dziewczyna prowadzi rozmowę wideo za pomocą telefonu komórkowego z luksusowego samochodu
Home » Wskazówki dotyczące rozmów wideo, aby poznać SugarDaddy lub SugarBaby
dziewczyna prowadzi rozmowę wideo za pomocą telefonu komórkowego z luksusowego samochodu

Bez wątpienia mieć pewność, że osoba po drugiej stronie to właśnie ten profil, który odwiedziliśmy, jest czymś ważnym przed pierwszą randką. Od czasu pandemii znacznie popularniejsze stały się wideokonferencje. Przede wszystkim wyjaśnij, że erotyczne rozmowy wideo nie mają nic wspólnego z sugar dating, więc jeśli oferują ci to na tej platformie, nie akceptuj tego, ponieważ istnieją inne wyspecjalizowane platformy do tego. Dobra rozmowa wideo pomaga nam spotkać się i porozmawiać z POT lub ewentualnym Sugarbaby przed osobistym spotkaniem, co ma wiele zalet:

  1. Dowiemy się, czy osoba po drugiej stronie ma prawdziwy profil.
  2. Będziemy mogli zawrzeć umowę przedwstępną, w której dowiemy się, co obie strony mogą zaoferować.
  3. Poznamy tę osobę trochę bardziej poza jej wyglądem i wyrazem twarzy.

Dlatego w Sugardaddy Polska od miesięcy jesteśmy w stanie nawiązać połączenie wideo przez czat. Zanim wyruszysz na rozmowę wideo, ważne jest, aby poznać kilka rzeczy i sztuczek, aby było to dobre doświadczenie. Musimy również zadbać o siebie pod względem bezpieczeństwa, ponieważ kiedy jesteśmy na żywo przed kamerą, mogą poprosić Cię o informacje, których nie chcesz później poznać.

Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa rozmów wideo

  1. Dane osobowe: Zanim dobrze poznasz osobę, lepiej nie podawać danych osobowych, takich jak uczelnia, na której studiujesz, miejsce zamieszkania, Instagram lub inne sieci społecznościowe. W witrynie sugardaddypolska.com zalecamy korzystanie z Telegrama, ponieważ Twój osobisty numer telefonu nie pojawia się podczas wysyłania wiadomości. Jeśli zauważysz, że druga osoba pyta Cię o dane osobowe, przerwij rozmowę. Zwykle pytają, co lubisz robić w weekendy, jaką muzykę lubisz itp. Jeśli pytają Cię o to, w jakiej okolicy mieszkasz, na jakim uniwersytecie, gdzie pracujesz lub masz jakieś plany, lepiej nie kontynuować rozmowy.
  2. Otwieraj linki, które są do Ciebie wysyłane: nigdy nie otwieraj żadnych linków, które są do Ciebie wysyłane za pośrednictwem czatu w rozmowie wideo, zdarzały się przypadki, w których był to złośliwy link. Linki te mogą wykraść Twoje dane osobowe lub pobrać złośliwy program. Przede wszystkim, jeśli jesteś sugar daddy, uważaj na każdy link.
  3. Rozmowy wideo z „przypadkowymi” osobami, które piszą do Ciebie w innych sieciach społecznościowych, nie są dobrym pomysłem. Ogólnie rzecz biorąc, przypadkowi ludzie, którzy piszą do Ciebie, mówiąc, że są tatusiami, są zwykle podróbkami. Żaden zajęty biznesmen nie będzie spamował wiadomościami insta. Lepiej je zignorować.
  4. Nigdy nie zgadzaj się na pokazywanie swojego domu lub rozbieranie się nago podczas rozmowy wideo, jeśli nie wiesz, czy druga osoba nagrywa rozmowę. Przede wszystkim, jeśli jesteś mężczyzną o dużej sile nabywczej i mieszkasz w niskim domu, lepiej nie dawać wskazówek na temat swojej okolicy lub miejsca zamieszkania. Jeśli sugar prosi cię o obejrzenie ogrodu twojego domu lub o pokazanie mu go, powinieneś być podejrzliwy. Nigdy nie wiadomo, gdzie może trafić film z Twojego domu i do czego może zostać wykorzystany! Znacznie mniej aktów przed kamerą, ponieważ te filmy mogą trafić do sieci społecznościowych. Jeśli POT powie ci, że chce cię widzieć nago, nigdy nie akceptuj i nie rozłączaj się.

Jak zrobić dobrą rozmowę wideo?

1-. Nie bądź dłużej niż to konieczne

Niekończąca się rozmowa wideo nie jest najlepsza, jeśli chcesz stworzyć jakąś intrygę. Postaraj się, aby rozmowa wideo była przyjemna, ale nie więcej niż 20 lub 30 minut, co wystarczy na pierwsze wrażenie. Jeśli została Ci godzina, punktualność jest ważna i przed nawiązaniem połączenia wideo lepiej zapytać, jaki jest dobry czas, aby to zrobić. Czasami rozmowa może sprawić, że stracisz poczucie czasu, ale pamiętaj, że taka przyjemna rozmowa może być o wiele przyjemniejsza na żywo, więc jeśli znasz osobę, z którą możesz rozmawiać godzinami, nie wahaj się wyłącz kamerę i umów się na pierwszą randkę.

dwa-. Przede wszystkim trochę tropić

Trochę prześladowania, aby znaleźć więcej informacji o osobie, z którą będziesz rozmawiać, nie jest złe. Nie tylko pokazuje zainteresowanie, ale możesz także uniknąć złych chwil. Naucz się dobrze znać profil, aby mieć tematy do rozmów, zdjęcie profilowe może być dobrym przykładem do rozpoczęcia rozmowy.

3-. Bądź ostrożny, idąc do zwolnień

Jeśli jest to rozmowa wideo, aby spotkać się z wyprzedzeniem przed wizytą, lepiej nie być zbyt bezpośrednim, ważną rzeczą w tych rozmowach wideo jest poznanie osoby i wiedza, czy są rzeczy związane i uczucia. Tak, możemy zawrzeć umowę wstępną, aby dowiedzieć się, w jaki sposób mogą ci pomóc lub co może zaoferować ci relację z osobą przed tobą. Ale konkretne umowy lepiej omówić osobiście, jeśli już wiemy, że nasz POT lub dziecko nas lubi. Wiemy już, że umowy, w których działa jedno z nich, zwykle nie kończą się dobrze. Ważne jest również, aby całkowicie pozbyć się problemów, dramatów z przeszłości i trudności finansowych z pierwszej „randki”. Nikt nie chce spotkać kogoś, kto ciągle marudzi. Ta strona ma się dobrze bawić i cieszyć!

4. Znajdź dobrą stronę

Znajdź dobre miejsce w domu z neutralnym tłem, w którym poczujesz się komfortowo. Nie jest dobrym pomysłem pokazywanie wszystkiego, co masz za sobą lub pokazywanie połowy domu. Ważną rzeczą w rozmowie wideo jest poznanie osoby, która nie może plotkować, więc przed wykonaniem pierwszego połączenia musisz znaleźć spokojne miejsce. Pierwsze wideorozmowy zwykle nas denerwują, więc znajdź spokojne miejsce. Ważne jest, aby miał również dobre oświetlenie i dobry sygnał, aby uniknąć złych połączeń. Ważne jest, aby strona pomagała nam utrzymywać kontakt wzrokowy i trzymać aparat w taki sposób, aby nie było dużego ruchu. Wykonywanie wideorozmów, gdy jesteśmy na siłowni lub idziemy ulicą, nie jest dobrym pomysłem.

Wykonaj rozmowę wideo na naszej platformie:

Aby nawiązać połączenie wideo, poszukaj tej ikony w wiadomościach, pamiętaj, że czasami, nawet jeśli druga osoba jest online, możesz nie być w stanie nawiązać połączenia wideo, jeśli przegląda ona inne aplikacje na telefonie.

Jak wykonać rozmowę wideo w sugardaddypolska.com?

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomoże ci poprawić twoje randkowe relacje, jeśli chcesz o coś zapytać lub wyrazić swoją opinię, nie wahaj się zostawić komentarza. Odpowiadamy na wszystkie komentarze!

Summary
Wskazówki dotyczące rozmów wideo, aby poznać SugarDaddy lub SugarBaby
Article Name
Wskazówki dotyczące rozmów wideo, aby poznać SugarDaddy lub SugarBaby
Description
Dowiedz się, jak prowadzić rozmowy wideo, aby poznać Sugar Baby lub Sugar Daddy
Author
Publisher Name
sugardaddypolska.com
Publisher Logo

Leave a Reply


ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Idź do góry