Cechy, których powinniśmy szukać i unikać u sugar baby

uśmiech dziewczyny
Home » Cechy, których powinniśmy szukać i unikać u sugar baby

 uśmiech dziewczynyJeśli szukasz idealnego sugarbaby lub chcesz poprawić się jako sugar babe, istnieją pewne cechy, które mogą zmienić twoje życie na lepsze, i inne cechy, które mogą nie być dobre dla sugar baby.

Chociaż wiemy już, że w tym poście jest kilka rodzajów sugardaters. chcemy podkreślić cechy i cechy osobowości, które sprawiają, że “sugar” jest dobrym dopasowaniem, oraz te cechy, których lepiej będzie unikać.

Ważne jest również, aby podkreślić, że nie ma nic napisanego o gustach i każdy ma swoje osobiste preferencje . Cechy, które sprawiają, że określone sugarbabe jest atrakcyjne dla sugar daddy, może spowodować, że ktoś inny ucieknie. Zamiast używać tego jako ostatecznego przewodnika po tym, jakich cech należy unikać u sugar baby i które z nich szukać, lepiej użyć go jako przewodnika po osobistych czerwonych flagach, które tylko ty powinieneś zdecydować.

Cechy, których szukamy u sugar baby

Spokojna osobowość

Spokojna osobowość jest przyjemną cechą sugarbabe i pomoże zapewnić bardziej harmonijny i być może trwalszy związek. Kobiety, które z natury są spokojne, są swobodne, zabawne i mają ogólnie przyjemny temperament. Istotną korzyścią jest to, że relacje z tymi kobietami są również wolne od dramatów, co jest zdecydowanie dobrą rzeczą dla każdego sugardaddy, który wymaga dyskrecji.

Ważne jest, aby odróżnić spokojną osobowość od dziewczyny pasota. Chociaż chcemy, aby sugar babe nie było niepokojone, ważne jest również, aby mieć kogoś, komu można zaufać, kto mógłby omawiać najważniejsze aspekty twojego związku w dojrzały i rozsądny sposób.

Dojrzałość

Mówiąc o dojrzałości, pewien stopień jest zawsze mile widziany w randkach z sugar daters. Może wydawać się dziwne oczekiwanie tego od sugarbabe, z którego większość będzie prawdopodobnie o wiele lat młodsza od ciebie. Jednak pewien poziom dojrzałości pomoże zlikwidować różnicę wieku, która prawdopodobnie istnieje u pary. Przynajmniej da ci fundament, na którym możesz zbudować wzajemnie satysfakcjonujący związek.

Trzeba powiedzieć, że spodziewamy się, że tatusiowie będą mieli pewien stopień dojrzałości. Należy pamiętać, że wiek niekoniecznie oznacza dojrzałość, a nawet sugar daddy znacznie starsi niż ich partnerzy mogą być bardzo niedojrzali w związku. Niekoniecznie musisz odgrywać rolę ojca dla swojego sugar baby, chociaż pomysł polega na tym, aby postępować właściwie dla osoby dorosłej.

Przechowywanie

Jedną z najważniejszych cech związku sugardate jest umiar. Niestety jest to również ten, którego tak często brakuje w sugar babe. Umiar sprawia, że ​​sugar baby nie prosi o więcej i więcej, niezależnie od tego, czy chodzi o czas, uwagę czy pieniądze.

Przy odpowiedniej powściągliwości związek może się rozwijać płynnie, z równym uwzględnieniem potrzeb i pragnień innych osób. Bez tego oboje zostaniecie wciągnięci w ciągłą walkę o zaspokojenie waszych potrzeb, nie zwracając uwagi na drugiego.

Cechy, których powinniśmy unikać u sugar baby

Materializm

Z umiarem wiąże się materializm. Jest to często najbardziej namacalny przejaw braku powściągliwości i jest niestety dość powszechny w relacjach, w których usługi osobiste są świadczone w zamian za rekompensatę pieniężną lub materialną.

W przypadku relacji związanych z sugar dating, materializm jest prawie oczywisty, biorąc pod uwagę charakter transakcji. W końcu sugardate w ​​jego jądrze obejmuje wymianę prezentów i korzyści materialnych, a także usługi i firmę. Dlatego w sugar daters zawsze występuje pewien stopień materializmu.

Ale kiedy sugar baby prosi o więcej niż jest uzgodnione lub częściej niż jest to do przyjęcia dla sugar daddy, może to oznaczać , że jest on bardziej skoncentrowany na materialnych przedmiotach, które może uzyskać z umowy. W takim scenariuszu wyraźnie wykorzystuje sugar daddy.

Zachowania manipulacyjne

Z materializmem wiąże się także zachowanie manipulacyjne. Znowu jest to dość powszechne w związkach sugar babe, a sugar daddy mogą być tak samo winni jak sugar babe . Para manipulująca zawsze będzie koncentrować się na faworyzowaniu swojej pozycji ze szkodą dla drugiej osoby. Można to zrobić świadomie i ze skoncentrowaną intencją lub nieumyślnie wkraść się w związek.

W wielu przypadkach zachowania manipulacyjne występują dopiero po nawiązaniu relacji. Na wczesnych etapach związku przyszły manipulator rzadko pozwala na ujawnienie swojej prawdziwej natury. W końcu niewiele zyskujesz, dotykając partnera od samego początku. Dlatego ważne jest, aby każdy zaangażowany w sugardate, czy to sugar daddy, czy sugar baby , szukał oznak manipulacyjnych zachowań, aby nie skończyć w niezrównoważonej sytuacji.

Sekretność

Oczywiście każdy zasługuje na odrobinę prywatności w każdym związku. Nie wszystkie przypadki tajemnicy niekoniecznie wskazują na niewierność lub oszustwo. Ale kiedy tajne zachowanie staje się normą lub gdy staje się głównym aspektem związku, musisz zadać sobie pytanie, czy w takiej sytuacji chcesz się znaleźć. Nawet biorąc pod uwagę tymczasowy charakter związku randkowego z “sugar”, zasługujesz na partnera, który da ci szacunek i uczciwość, na jakie zasługujesz, więc nie pogódź się z kimś, kto ma zwyczaj utrzymywania tajemnic.

Istnieje kilka rodzajów sugar babys, których lepiej unikać, a które z pewnością mogą prowadzić do problemów lub bólów głowy. Przeczytaj sugar babys, że lepiej unikać poszerzania informacji.

[elementor-template id=”3635″]
Summary
Cechy, których powinniśmy szukać i unikać u sugar baby
Article Name
Cechy, których powinniśmy szukać i unikać u sugar baby
Description
dowiedz się, jakie są cechy sugar baby
Author
Publisher Name
sugardaddypolska.com
Publisher Logo

Dejar una Respuesta


INGRESA EN TU CUENTA CREAR UNA CUENTA NUEVA

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

 
×

 
×
¿HAS OLVIDADO TUS DATOS?
×

Subir