impreza mężczyzny i kobiety
Home » Czy jesteś kompatybilny ze swoim SD lub sugar babe?
 impreza mężczyzny i kobiety

Spośród wszystkich czynników decydujących o sukcesie w umawianiu się z młodymi sugar babys ojcami najważniejsza jest kompatybilność. Musisz wziąć pod uwagę pewne cechy, które musi mieć sugar babe, a my musimy także znać rodzaje sugar daddy, które istnieją . Inne czynniki, takie jak komunikacja, uczciwość, szczerość i zaangażowanie między SD/SB, liczą się, ale bardziej prawdopodobne jest, że związek typu sugar dady się sukcesem, gdy obie strony będą miały ze sobą wiele wspólnego.

Problem z kompatybilnością polega na tym, że tak naprawdę nie można oceniać, dopóki związek się nie zacznie. Dopóki para nie spędzi ze sobą dużo czasu, nie będzie w stanie ocenić, czy są ze sobą w pełni zgodni, czy nie, ale oto kilka wskazówek, które pomogą ci ocenić twój związek na początku.

Korzyści kompatybilności

Jeśli Sugar Babe i Sugar Daddy mają ze sobą coś wspólnego, ich związek może być bardzo łatwy. Może to być związek bez stresu, ponieważ żaden z nich nie będzie musiał bardzo często podejmować dodatkowych wysiłków, aby zadowolić drugiego; po prostu muszą być sobą. Strach przed obrażeniem znika, powodując naturalny przepływ relacji. Gdy istnieje zgodność, promieniowana jest energia dodatnia, która sprawia, że ​​ten rodzaj relacji jest uczciwą, przyjemną i trwałą wymianą.

Relacja między SD/SB powinna być zawsze wolna od dramatów i dostrojona . W każdym związku może wystąpić konflikt, ale ludzie o wspólnych zainteresowaniach i wcześniejszej umowie mogą łatwo uniknąć dramatu i sprawić, by ich związek był zabawny. Tak więc, aby twój związek działał sprawnie, poświęć swoją energię na znalezienie partnera, który będzie z tobą zgodny.

Utwórz swój profil i ciesz się kontaktami na poziomie

Jeśli chcesz wypróbować świat sugardating, jesteś na idealnej stronie.
Wypełnij swój profil i zacznij rozmawiać.

Dlaczego powinniśmy szukać zgodności?

Problemy ze zgodnością niekoniecznie pojawiają się od samego początku. Sugar Baby i Sugar Daddy naprawdę mogą się dogadać i później dowiedzieć się, że nie są dobrym partnerem. Kiedy zaczynasz chodzić na randki, nie możesz wiele zrobić, aby być niezgodnym. Najlepszy czas, aby ustalić, czy nie jesteś na tej samej stronie z SD, jest przed rozpoczęciem związku.

Ważne jest, aby świadomie starać się poznać osobowości danej osoby. Poznawanie się jest najlepszym czasem, aby ocenić, czy osoba siedząca obok ciebie jest tą, której naprawdę szuka. Istotne jest, aby udany związek był szczery od samego początku, aby później nie żałować.

Jak się dowiedzieć, czy jesteśmy kompatybilni z SD / SB?

Rzeczy, które robimy w wolnym czasie.

Plaża czy góra? Peli y manta czy Music Festival? To, co robimy w wolnym czasie, jest jednym z najłatwiejszych sposobów sprawdzenia, czy jesteś kompatybilny. Kiedy szukamy związku sugardating, dobrze się bawimy, wykonując czynności.

Jeśli twój przyszły Sugardaddy / babe lubi chodzić na koncerty punk / techno o 2 nad ranem i lubisz wstawać w niedzielne poranki, aby pobiegać, a potem wspinać się na skałę, trudno jest dostać się gdziekolwiek.

Wspólne spędzanie wolnego czasu ma podstawowe znaczenie w tego rodzaju relacjach , więc pierwszą rzeczą, którą powinniśmy zrobić, jest wiedzieć, co lubisz robić w wolnym czasie. Jeśli szukamy długoterminowego związku, który jest korzystny i naprawdę satysfakcjonujący, robienie wspólnych rzeczy bardzo pomaga.

Różne sposoby pragnienia / różne formy relacji.

Każda osoba ma pewną bliskość lub przywiązanie, które może tolerować. Są bardzo kochający ludzie, którzy uwielbiają ciągle się tulić i całować. Są inne osoby, które nie lubią kontaktu fizycznego w miejscach publicznych lub nie są tak przywiązane. Zwykle wszyscy mamy środek. Rzeczywistość jest taka, że ​​jeśli twój styl przywiązania jest kompatybilny, związek ma duże szanse na powodzenie.

Wiemy, czy dana osoba jest bardziej kochająca, patrząc na to, jak traktuje rzeczy, a zwłaszcza jak traktuje innych. Jeśli uśmiechniesz się lub dotkniesz kelnera podczas kolacji. Jeśli ciągle pieścisz swojego zwierzaka lub tylko trochę.

Ponadto, jeśli spojrzysz na to, jak traktuje przedmioty, czy zauważyłeś, że są ludzie, którzy podczas czyszczenia serwetką marszczą je? Inni to składają.
Te szczegóły mogą pomóc ci dowiedzieć się, czy dana osoba jest mniej lub bardziej czuła i jaki ma styl w odniesieniu do rzeczy. Jeśli lubisz być ciągle przytulanym, powinieneś poszukać SB / SD, która jest kochająca. Jeśli lubisz chodzić bardziej na swoją piłkę i nie tyle się przytulić, bo wiesz …

Zaangażowanie

Czy przez rok zamieszkałbyś z osobą na bezludnej wyspie? Cóż, nie możemy też przesadzać, ale musimy zadać sobie pytanie, czy sugar babys lub sugar daddy, których spotykamy, mogą spełnić te oczekiwania.
Sposób bycia na randce może nam wiele powiedzieć o tym, jak ta osoba jest prywatnie. Po spotkaniu zadaj sobie pytanie, czy wybrałbym się z nim na miesiąc na rejs? Jeśli odpowiedź brzmi tak, możesz być kompatybilny w związku z sugar dating.

Innym sposobem, aby dowiedzieć się, jaki rodzaj zobowiązania możesz zaoferować, jest wiedza o swoich przeszłych związkach, niezależnie od tego, czy jesteś osobą z długimi czy krótkimi związkami.

Seks i seks nie mogło zabraknąć.

Dobrze wiemy już, że w związku randkowym Sugar seks może mieć miejsce lub nie. Jednak niezależnie od tego, czy jest seks, preferencje seksualne osoby przed nami mogą być oznaką zgodności.
Według pary terapeuty José Garcíi Canalesa zgodność w łóżku odpowiada 80% w związku. Jeśli twój przyszły sugar lub tata ma podobny gust do łóżka, na pewno będziesz z nim kompatybilny na inne sposoby.
Jeśli lubi różową bieliznę i jedwabne sukienki, a ty lubisz skórzane gorsety i lateksowe spodnie, bardzo prawdopodobne jest, że nie będziesz w tym związku kompatybilny.

Instynkt

Instynkt zwykle mówi nam przede wszystkim, czy osoba przed nami jest kompatybilna. Zaufaj swojemu instynktowi, jeśli nie czujesz się dobrze z umawianiem się na randki lub coś mówi ci, żebyś nie podążał. Nie trać czasu na próbę udowodnienia, że ​​się mylisz i przewracania strony. Możesz chcieć wiedzieć, jak robić lepsze zdjęcia i ulepszać swój profil.

Summary
Czy jesteś kompatybilny ze swoim SD lub sugar babe?
Article Name
Czy jesteś kompatybilny ze swoim SD lub sugar babe?
Description
Dowiedz się, czy jesteś zgodny ze swoim sugardaddy
Author
Publisher Name
sugardaddypolska.com
Publisher Logo

Leave a Reply


ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Idź do góry