sugar sisters
sugar sisters

W świecie sugardating formuły mogą być nieograniczone, od umów, w których istnieje całkowita wyłączność, po otwarte relacje. SugarDaddy mogą wyszukiwać bardzo różnych rzeczy w zależności od istotnego momentu w którym ma ona miejsce. W grze w sugardaters istnieje wiele możliwości. Tego rodzaju umowy obejmują tak zwane umowy „sugar sisters”.

Co to jest sugar sister?

sugar sister jest sugar baby, które jest w związku między SD a innym SB. Ponadto jedna sugar sister wie i jest spokrewniona z sugar dating.

Istnieje kilka rodzajów sugardaters tajemnic”, czasem sugar daddy decyduje się na umieszczenie nowego partnera w grze. Innym razem dwoje przyjaciół decyduje się znaleźć dla nich obojga, ponieważ czują się bezpieczniej. Innym razem to sugardater laska decyduje się zaprosić przyjaciela do związku.

Cokolwiek się stanie, to zdecydowanie gra w trzy osoby, w której SD decyduje o umowie z sugar baby, którym pomaga finansowo, daje im prezenty lub pomaga im na profesjonalną skalę. W ramach tego związku sugar daddy będzie starał się wyjść z obojgiem w ten sam sposób, mieć swoje towarzystwo i będzie to umowa z obojgiem.

Jak być mistrzem sugar?

Kiedy już SD, z którym dzielisz się wszystkim, zwykle nie ma problemów, złe jest to, że musisz podzielić się tym, co według ciebie było dla Ciebie, może to być frustrujące. Z pewnością przychodzi ci na myśl tysiąc myśli, od porzucenia związku do zakończenia nowego SB. Kiedy jesteś wychowywany na mistrza sugar, umowa jest negocjowana ponownie, wiedząc dokładnie, jaka powinna być twoja rola w związku lub czy wpłynie to na związek.

Najlepiej jest dać sobie czas na przyzwyczajenie się i spróbować dostrzec pozytywny stosunek w tym związku. Zwykle związek trójstronny jest zabawny, a rozmowy przebiegają we wczesnych godzinach porannych. Poproś sugardaddy, aby przekazał ci informacje o niej, aby pasowała do związku, pamiętaj, że świat randek z sugar dater jest pełen wiadomości i doświadczeń, więc nie przegap zazdrości lub zaborczości.

Jak poradzić sobie z nową umową ze swoim SD

Ponieważ SB musisz wiedzieć, że tak się może zdarzyć, sugar sister może zdecydować się na przyniesienie nowego sugarbaby, aby wydobyć trzy. Musisz zostać poinformowany z wyprzedzeniem o tym, jak powitasz swoją sugar oprócz zazdrości lub skandalu. Wiemy, że może to być trudne, ale są pewne rzeczy, które możesz zrobić, aby cały proces był tak łatwy i wygodny, jak to możliwe. Tutaj podzielimy się, jak możesz powitać sugar, sprawić, by poczuła się komfortowo i aby twój tata był szczęśliwy.

Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to być pozytywnym i aktywnym w procesie wprowadzania nowego sugarbaby do związku. Oczywiście nie jest dobrym pomysłem pozostawanie na uboczu, nie wiedząc, co dzieje się po drugiej stronie związku. Związki między 3 lub poliamorią zawsze istniały. Jeśli chcesz, możesz wyszukać informacje o Polyamory online. Mając to na uwadze, powinieneś usiąść i porozmawiać o tym z tatusiem.

Rozmawiając ze swoim tatusiem, będziesz mógł dowiedzieć się od niej, co on w niej lubi, co sprawia, że ​​jest nią tak zainteresowany. Zrozumienie tego może zająć trochę czasu i może być dość trudne. Ale dobra komunikacja otworzy drzwi do zupełnie nowego świata doświadczeń.

Robiąc to, powinieneś również starać się, aby twój sugarnie czuł się nieswojo z pytaniami. Spraw, by zrozumiał, że pytasz, dlaczego cię to obchodzi, i że planujesz zbudować solidne podstawy dla przyszłego związku.

Osobiste spotkanie z nią to znak, że chcesz uszczęśliwić swój sugardaddy i że zależy ci na związku. Idealnie byłoby, gdyby to spotkanie było krótkie i precyzyjne. Znajdź miejsce, w którym mogą razem wypić szybką kawę. Ten krok może być niewygodny, ale pomoże ci zaakceptować obecną sytuację i pokonać ją tak szybko, jak to możliwe.

Spotkając się ze swoją sugar sister, powinieneś starać się jak najlepiej zachować uśmiech i szanować. Nigdy nie próbuj chwalić się faktem, że jesteś już jego obecnym SB i że jesteś właścicielem jego serca, trzymaj się z dala od swoich zwykłych żartów z nim i nie mów mu w zasadzie uczuć do twojego SD. Może to spowodować, że będziesz podejrzliwy, zostaw to na później.

Po spotkaniu pozwól jej zrozumieć, że z przyjemnością spotkasz ją osobiście i że chcesz ją często widywać. Po wykonaniu tej czynności możesz zakończyć przytulanie, aby pokazać, że jesteś przyjazny i potwierdzić swoje miłe gesty.

Może po pierwszym spotkaniu ze sugar sister byłeś w stanie utrzymać Internet, a po kolejnych randkach możesz zaproponować randkę tylko dla dziewcząt. Tutaj pójdziesz z nią na randkę bez sugar sister lub jej ingerencji. Dzięki temu możesz ją lepiej poznać i sprawić, by poczuła się komfortowo. Naprawdę musisz wiedzieć, czy jesteś z nią zgodny, zrozumieć jej uczucia i starać się być przyjaciółmi. Jeśli to drugie nie jest możliwe, powinieneś zapytać SD.

Nie można zaprzeczyć, że nie będzie to niewygodne. W sugar sister mogą istnieć dwa sposoby, w jakie wchodzi nowa SB: Najlepiej jest uczynić ją twoją przyjaciółką i, krótko mówiąc, czuć się komfortowo, by być  SB. Jeśli jednak ostatecznie nie podoba ci się jego sposób bycia lub działania, może być czas porozmawiać ze swoim POT i porozmawiać z nim.

Pierwsze chwile, kiedy sugardaddy mówi ci, że SB wejdzie w związek, może to być frustrujące. Staraj się mieć czas dla siebie i zrelaksuj się. Weź to jako grę i nie twórz góry z ziarna piasku.

Jak to jest, że Sugar babes ma dwie sugar sisters?

Chociaż dla wielu mężczyzn spotykających się z dwiema kobietami może być bajecznie, wiele razy w rzeczywistości jest to, że nie jest to łatwe. Zazdrość i konkurencyjność, podobnie jak prawdziwe piękno, mogą wydobyć zło z ludzi. Więc jeśli jesteś SD i planujesz ten rodzaj związku, musisz być uważny i uczciwy w stosunku do tych dwóch, co pozwoli im się dogadać i stworzyć klimat równości.

Summary
Czym jest sugar sisters dla sugardaters?
Article Name
Czym jest sugar sisters dla sugardaters?
Description
Dowiedz się, czym jest sugar sisteri jak z nią postępować
Author
Publisher Name
sugardaddypolska.com
Publisher Logo

Leave a Reply


ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Idź do góry