację i połączenie. Zainteresuj się tym, co mówi, i utrzymuj płynność rozmów. Róbcie razem rzeczy, które oboje lubisz, takie jak gra w golfa, chodzenie na wędrówki, oglądanie programów, słuchanie muzyki na żywo.

Drobne gesty mogą również sprawić, że SD zainteresuje się tobą. Mały prezent na Święta Bożego Narodzenia, urodziny lub ważne daty to nigdy za dużo. Czasami mężczyźni nie dbają o szczegóły, jeśli widzisz, że jego portfel jest zużyty lub jego torba podróżna jest przestarzała, daj mu jedną. Fakt, że czuje, że ci na nim zależy, może go zainteresować tobą.

6. Zawsze bądź wdzięczny.

Zawsze bądź wdzięczny swojemu tatusiowi, zawsze bądź uprzejmy, pamiętaj, aby założyć LBD i pozostać w nim, dopóki nie stanie się częścią ciebie. Niektóre początkujące sugar baby nie są przyzwyczajone do zachowywania się z pewną etykietą, o czym możesz przeczytać w tym artykule: Lekcje i sekrety od 5 doświadczonych Sugarbabes , na naszym blogu można znaleźć wiele informacji, od tego, jak zachować się na pierwszej randce ze swoim SD, jak pojechać z nim na wycieczkę lub zachowywać się na wytwornej kolacji.

Kiedy jesteś w restauracji, barze itp. Pamiętaj, aby podziękować pracownikom za ich usługi. Zrób to samo z kartą SD. Nawet jeśli już po raz setny zostałeś zaproszony na kolację, uśmiechnij się i podziękuj. Sugar Daddies lubią czuć, że cię rozpieszczają i że zauważasz ich hojność. Za każdym razem, gdy otrzymujesz jakąkolwiek korzyść w swoim związku, upewnij się, że widzi, że cenisz to i doceniasz.

Pamiętaj, że Sugar Daddies nie muszą zabierać Cię na wymyślne kolacje, kupować prezentów czy zabierać na wycieczki. Ci mężczyźni robią to, ponieważ chcą. Nigdy nie czuj się uprawniony do niczego, ponieważ Twoja umowa z cukrem “sugar”może się skończyć w dowolnym momencie.

7. Niech rzeczy będą ekscytujące

Bądź aktywny we wszystkim, co dotyczy związku, ale nie przesadzaj w chwilach, kiedy nie ma Cię z nim. Ucz się, ucz i ucz się wszystkiego, czego potrzebujesz, aby zetknąć się z ludźmi na tym poziomie. Jeśli twój SD widzi, że jesteś zmotywowany, by stać się częścią wybranej grupy ludzi, również spróbuje ci pomóc. Możesz także zainteresować się czytaniem: Sugar baby protection: Tricks wykrywania fałszywego SD.

Summary
Jak utrzymać zainteresowanie POT?
Article Name
Jak utrzymać zainteresowanie POT?
Description
Dowiedz się, jak utrzymać zainteresowanie potencjalnego Sugardaddy, kilka sztuczek, które można poprawić w społeczeństwie.
Author
Publisher Name
sugardaddypolska.com
Publisher Logo

Leave a Reply


ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Idź do góry