Grupa mężczyzn w średnim wieku
Home » Rodzaje Sugar daddys, które powinieneś znać
 Grupa mężczyzn w średnim wieku

W świecie SugarDaddy spotkasz wiele różnych rodzajów mężczyzn, aw każdym rodzaju SugarDaddy istnieje świat. W tego rodzaju relacjach dąży się do długoterminowej umowy, więc znajomość i rozpoznanie różnych rodzajów, które możemy znaleźć, pomoże nam wybrać najlepszy dla nas.

Z pewnością jest więcej typów i osobowości osoby mogą się zmieniać w zależności od momentu, w którym się znajduje. Musimy także znać ważny moment sugar daddy, aby zrozumieć jego osobowość. W tym przypadku ujawnimy sześć rodzajów mężczyzn, z którymi znajdziesz się w poszukiwaniu idealnego SD.

Bandyta

Nazywam go tak, ponieważ zawsze będzie chciał wyciągać broń o każdej porze. Ten typ mężczyzny jest poszukiwaczem randek z szalejącymi młodymi dziewczynami. Często widzisz go podłączonego do sieci, a on zwykle bardzo nalega na spotkanie.
To bogaty dojrzały mężczyzna, który będzie chciał seksu, seksu i więcej seksu. Możesz otrzymać kilka przyzwoitych wiadomości tego typu SugarDaddy, ale potem idź prosto, aby umówić się z młodą dziewczyną i seksem. Zapyta cię, jakie zabawki lubisz lub jaka jest twoja ulubiona pozycja. Powie ci, że masz świetne ciało, że wysyłasz seksowne zdjęcia, i opowie o seksie, seksie i seksie.

Jest to człowiek z pieniędzmi, który będzie chciał zostać w hotelu lub udać się bezpośrednio do swojego domu. Za tym rodzajem SD są zwykle problemy z uczuciami, niedawna przerwa i brak uczuć. Czasami mężczyźni mylą uczucia z seksem i chociaż potrzebują pierwszego, mylą go z drugim. Zazwyczaj jest bardzo rozwiązła i szuka randek z młodymi dziewczynami o każdej porze.

Jeśli zdecydujesz się zostać z nim, możesz mu pomóc i iść krok po kroku, zwykle są to nerwowi mężczyźni, jeśli jesteś dziewczyną. Która umie przekazywać spokój, możesz przekształcić tę żabę w księcia, z którym utrzymywać długi związek. Ale uważaj też na niektóre żaby Mogą stać się gigantycznymi ropuchami, jeśli zobaczysz, że zaczyna wysyłać ci zbyt wiele wiadomości i prosi cię o rzeczy nie na miejscu, po prostu wyciąć.

Wrażliwy człowiek

To biznesmen, który na ogół doświadcza trudności w swoim życiu i szuka ucieczki i miłości. Zwykle jest to separacja lub rozwód z żoną, a nawet walka o opiekę nad dzieckiem. Jeśli chcesz randki z bogatym, wrażliwym mężczyzną, może to być dobra opcja.

Kiedyś miałem spotkanie z bogatym mężczyzną przez kilka miesięcy, który właśnie stracił żonę sześć miesięcy wcześniej. Raz w tygodniu chodziliśmy na lunch i naprawdę budowaliśmy prawdziwą przyjaźń. Szukał randki z młodą dziewczyną, ponieważ powiedział, że potrzebuje kogoś, kto nie miałby podwójnych zainteresowań i miał wyraźny związek od samego początku.

Utwórz swój profil i ciesz się kontaktami na poziomie

Jeśli chcesz wypróbować świat sugar dating, jesteś na idealnej stronie.
Wypełnij swój profil i zacznij rozmawiać.

Ten człowiek będzie chciał móc pobrać swoje problemy i uczucia dla kogoś, kto znajduje się w trudnej sytuacji, w której się znajduje. Możesz potrzebować porady; Może nie, ale głównie chce tylko randki z młodą dziewczyną, żeby go wysłuchać. Należy pamiętać, że gdy mężczyzna przechodzi rozwód, opiekę lub trudny okres, może mieć wahania nastroju.

Jeśli tylko dzień spotkania miał dyskurs lub złe wieści mogą być innym człowiekiem niż poprzednia data. Będzie szukał od ciebie wsparcia, ale nie pozwól mu ściągać na ciebie frustracji, jeśli zobaczysz, że w pewnym momencie przesadza, musisz mu powiedzieć. Wyraźnie to powiedz, po prostu powiedz mu, że rozumiesz zły czas, przez który on przechodzi, ale że jesteś tutaj, aby pomóc mu nie być pobieranym z tobą, on to zrozumie i zmieni.

Randki z młodymi dziewczynami będą sposobem na ucieczkę przed problemami w domu dla tego rodzaju sugar daddy, więc zdecydowanie polecam robienie z nim planów, które są zabawne i wesołe. Słuchaj go, daj mu miłość lub pomóż mu wyjść z rutyny.

Podróżnik

Ten człowiek też szuka ucieczki. Dużo podróżuje, zwykle do pracy i chce małej firmy. Zazwyczaj jest znudzony lub samotny i chce spędzać czas z piękną kobietą bez stresu. Zwykle chce swobodnej aranżacji zamiast czegoś poważniejszego.

Kiedyś miałem długoterminową umowę z mężczyzną z Barcelony. Pracował w sektorze hotelarskim i spędził około jednej trzeciej swojego roku w Madrycie. Leciałem do Madrytu raz na miesiąc przez 3 do 4 dni, chodziłem na wystawy, chodziłem na zakupy i wychodziłem w dzielnice VIP w Madrycie!

To była świetna zabawa i tacy ludzie zazwyczaj mają dużo pieniędzy, więc będziesz cały czas VIP. Zazwyczaj są również zajęci pracą w ciągu dnia, więc jest to idealna okazja, aby zapytać, czy możesz spędzić dzień na zakupach lub pójść do salonu piękności.

Sugar daddy z klubu golfowego

To są ludzie, którzy chcą się popisać. Będzie chciał zabrać cię na imprezy lub spotkania towarzyskie, aby pochwalić się ostatnim zdobytym cukierkiem.

Wygląd będzie oczywiście ważny dla tego faceta, więc jeśli nie jesteś skłonny do bujności i makijażu, prawdopodobnie nie jest to dla ciebie SugarDaddy.

Dobrą wiadomością jest to, że dostaniesz nowe drogie pułapki na każde wydarzenie, na którym weźmiesz udział, jeśli jesteś zalotną dziewczyną i uwielbiasz pochwalić się, że to Twój idealny mecz. Pozwól im spojrzeć na ciebie w swojej nowej sukience Armani w klubie golfowym Podnieś głowę, uśmiechnij się i ciesz się. Jeśli nie jesteś obiektem kobiety i szukasz czegoś bardziej intymnego, nie poczujesz się komfortowo. Jest wielu SD, którzy nie są eleganccy i lubią wychodzić na górę lub udać się na rekolekcje duchowej medytacji. Ale tak nie jest.

Jeden z moich najlepszych przyjaciół umawiał się kiedyś z mężczyzną, który był członkiem zarządu organizacji charytatywnej w Saragossie. Raz w miesiącu chodziła na te niesamowite wydarzenia. To byłaby wściekłość i kupił jedne z najładniejszych sukienek, jakie wciąż ma!.

Chociaż przyznaje, że w pewnym momencie chciał rzucić się w szyję i utopić przedmiot, były to z pewnością dni wielu nauki, a teraz radzi sobie znacznie lepiej na spotkaniach towarzyskich i biznesowych. Ten człowiek jest zwykle bardzo towarzyski, więc możesz także spotkać ciekawych ludzi, chociaż nie polecam stawiać pierwszego kroku na rozmowach z innymi na spotkaniach, musi być w centrum uwagi.

Choć pozory są ważne, ważna jest również zabawa i dobre wrażenie. Musisz być w stanie powstrzymać się, nie pić za dużo i próbować się zamknąć i uśmiechnąć na tego rodzaju wydarzenia. Jesteś tam, aby mu towarzyszyć; Spróbuj dowiedzieć się wszystkiego, co możesz, i zobaczyć, jak poruszają się ludzie.

Prawdziwy sugar daddy

Jest to typ osoby, której szukam. Inni faceci, tacy jak „towarzysz podróży” lub „mężczyzna w serialu” prawdopodobnie będą chcieli spotykać się tylko raz na miesiąc lub dwa. Ale ten facet będzie chciał bardziej regularnego związku SD / SB, gdzie spotykają się raz lub dwa razy w tygodniu. Jest prawdziwym tatusiem cukrowym, dżentelmenem i grzecznym.

To człowiek, który stara się zbudować z tobą prawdziwą relację: iść na obiad, pokazy i wakacje. Seks nie jest najważniejszy i może nawet nie być w to zaangażowany. Będzie chciał cię poznać i okazać prawdziwe zainteresowanie twoim życiem. Z przyjemnością da ci miesięczną ulgę i zwykle będzie chciał pomóc ci w takich czynszach, jak czynsz lub czesne.

Ten typ człowieka musi być kochany, a także musi kogoś kochać. Pomoże ci to, ponieważ twój SD, czego potrzebujesz, rozpieści cię i zaopiekuje się tobą i będzie twoim powiernikiem Nie trać się w opowiadaniu swoich intymnych rzeczy i proszeniu o radę, lubi czuć się przydatny i że idziesz do niego, kiedy go potrzebujesz.

Ci mężczyźni mogą nie szukać z tobą związku „chłopaka”, a niektórzy z nich mogą nawet wyjść za mąż, ale będą dążyć do długoterminowej umowy. Znajdź takiego cukrowego ojca, a będziesz mieć pełne i satysfakcjonujące życie.

Summary
Rodzaje Sugar daddys, które powinieneś znać
Article Name
Rodzaje Sugar daddys, które powinieneś znać
Description
Pokazujemy niektóre rodzaje cukrówek, które można znaleźć
Author
Publisher Name
sugardaddypolska.com
Publisher Logo

Leave a Reply


ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Idź do góry