Kobieta siedzi na kolanach uśmiechniętego mężczyzny, Miłość.
Home » 7 cech, które wyróżniają sugar daddy

W innym poście wyjaśniliśmy już, jak rozpoznać fałszywego sugar daddy . Ale czy znasz cechy, które mają sugar daddy? Kiedy sugardaddy szuka sugar baby, konieczna jest korekta i jest kilka cech, które odróżniają go od zwykłego mężczyzny, poza kwestiami ekonomicznymi. W tym poście opowiem o tych specjalnych funkcjach.

Wiele sugarbabyi jest zmęczonych „konserwowanymi” datami i SD, które wydają się kopiami.

1. Aktywnie słuchają.

Jeśli byłeś na tym świecie od dłuższego czasu, na pewno miałeś kilka randek, możliwe, że powoli przestajesz słuchać. W naszym poście o pytaniach, które należy zadać na pierwszej randce, wyjaśniliśmy już, o co zapytać. Ale to, co wyróżnia dżentelmena, to umiejętność słuchania.

Wszyscy lubimy rozmawiać ze sobą i o sobie. Ale słuchanie to coś, co nie każdy wie, jak to zrobić. Doświadczenie uczy dojrzałych mężczyzn, jak słuchać i że ważna jest uczciwość. Ważna jest również umiejętność zadawania właściwych pytań.

Ludzie, którzy potrafią słuchać, poproszą Cię o opowiedzenie im historii o swoim życiu i szczegółach. Dojrzały mężczyzna zwykle zadaje pytania otwarte, takie jak: Na czym polega twoja praca? zamiast: Nad czym pracujesz?

Doświadczenie uczy dojrzałych mężczyzn słuchania i że uczciwość jest ważna.

2. Pamiętają, co jest powiedziane na randkach.

Ściśle związane z aktywnym słuchaniem jest zapamiętywanie tego, co ci mówią. Nie ma sensu prowadzić rozmowy w celu poznania osoby, jeśli potem nic nie pamiętasz. Z drugiej strony, jeśli nic nie pamiętasz, nie zwracałeś uwagi. W cukrowaniu ważne jest zrozumienie potrzeb drugiej osoby, dlatego ważne jest, aby słuchać i pamiętać.

Pamiętanie o tym, czego chce lub potrzebuje druga osoba, na przykład prezentu lub zajęcia, jest wyraźnym znakiem, że jesteś wartościowym tatusiem. Pamiętanie o tym, co zostało powiedziane w rozmowie, pomaga w tego typu związku na dobry początek.

3. Wiedzą, jak grzecznie prosić o rzeczy

Istnieje coś takiego jak efekt Benjamina Franklina , który mówi, że bardziej przyjemnie jest prosić o przysługę w dobry sposób niż wyświadczać jej przysługę. Brzmi to sprzecznie, ale tak jest. Ten typ mężczyzny bierze pod uwagę, że sugar baby również może mu pomóc. Proszenie o drobną przysługę lub radę oznacza, że ​​cenisz opinię osoby przed tobą.

Cukiernik wie, jak poprosić o pomoc, jeśli ma zamiar odnowić garderobę lub w sprawach osobistych. (Wskazówka: jeśli poprosi cię o skoszenie trawnika, źle.)

4. Gratulują poprawnie

Wszyscy lubimy komplementy, ale szczere i znaczące komplementy. Wszystko. sugardaddys zwykle nie daje komplementów w puszkach na randce. Typowe, jak pięknie patrzysz na siebie od góry do dołu, nie jest tym, czego oczekuje się od dżentelmena. Być może mówiąc, że ta sukienka świetnie na tobie wygląda i gdzie ją kupiłaś… Może tak, ale uważaj na komplementy. SD szczerze i na wyłączność komplementuje lub milczy.

Sugardaddy uczestniczy i świętuje sukcesy swojego Sugarbaby.

5. Emanują spokojem

Przedsiębiorcy i ludzie zamożni na ogół nauczyli się zachować spokój pod ostrzałem. Życie osoby odnoszącej sukcesy nie jest tak proste, jak się wydaje. Są to ludzie z przywództwem, którzy wiedzą, jak zachować spokój i nie załamywać się pod presją . Dlatego są mężczyznami sukcesu.

Nie wszystko może się udać na randce. Ale bez względu na to, co się stanie, SD zachowuje spokój. Życie to często improwizacja i to w tych momentach wyróżnia się tatusia.

6. Nie są przewidywalne ani nudne

SD zwykle szukają czegoś innego. Zwykle biznesmeni mają bardzo zakorzenioną rutynę i to w ich wolnym życiu starają się wyrwać z tej rutyny.

W romansie chodzi o emocje i w cukrzeniu tego uczucia też w jakiś sposób poszukuje się. Człowiek, który akceptuje to, co typowe lub normalne, nie pasuje do tego, co wyróżnia tatusia.

7. Są namiętni

Zwykle człowiek, który coś w życiu dosięga, to dlatego, że ma pasję. Jedną z rzeczy, które zawsze powtarzam, jest: aby być interesującym, musisz najpierw być zainteresowany. Wiesz, czy jest sugar daddy , ponieważ zwykle pasjonuje się niektórymi tematami. Gdy opowiada o tematach, którymi się pasjonuje, często jest godny wysłuchania i pochwały.

Kiedy ktoś ma do czegoś pasję i jest w czymś dobry, oznacza to, że poświęcił się dla tego i był wytrwały w dążeniu do tego. Jest to powszechna cecha SugarDaddys.

Końcowe przemyślenia:

Chociaż nic nie gwarantuje chemii, te cechy są często kluczowe. Ale także osoba przed tobą musi być sobą. Te zachowania muszą być autentyczne, a nie manipulacyjne.

Summary
7 cech, które wyróżniają sugar daddy
Article Name
7 cech, które wyróżniają sugar daddy
Description
Poznaj niektóre cechy, które powinien mieć SugarDaddy, aby rozpoznać go podczas randek z mężczyznami.
Author
Publisher Name
sugardaddypolska.com
Publisher Logo

Leave a Reply


ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Idź do góry