młoda dziewczyna z cukrowym tatusiem w kabriolecie
Home » 5 mitów o świecie Sugardaddy w Polska
 młoda dziewczyna z cukrowym tatusiem w kabriolecie

Lo que algunas personas piensan, los Sugar Daddys Polska son proxenetas y los SB tienen dos dedos en los pies. No estoy aquí para juzgar, pero parece que hay muchos prejuicios por parte de personas que no saben absolutamente nada sobre este mundo y no se han detenido a investigar un poco. En su cabeza solo ven a una joven y un hombre con dinero = prostitución.

Las relaciones sugar solían tener mala fama, pero hoy, con una sociedad más abierta y que deja de comprobar los matices, se están volviendo más populares que nunca. Por qué Parece que la gente está empezando a entender qué es realmente este tipo de relación. ¿Quieres conocer los mitos de este mundo? A continuación hablamos de 5 mitos del mundo SDPOLSKA.

MIT # 1: ŻE SD W POLSKA SĄ MUEJERIEGOS

Niektórzy uważają, że ci mężczyźni mają 25 różnych dziewcząt i codziennie wymieniają się nimi zgodnie z ich zachciankami. Dziś są z jednym, a jutro z innym – istnieje pomysł, że sugar daddy są uwięzionymi kobietami i starymi zieleninami. Cóż, szczerze mówiąc, istnieje kilka Sugar Daddys, którzy mogą być z kilkoma dziewczynami, dlaczego mamy temu zaprzeczać?.

​​Ale to nie znaczy, że za tymi datami jest koniecznie związek seksualny, niektórzy po prostu chcą poznać różne sposoby myślenia i różne dziewczyny do podjęcia decyzji dla tej, która najlepiej odpowiada Twoim celom i potrzebom.

Rzeczywistość jest taka, że ​​SDs są zwykle biznesmenami, zbyt zajęci, aby mieć więcej niż dwa lub trzy związki, zanim zdecydują się na idealną sugar baby. Pytanie brzmi, dlaczego masz SB, jeśli chcesz tylko swobodnego związku?.

Do tego możesz poszukać porcji znacznie bardziej doświadczonej, która może dać ci wiele przyjemności. Właściwie tego rodzaju stosunki w Hiszpanii wykraczają daleko poza seks i oczywiście znacznie więcej niż typowy kobieciarz, który chce spać z wieloma.

MIT 2: SUGAR BABY NIE MA EDUKACJI I JEST ŁADNY

Są ludzie, którzy myślą, że SB są rodzajem zakamuflowanego choni, że są łatwymi dziewczynami lub nie mają studiów. Jednak badanie przeprowadzone na Uniwersytecie Oksfordzkim wykazało, że 90% dziewcząt Sugar baby było studentami uniwersytetów, a ponad 30% ukończyło studia uniwersyteckie, a nawet kilka karier. 

Większość SB jest wykształcona i pracowita, a różnica polega na tym, że tego rodzaju dziewczyny szukają więcej wiedzy i mentorów, aby pomóc im osiągnąć swoje cele. Lubią dobrą rozmowę i są bardziej dojrzali, dlatego pociąga ich kulturalny i bogaty biznesmen.

MIT 3: TO PŁCI

Niektórzy ludzie, gdy myślą o świecie Sugarbabe, myślą bezpośrednio o prostytucji. Ale gdyby tak było, ten świat nie istniałby, nie sądzisz? Niektórzy twierdzą, że jest to rodzaj ukrytej prostytucji. I wydaje się, że dziś trzeba myśleć o mężczyznach jak o psie, który po prostu chce się pieprzyć.

Poza tym świat SD ma o wiele więcej niuansów i wariantów, a seks jest w tle. Ważne jest, aby mieć świeże i zabawne nowe spotkania z dala od stereotypu łatwych i głupich dziewcząt. Dojrzali biznesmeni kochają inteligencję i potrafią prowadzić inteligentną rozmowę z piękną SB 

MIT 4: SB MUSI BYĆ BARBYS

Aby być sugar baby, musisz mieć sztuczne cycki, spuchnięte usta, długie platynowe blond włosy i oczywiście zadarty tyłek. Znowu się mylisz. Jak każde uogólnienie, oczywiście istnieją Sugarbabes, które są takie, ale większość nie. Niektórzy uważają, że bycie pięknym wystarczy, aby być Sugarbabe, zawsze jest to punkt na twoją korzyść.

Ale jaki inteligentny człowiek chce umawiać się z sugarbabe, która przedstawia go jako dowód? Niektórzy szukają dziewczyn na imprezy i spotkania, które zaskakują, wykształcone, przyjazne i wykształcone. Możesz mieć wspaniałe ciało, ale jeśli nie uczysz się i jesteś niegrzeczny, masz trudności.

Utwórz swój profil i ciesz się kontaktami na poziomie

Jeśli chcesz wypróbować świat sugar dating, jesteś na idealnej stronie.
Wypełnij swój profil i zacznij rozmawiać.

MIT 5: STOSUNKI SUGARBABY NIE SĄ RZECZYWISTYMI STOSUNKAMI

Okej, powiedz to SB, które w końcu poślubiły swojego SD lub spotykały się z tym samym mentorem od lat. Niektóre mogą nie być poważnymi związkami, ale spędzają razem dobry czas, obiad i podróżują. Wiele osób uważa, że ​​nie mogą mieć znaczącego związku ze swoim sugar łbem.

Jednak wielu SD podnosi poziom intymności w swoich związkach, aż stają się poważnymi i stabilnymi związkami. Istnieją pewne relacje, które nie są tak sentymentalne, i inne, które ostatecznie są dość silnymi relacjami, które zależą między innymi od rodzaju SD.

Summary
5 mitów o świecie Sugar daddy w Polska
Article Name
5 mitów o świecie Sugar daddy w Polska
Description
Ukryj mity z całego świata dotyczące sugardating
Author
Publisher Name
sugardaddypolska.com
Publisher Logo

Leave a Reply


ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Idź do góry