Mężczyzna i kobieta zabawy picie piwa
Home » Czego nie powinieneś mówić na pierwszej randce
 Mężczyzna i kobieta zabawy picie piwa

Masz szczęście, masz długo oczekiwaną randkę z Sugar Daddy, może to być dobra okazja i poszukiwania wspaniałego tatusia dobiegły końca. Możliwe, że zaczniesz budować trwały związek, którego oczekujesz.

Na pierwszej randce z sugardaddy bez wąt+pienia będziesz zdenerwowany, skrzyżujesz kciuki, aby wszystko szło dobrze i abyś cieszył się dojrzałą i interesującą osobowością, tak jak on będzie zadowolony z twojego patrz W tej chwili atakują Cię pytania dotyczące sposobu ubierania się, makijażu i przygotowywania się na spotkanie.

Jedną z rzeczy, która z pewnością się wydarzy, jest pytanie „Powiedz mi więcej o sobie?”, Otwarte pytanie, które sprawi, że będziesz myślał… jeśli muszę teraz powiedzieć… czy powiem ci o moim życiu na uniwersytecie? Czy mówię o moim psie? Oczywiście, mówiąc mu o swoim życiu od góry do dołu, nie sądzę, że powinieneś to robić i powiedzieć mu o swoim psie, może innego dnia, jeśli nie poruszy tematu zwierząt.

Jednym z najlepszych sposobów na rozpoczęcie jest poszukiwanie podobieństw w gustach, które widziałeś na stronie . W Sugar Daddy Polska masz wiele opcji, aby dostosować swój profil, skorzystaj z nich, ponieważ aktywna i hobby dziewczyna zawsze będzie bardziej interesująca niż inna, która niczego nie wkłada.

Na przykład, jeśli lubisz jeździć na nartach, wędrować lub uprawiać sport, dobrze jest umieścić go i nie skąpić słów. To będzie dobry początek rozmowy przez Internet, a później rozmowy o spotkaniu. Ale równie ważne jak znajomość właściwych rzeczy jest unikanie niewłaściwych rzeczy podczas rozmowy. Tutaj pokazujemy Ci ostateczne NIE, którego nigdy nie powinieneś zabierać na randkę ze swoim sugardaddy.

Utwórz swój profil i ciesz się kontaktami na poziomie

Jeśli chcesz wypróbować świat sugardating, jesteś na idealnej stronie.
Wypełnij swój profil i zacznij rozmawiać.

Nasze smutne historie o twoim smutnym życiu

Ta kwestia jest tak ważna, że ​​trzeba ją powtórzyć dwukrotnie: nie ma smutnych i bolesnych historii . Smutne opowieści o tym, że nie mam pieniędzy na kastrację mojego psa i zostawienie mi misia w prochu. Albo nie mam pieniędzy na kupowanie książek, dlatego muszę flirtować z geekiem z Uni, który wydaje się porzucić dezodorant w dniu jego urodzin.

Obejmuje to również omawianie problemów finansowych. Tak, wspaniale jest dyskutować o tym, jaki jest twój budżet i czego szukasz, ale nie staraj się brzmieć jak rozpaczliwy Wy dwaj już zgodziliście się spotkać z wzajemnych powodów, pozwólcie mówić swojej osobowości i przyszłym celom. Istnieją znacznie lepsze i bardziej pomysłowe sposoby udzielania pomocy, której potrzebujesz od niego. Więcej na pewno dowiesz się z tego artykułu: Dobra kuchnia z sugardaddy: wskazówki dla sugarbabys.

Nie wchodź zbyt daleko w życie osobiste.

Powodem, dla którego szukasz związku opartego na sugar dating, jest ucieczka od normalnego życia. Chce się na tobie skoncentrować, czując to, czego nie może poczuć ze starszą kobietą, chce oderwać się od wszystkiego, co dzieje się w pracy lub w domu. Jeśli wspominasz, że jesteś rozwiedziony i masz dzieci, nie pytaj, dlaczego małżeństwo nie działa i jakie są imiona twoich dzieci. Może się wydawać, że warto zapytać o jego rodzinę, ale pierwsza randka nie jest na to odpowiednim czasem.

Jeśli wspominasz o rozwodzie, po prostu spróbuj zmienić temat ze współczuciem, aż zmienisz rozmowę w lżejsze, bardziej zabawne i powiązane sprawy. Nie wykorzystuj okazji, aby porozmawiać o tym, jak rozwód rodziców wpłynął na ciebie.

Pozostaw WhatsApp i telefon w ciszy

Coś, o czym nie należy mówić podczas spotkania, to przez chwilę sprawdzę swój telefon . Jesteśmy w czasie, gdy rozmawianie przez telefon lub sprawdzanie WhatsApp w trakcie spotkania wydaje nam się normalne, a nawet robimy to automatycznie. Widzisz, że Twój telefon został podświetlony w torbie i automatycznie i bez zastanowienia bierzesz go, aby sprawdzić, kto do Ciebie napisał.

Pamiętaj, że pierwsza randka to miejsce, w którym twój sugardaddy zrobi na tobie pierwsze wrażenie. Jeśli weźmiesz swój telefon, będzie to coś pozbawionego szacunku i pomyślisz, że się nudzisz lub odchodzisz od niego, i pomyśli, że pójdzie dalej w kolejnych spotkaniach, więc prawdopodobnie będzie to bardzo niefortunny gest. Jeśli naprawdę chcesz sprawdzić telefon, skorzystaj z tego, kiedy idziesz do łazienki.

Nie pytaj za dużo o swoją pracę

To jest skomplikowane, gdy sugarbaby mówi mu, co robi na pierwszej randce. Chcesz wiedzieć, ile on zarabia i ile będzie skłonny zaoferować, możliwe, że opowie o sukcesach biznesowych swoich podróży oraz o tym, jaki mają dom, jaki mają gust lub samochód. Dzięki temu będzie więcej niż wystarczające, aby wiedzieć, jakim rodzajem gry jesteś tatusiu.

Są SDi, którzy mogą mieć małe firmy, a nie duży samochód, i mogą stać się bardziej hojni niż mężczyźni z dużymi pieniędzmi. Będzie to więc jego sposób na przeprowadzkę, zapłatę i miejsce, w którym cię zaprosi lub wydatki, które zrobi to, co ci powiedzą, czy jest hojny, czy nie. Możliwe, że przy pierwszej randce jest to idealny czas, aby powiedzieć ci swoje potrzeby powyżej, aby wiedzieć, czy Możesz je spełnić, poprosić o budżet zamiast pytać o liczbę zer na koncie czekowym, ponieważ, jak mówię powyżej, czasami nie są to najlepsze dane, aby wiedzieć, czy jesteśmy zainteresowani.

Dyskrecja naprawdę się liczy

Jednym ze sposobów wykazania, że ​​rozumiesz znaczenie dyskrecji, jest staranne wybieranie słów, gdy jesteś w miejscu publicznym. Jest to bardzo ważne na pierwszej randce, ponieważ poznacie się nawzajem i zadaje się wiele pytań. Najprawdopodobniej spotkasz go w zatłoczonym, publicznym miejscu, takim jak kawiarnia lub restauracja i nie powinieneś rozmawiać o rzeczach, które przyciągają wiele uwagi.

Ważne jest, aby szukać miłego miejsca, aby nie musieć mówić zbyt głośno . Przykładem dyskrecji w rozmowie jest nie wspominanie, że spotkali się w sieci społecznościowej. Pytanie, dlaczego dołączyłeś do strony randkowej lub mówienie o tym, nie jest najbardziej odpowiednią rozmową dla tego miejsca. Nie mów otwarcie: dlaczego szukasz sugar baby? lub takie rzeczy, raczej zapytaj, czego szukasz u dziewczyny i tego typu rzeczy.

Jeśli zauważysz, że denerwujesz się, gdy mówisz o takich rzeczach, jak pieniądze lub rzeczy, których potrzebujesz, być może wolisz porozmawiać o tym na osobności. W takich przypadkach po prostu uśmiechnij się i powiedz dobrze.

A może porozmawiamy o tym później przez telefon? A potem przechodzi do innej rozmowy, w której może czuć się swobodnie i dobrze się bawić. Te małe rzeczy mają duże znaczenie podczas pierwszych randek i czasem nie zdajemy sobie sprawy. Jeśli zrobiłeś na nich wrażenie, normalne jest, że porozumienie przychodzi dość szybko i to on je ci oferuje.

Summary
Czego nie powinieneś mówić na pierwszej randce
Article Name
Czego nie powinieneś mówić na pierwszej randce
Description
Dowiedz się, jak poprawić swoje randki w świecie cukru
Author
Publisher Name
sugardaddypolska.com
Publisher Logo

Leave a Reply


ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Idź do góry