Mężczyzna wygląda na przestraszonego i ukrywa się
Mężczyzna wygląda na przestraszonego i ukrywa się

Jest wielu sugar daddy, którzy ponownie spotykają się z dziewczynami po latach bez randek. Wiele sugar baby przeżyło długi sezon bez spotkania z nikim i są zachęcane do spróbowania tego świata, aby ponownie spotkać ludzi.

Generalnie wszyscy postrzegają tego typu randki jako okazję do poznania ciekawych ludzi i skorzystania z nich. Niewątpliwie dużą motywacją jest znalezienie osób, które cenią Twój status lub pomagają poprawić Twój standard życia.

Wiele osób, które późno zaczynają umawiać się na randki, boi się, że nie będą wiedzieć, co robić, lub że stracili tę „iskrę”, którą mieli innym razem. Pamiętaj jednak, że randki poprawiają samoocenę i dają nam możliwość zdobycia nowych doświadczeń. Powrót do gry jest nieunikniony, ale może to być dobry początek w przypadku sugar dating, w których oczekiwania są bardziej szczere. Jeśli od dawna nie spotykasz się z innymi osobami, w tym artykule pokażemy Ci, jak wrócić do umawiania się po długim czasie bez większych komplikacji.

Z pewnością, jeśli przez jakiś czas byłeś sam, teraz znasz siebie znacznie lepiej, ale czy wiesz, czego chcesz od związku? Po okresie samotności łatwo zapomnieć o oczekiwaniach związku. Dzięki Sugar Daddy Polska możesz znów zacząć randkować i znaleźć dodatkową motywację.

Wszyscy przeżyliśmy czas, w którym randki stały się przeszłością. I nie jest źle. Zabawa jest zawsze dobra. Ale po pewnym czasie samotności nie jest niczym niezwykłym, że ktoś nowy pojawia się w naszym życiu.

Oto kilka świetnych wskazówek, które pomogą Ci ponownie rozpocząć randkowanie:

1-. Martw się o swój wygląd:

Zwykle, gdy spędzamy sezon, w którym nie mamy partnera, zaczynamy ubierać się bardziej niedbale, nie zdając sobie z tego sprawy. Przeglądając niektóre magazyny, takie jak Man lub…, można poznać trendy w modzie dla mężczyzn lub kobiet. Bycie eleganckim na randce może zrobić dużą różnicę, nie wystarczy być trochę wystrojona, trzeba zadbać o szczegóły i coś zmienić . Z pewnością zapomnieliśmy też nieco o protokole wychodzenia na kolację czy bycia na imprezach, warto przejrzeć go także, jak się ubrać i być grzecznym i uprzejmym.

dwa-. Naucz się ponownie udostępniać i wyjaśnij wszystko

Aby być sugar daddy lub sugar baby, trzeba wiedzieć, czym możemy się podzielić, zaoferować oprócz tego, czego potrzebujemy. Każda osoba jest światem i ma inne wyobrażenia na temat związków sugar dating, a jeśli przez długi czas byłeś bez związków, możesz nie być pewien, co zaoferować i jakie są Twoje potrzeby. Nie spiesz się i oceń swoje daty, aby wiedzieć, czego potrzebujesz, nadal możesz potrzebować chwil samotności, a może teraz chcesz być z kimś często i wysyłać wiadomości.

Musisz pamiętać, że będziesz również oferować w związku, pomaga to uniknąć nieporozumień z tobą i innymi. Od początku podbijaj też to, czym chcesz się podzielić ze swoim sugar. Nawet jeśli nie rozmawiałeś przez długi czas, nadszedł czas, aby porozmawiać, więc nie wstydź się!

3-. zapamiętaj komunikację

Możliwe, że spędzając trochę czasu nie spotykając nikogo, zapomniałeś, jak komunikować się inteligentnie, jedną z najważniejszych rzeczy w sugar dating jest umiejętność skutecznej komunikacji. Osiągnięcie porozumienia bez dobrej komunikacji jest bardzo trudnym zadaniem, a rozmowa z kimś, kto nie rozumie Twoich potrzeb i nie słucha Cię, może być bardzo frustrująca. Czasami na tym świecie można znaleźć ludzi, którzy tylko wiedzą, jak zapytać, ale nie słuchają twoich potrzeb, no cóż, pomaga też cierpliwość.

Unikaj pedanterii i naucz się przełamywać lody na swoich pierwszych randkach , bycie diva/o to coś, co po długim sezonie w samotności może być zadaniem do wykonania. Okazywanie zainteresowania ich życiem, pytania i próby odkrycia, jakie są ich motywacje, zawsze generuje więcej zaufania i uczucia. Kiedy ludzie nie spotykali się od dłuższego czasu, zwykle mają duże ego, aby się umocnić, więc staraj się wydobyć swoją skromną stronę, nie szukasz ucznia, ale korzystnego związku, który się do ciebie przyczynia.

Pamiętaj, aby pytać i słuchać, idź powoli, ponieważ w niektórych przypadkach osoby, które nie chodziły na randki od dłuższego czasu, chcą mieć to wszystko szybko. Pamiętaj o kontakcie wzrokowym, bezpieczeństwie i szukaj prawdziwego połączenia z drugą osobą bez forsowania czegokolwiek. Nauka kilku żartów i przyjacielski kontakt fizyczny również pomogą ci rozluźnić się na pierwszych randkach. Pamiętaj, że sugarbaby to zwykle młode dziewczyny i są pewne rzeczy, których musisz nauczyć się uwodzić młodsze dziewczyny, jeśli jesteś sugar babe , naucz się, jak utrzymać zainteresowanie POT.

4-. Oczekiwania

Kiedy nie byliśmy od dłuższego czasu na randce, powstają oczekiwania, nawet w niektórych przypadkach możemy idealizować posiadanie partnera w taki sposób, że bardzo trudno jest osiągnąć taki poziom partnera, na jaki chcemy osiągnąć. W niektórych przypadkach jesteśmy tak zmotywowani, aby „wrócić na właściwe tory”, że myślimy, że wszystkie randki będą cudowne, a kiedy mamy pierwsze randki, widzimy, że tak nie jest. Ważne jest, aby nie idealizować związków, ponieważ wszyscy ludzie, których spotkasz na sugar dating, będą mieli swoje dobre i złe rzeczy.

Z drugiej strony dobrze jest też być zmotywowanym i pozytywnie nastawionym, ale możliwe jest, że po drodze trafisz na ludzi, którzy zupełnie nie pasują do tego, czego szukasz. Podsumowując, poświęć trochę czasu na poznanie ludzi, każda osoba jest inna i szanuj ludzi na wszystkich spotkaniach, dopóki nie znajdziesz czegoś, co jest bliskie twojemu ideałowi.

Idealna umowa nie istnieje, ważne jest, aby być elastycznym, umowy są negocjacjami, w których oboje muszą się poddać, aż do osiągnięcia punktu pośredniego, w którym oboje będą komfortowo. Nie martw się, jeśli osoba, z którą zaczynasz się spotykać, nie spełni wszystkich Twoich oczekiwań, na pewno znajdziesz inne nowe rzeczy, które Ci się spodobają. Dobrą rzeczą w sugar dating jest to, że spotykasz bardzo interesujących ludzi, a jeśli nie, możesz się pożegnać bez problemu.

W sugardating pojawiły się prawdziwe historie miłosne, chociaż wszystko zaczyna się od umowy, sprawy posuwają się do przodu, więc bądź cierpliwy, być może przybędzie twój uroczy książę lub twoja zaczarowana księżniczka.

5-. Rodzaje spotkań:

Może z czasem zdecydujesz się na trochę bardziej szalone randki w zatłoczonych miejscach, centrach handlowych itp. Ale jeśli wracasz z sezonu sam, lepiej zacząć od cichych miejsc, które nie są zbyt zatłoczone, ale też nie są puste. Spróbuj znaleźć oryginalną kawiarnię lub cichą restaurację. Postaraj się stopniowo rozluźniać, wykonując bardziej dynamiczne i zabawne zajęcia. Błędem jest na przykład pójście do kina lub teatru, kiedy zaczynamy, ale ważne jest, abyś zaczął nawiązywać relacje i rozmawiać, nawet jeśli jesteś zakłopotany.
Unikaj

Jakie są najczęstsze błędy, kiedy wracamy do randek po długim czasie?

Jednym z najbardziej typowych błędów, kiedy zaczynamy spotykać się po długim czasie, jest próba udawania lub wymuszania śmiechu, autentycznego działania z życzliwością i czerpania z siebie wszystkiego, co najlepsze, ale bez działania. Najlepsze jest to, że zna cię tak, jak ty, aby wiedzieć, czy istnieje prawdziwy związek, aby osiągnąć porozumienie.

Innym z najczęstszych błędów jest zadawanie zbyt wielu pytań lub niedyskretnych pytań lub odwrotnie, mówienie rzeczy, które są zbyt prywatne, może to sprawić, że druga osoba ucieknie od tak dużej intensywności. Jest wiele rzeczy, których nie można powiedzieć na pierwszych randkach z SD/SB. Kiedy wracamy z okresu bez partnera, chcemy wiele powiedzieć i wiele zrobić, ale być może druga osoba chce iść wolniej, więc musimy iść na łatwiznę.

Na pierwszych randkach daj im znać, jakie są Twoje oczekiwania i co lubisz, ale bez zbytniego namiętności i mówienia bardzo intymnych rzeczy. Opowiadanie o problemach z poprzednich związków też nie jest dobrym pomysłem, a jeśli spędziłeś dużo czasu samotnie myśląc o tym, czas o tym zapomnieć, zostawić uprzedzenia za sobą, jeśli chcesz znaleźć naprawdę udany związek. Unikaj także bycia ofiarą: „Szukam związku, ponieważ jestem sam, nie działa”, więc zawsze szukaj pozytywnego nastawienia w swoich wiadomościach.

Na koniec kilka typowych błędów w czasie wizyty, których należy unikać:

  • Brak świadomości, że druga osoba czuje się komfortowo: Czasami po długim czasie bez wychodzenia z domu trudno jest nam wczuć się w empatię i uświadomić sobie, czy druga osoba czuje się komfortowo.
  • Ciągle komplementuj drugą osobę, ponieważ byłaś sama, ta druga osoba może wydawać ci się cudowna, ale unikaj ciągłego powtarzania tego.
  • Blokady lub brak inicjatywy: Wszyscy wiemy, że nie ma nic gorszego niż denerwujące milczenie na randce, jeśli długo nie wychodziłeś, być może nie masz już takiej swobody, więc przygotuj kilka tematów do rozmowy.
  • Skoncentruj się na telefonie komórkowym, jeśli spędziłeś dużo sam, prawdopodobnie wydałeś więcej niż to konieczne na przeglądanie telefonu lub sieci społecznościowe, dlatego ważne jest, abyś nie wyciągał telefonu komórkowego w dniu.
Summary
Jak znaleźć Sugar Daddy lub Sugar Baby, jeśli nie chodziłeś na randki od dłuższego czasu?
Article Name
Jak znaleźć Sugar Daddy lub Sugar Baby, jeśli nie chodziłeś na randki od dłuższego czasu?
Description
Dowiedz się, jak ponownie umawiać się na randki, jeśli jesteś w związku przez długi czas.
Author
Publisher Name
sugardaddypolska.com
Publisher Logo

Leave a Reply


ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Idź do góry