Kobieta całuje mężczyznę i uśmiechają się radośnie
Home » Cztery fazy związków sugar dating
Kobieta całuje mężczyznę i uśmiechają się radośnie

Jako społeczeństwo mamy obsesję na punkcie porządkowania wszystkiego etapami, etapami lub krokami. Pomaga nam to uporządkować dane w naszym mózgu, a także pomaga nam wiedzieć, jak powinniśmy działać w danym momencie. Jeśli jesteś bałaganiarzem lub nie kończysz spotykać się z idealnym sugar daddy / sugar baby, być może dzieje się tak dlatego, że nie wiesz, jak dostosować się do każdej chwili związku.

Jeśli już nauczyłeś się przyciągać młodsze kobiety lub spotkałeś już sugar daddy, którego lubisz , w tym poście wyjaśnimy, jakie są fazy lub etapy, które obejmuje związek sugar dating i jak zachowywać się przez cały czas, aby nie stracić wątek. Chociaż zależy to również od tego jakim jesteśmy sugar baby, jeśli chcesz osiągnąć cel, jakim jest ten satysfakcjonujący związek, czytaj dalej.

Pokonaj mity o świecie sugar daddy , w sDating jest kilka kroków do naśladowania, nie jest to spotkanie z kimś i umawianie się z tym partnerem następnego dnia. Wyjaśniliśmy już w kilku postach, jakie są kroki na pierwszej randce, ale co dzieje się później? Cóż zacznijmy od początku:

1-. Iskra, która zapala się na pierwszej randce

Kiedy spotykamy sugar daddy lub sugar baby, z reguły zaczynamy od rozmowy. Zwykle ty i twój potencjalny “sugar” partner mieszkacie w tym samym mieście lub w pobliżu i znacie wspólne miejsca. To dobry początek spotkania w miejscu, o którym oboje wiecie, że czujecie się komfortowo.

Jeśli czytałeś wpisy na blogu o pierwszych randkach , już dużo wiesz o tym, jak powinieneś się teraz zachowywać, o co pytać io wszystkim, co jest związane z pierwszymi randkami. Niezależnie od rodzaju spotkania i miejsca, może się zdarzyć kilka rzeczy.

 • Nie ma wrażenia: jeśli nie idzie tak, jak byśmy tutaj chcieli, to inne fazy się skończyły, lepiej powiedzieć coś innego. Kontynuowanie rozciągania związku z konieczności lub w celu zobaczenia, co się stanie, zwykle nie idzie dobrze.
 • Może do czegoś dojść: Cóż, może to jedna z tych rzadkich randek, na których nie wiesz zbyt dobrze, czy odniesiesz wielki sukces w obliczu porażki. Czasami, czy to z powodu zmęczenia, stresu, czy z wielu innych powodów, wizyta nie przebiega pomyślnie. Jeśli czujesz, że musisz umówić się na drugą randkę, zaproponuj to.
 • Iskra zapala się: byłoby to idealne rozwiązanie dla wystąpienia drugiej fazy. Na randce zauważyłeś, że macie coś wspólnego i było fajnie. Wtedy druga faza przychodzi sama.

Kiedy zapala się iskra, zwykle pojawia się intryga dotycząca osoby przed tobą i chcesz ją dalej poznawać. Istnieje kilka powodów, dla których Twoje sugar baby chce zostać z Tobą lub Twój sugar daddy zakocha się w tobie. Zwykle masz coś wspólnego i chciałbyś robić razem nowe rzeczy. Zwykle, gdy tak się dzieje, zadasz sobie wiele pytań, aby lepiej się poznać, i wymienicie się punktami widzenia, aby zobaczyć, czy są podobne.

Kiedy tak się dzieje i ponieważ osoba przed tobą może mieć romantyczną perspektywę, adrenalina i dopamina wzrosną, gdy będziesz z tym cukierkowym tatusiem lub cukierkowym dzieckiem. Nie są fajerwerkami pełnego sugardating związku, ale zapala się iskra. Czas na poważniejsze randki…

2-. formalne randki

Według Hierarchii potrzeb Maslowa, ludzka potrzeba poczucia więzi plasuje się tuż poniżej ich potrzeby wolności i poczucia własnej wartości. Istoty ludzkie to istoty społeczne, które potrzebują połączeń, aby czuć się dobrze i prosperować.

W tej fazie zdałeś sobie sprawę, że masz wiele wspólnego z tą datą, która przykuła twoją uwagę. Dzielisz się wieloma wizjami świata, wspierasz swoje plany, jeśli jesteś sugar baby lub dajesz to, czego potrzebujesz, jeśli jesteś sugar daddy.

Doszliście do porozumienia, w którym oboje czujecie się komfortowo. Cóż, w tej fazie już zająłeś miejsce w programie drugiej osoby i jesteś częścią jej życia. Osiągnięte porozumienie jest czymś naturalnym i nie zajmuje już części twoich rozmów. Wy dwoje czujecie się komfortowo i stopniowo zachowujecie regularność w spotkaniach.

W tej fazie rozwija się pewna chemia, kiedy jesteście razem, wytwarzana jest dopamina i serotonina, które są chemikaliami szczęścia. Sugarbaby będzie szczęśliwa, że ​​będzie z ciekawym mężczyzną, który wspiera ją w jej porozumieniu, a Sugarbaby za to, że może cieszyć się pięknem i towarzystwem Sugar Baby.

W tej fazie powstaje więź, która może trwać latami. W miarę jak zajęcia, wycieczki, kolacje trwają, oboje chcecie spędzić razem czas. Zasadniczo, gdy tak się dzieje, zmniejsza się zainteresowanie randkami z innymi ludźmi, a czas spędzany razem wzrasta.

3-.Etap komfortu

To wtedy sugardating zaczyna się ujawniać! Na tym etapie SD/SB w pełni się uzupełniają. Środkowy punkt znajduje się w miejscu, w którym oboje czujecie się całkowicie komfortowo. W tej fazie szacunek, a nawet uczucie jest całkowite i wszystko płynie spontanicznie.

Zwykle na tym etapie twój sugardaddystał się pocieszeniem i kimś, kogo szanujesz i doceniasz. Cukierek staje się tym świeżym powietrzem, które wyrywa cię z rutyny i polubiłeś ją. Sugarbaby się rozwijać związek, w którym Czego chcesz? do Czego chcemy?

Na tym etapie jesteś oboje bardziej zrelaksowany i możesz być sobą. Zaakceptowaliście się, umowa jest poprawna i dobrze się razem bawicie. Jest to kluczowa faza, trudna do przezwyciężenia i w której wiele par sugardating może się zerwać. Jeśli jednak tak się nie stanie, przechodzi do najlepszej fazy ze wszystkich.

4-. Pełne połączenie lub czwarty etap

To jest złota gwiazda związku sugar dating. Chociaż na tym etapie mogą pojawić się niedogodności, w poście o etapie pośrednim między sugar daddy / sugar baby wyjaśniamy, jak poprawić na tym etapie. W tej fazie jesteś zadowolony z pomysłu posiadania swojego SD lub swojego sugar baby w swoim życiu.

Jest to faza, w której jest już nieodłączną częścią twojego życia i w której jest uczucie, intymność i całkowita więź. Teraz masz pełny związek sugardating o następujących cechach:

 • Wiedza: Poznaliście się i lubicie, znacie swoje marzenia, cele, a nawet traumy i przeszłość. Dlatego wiesz, czego potrzebuje drugi i w naturalny sposób sprawiasz mu przyjemność.
 • Współzależność: Chociaż zależność od drugiego brzmi trochę źle, w tej fazie istnieje „zależność”, to znaczy, że druga osoba jest już częścią twojego życia i rutyny.
 • Opieka: troszczycie się o siebie nawzajem, odpowiadając na potrzeby i robicie wszystko, co możliwe, aby zapobiec cierpieniu drugiej osoby. Połączyliście się i chcecie się nawzajem uszczęśliwiać.
 • Zaufanie: jest zaufanie i dyskrecja. Mówicie sobie intymne rzeczy, a zaufanie jest całkowite. Rozmowy są głębsze i wyrażasz swoje uczucia.
 • Reagowanie: W delikatnych chwilach Twoja partnerka z sugardate pokaże Ci, że możesz na nią liczyć. wspiera Cię i pomaga poza umową, która była na początku i jest odwzajemniona.
 • Zaangażowanie: Istnieje zobowiązanie wykraczające poza poziom fizyczny lub ekonomiczny. Wytworzyła się przyjaźń i uczucie, które będą trwać niezależnie od tego, czy związek czy umowa się skończy.

Relacje sugardating wymagają pracy i zaangażowania

Kiedy rozmawiam z sugar babys lub sugar daddys, jednym z problemów , które widzę, jest to, że „czas” tego typu związku nie jest dobrze znany . Żyjemy w społeczeństwie fast foodów, szybkiej pracy i szybkiej miłości. W wielu przypadkach chcą mieć porozumienie i SD z dnia na dzień, w wielu przypadkach oddają się oszczędnym związkom, które tak naprawdę ich nie spełniają. Ważne jest, aby dowiedzieć się, kim jest sugar daddy , zanim wyruszysz na randki.

Sugardowanie wymaga czasu i wykracza daleko poza zwykłe sporadyczne relacje lub terminy płatności za randkę. Jest to związek, w którym z biegiem czasu szuka się zaangażowania, jest to rodzaj relacji, o którą należy dbać i utrzymywać. Znalezienie prawdziwego tatusia lub prawdziwego cukierka nie jest łatwe, wymaga wytrwałości i zrozumienia. Ale kiedy sugar dating dochodzą do skutku, chodzi o coś więcej niż tylko zimne randki.

Summary
Cztery fazy związków sugar dating
Article Name
Cztery fazy związków sugar dating
Description
Dowiedz się, jakie są fazy sugardating, aby dowiedzieć się, jak działa ten rodzaj związku
Author
Publisher Name
sugardaddypolska.com
Publisher Logo

komentarzy:

 1. Marcin

  6 grudnia, 2022 at 8:41 pm

  Warto przeczytać

  Odpowiedz

Leave a Reply


ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Idź do góry