ładna dziewczyna patrzy
Home » 7 rzeczy, które musisz wiedzieć, jeśli jesteś debiutantem SuagarBaby
ładna dziewczyna patrzy

Zawsze trudno jest mieć naszych najbliższych przyjaciół i rodzinę, aby uzyskać pomoc i porady na ten temat. Dlatego zwykle przeszukujemy Internet w poszukiwaniu informacji i porad z innych SugarBabys, a następnie wskakujemy do basenu, nie wiedząc nic o świecie SugarBaby.

Większość z nas uczy się o świecie Sugar Daddy w najtrudniejszy sposób – żyjąc czasem niezbyt przyjemnymi doświadczeniami. W porządku, nikt nie powiedział, że życie jest łatwe, ale zajmuje to również dużo czasu i niepotrzebnie narażasz się na złe czasy. Więc zrób sobie przysługę i szybko przeczytaj ten artykuł – ciężko jest zdobyć wystarczające doświadczenie, a jego przeczytanie zajmie Ci tylko 10 minut.

Oto 7 rzeczy, które wszyscy nowi SugarBaby powinni wiedzieć

Zacznij sam.

Samowiedza nie jest czymś, czego można nauczyć się z dnia na dzień lub subskrybując stronę sugardaddys w Polska – jest to proces trwający całe życie. Co przez to rozumiemy? Musisz tylko wiedzieć, co pasuje do twojego sposobu bycia. Jakim typem ludzi są ci ludzie lub jakich osobowości nie możesz znieść. Znajomość siebie i zadawanie sobie pytania, co chcesz osiągnąć, pomoże ci pójść tą ścieżką, która jest bezpieczniejsza dla ciebie, i usunie ludzi z drogi, którzy nie mogą dać ci tego, co chcesz osiągnąć.

Złe doświadczenie

Randki w Sugardater są takie same, jak randki w prawdziwym życiu, w których ludzie, którzy dogadują się z innymi, zwykle odnoszą większe sukcesy . Tak więc pierwszym krokiem jest poznanie, kim jest Twoja idealna osoba, a następnie po niego. W pewnym momencie swojego  doświadczenia w świecie SugarDaddy – Sugarbaby możesz znaleźć ludzi, których w ogóle nie lubisz. Tego rodzaju ludzie zakładają o tobie i nie doceniają cię, i ogólnie uważają, że są najważniejszymi ludźmi na świecie i są pełni ego. Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to zignorować ich lub zadbać o to, by nie sprzedawać się i nie znosić nonsensów, musisz zmusić ich, by cię szanowali, blokowali i zapominali o nich.

Ważne jest, aby pamiętać: najważniejsze jest, aby  jak najszybciej usunąć tych facetów z życia. Nie pozwólcie się oszukać. Ponieważ radzenie sobie z głupcem to jedno, ale radzenie sobie z głupcem, a następnie zakładanie, że wszyscy POT´s są kretynami, to tylko oszukiwanie siebie. Są bardzo dobrzy ludzie, którzy mogą ci pomóc i mentorować cię. To jak podróż do Rzymu, znalezienie idioty, a następnie oświadczenie, że wszyscy Włosi są idiotami. Śmieszne, prawda?

Szczerość jest seksowna dla ludzi z pieniędzmi.

Dobre czasy są łatwe, ale musisz wiedzieć, jak się do nich dostać. Zaufanie to najbardziej skomplikowana rzecz do zdobycia w relacji z dojrzałym i bogatym mężczyzną . Jeśli uda ci się nawiązać relację zaufania z potencjalnym sugar daddy (POT), będziesz odróżniać się od 99% SugarBabes. Internet to grupa ludzi, którzy czasem chodzą na spotkania, aby zobaczyć, co się dzieje. Wielu Sugar Daddys może być na pierwszej randce z tobą i z pewną nieufnością, co jest jeszcze większe, jeśli chodzi o nowicjusza SugarBaby .

Jest wiele cieni w młodości, narkotykach, niewielkim zatrudnieniu, napadach. Musisz zrozumieć, że są ludźmi pieniędzy i nie chcą dać się zwieść, to ludzie, którzy już mieli problemy z ludźmi, którzy próbowali z nich skorzystać. Wszyscy SD mogli znaleźć luksusową prostytutkę, ale nie robią tego, ponieważ szukają czegoś innego. Dlatego zdobądź zaufanie, bądź dyskretny i miły, dzięki czemu wyróżnisz się z tłumu.

Powinieneś czuć się komfortowo z pieniędzmi i mówić o tym, czego potrzebujesz.

W innym poście napiszę o tym, jak rozmawiać o pieniądzach, możesz zapisać się, jeśli chcesz otrzymywać wiadomości e-mail po przesłaniu nowych wpisów. Nie jąkaj się, jąkaj ani nie patrz w dół, kiedy mówisz o pieniądzach lub tym, czego potrzebujesz. W skrócie: nie bój się mówić o tym, co on wie, a wiesz, że jesteś sugar daddy. Oczywiście musisz być elegancki, kiedy rozmawiamy na ten temat, musisz unikać powiedzenia „daj mi kurwa pieniądze” (tylko żartuję). Ale jasne jest, że finanse są ważne, dlatego tam jesteś. Jeśli nie nauczymy się rozmawiać na ten temat, możemy krążyć wokół niego i nie wyciągać żadnych wniosków. Nie powinieneś opuszczać pierwszej randki, nie wiedząc, czego potrzebujesz i co może ci zaoferować Twój nowy POT.

Nigdy, nigdy nie uprawiaj seksu w pierwszej randce

Nie ma wyjątków od tej reguły. W żadnym wypadku seks nie zostanie podany na pierwszą randkę, ani nie opuścimy pierwszej randki z pierwszym prezentem lub pieniędzmi.  Jeśli nalegasz, musisz się pożegnać i odejść. Powinieneś uprawiać seks ze swoim SD tylko, jeśli naprawdę chcesz to zrobić. Eskorty muszą uprawiać seks z mężczyznami dla pieniędzy, to ich praca, ale nie jesteś dupkiem i decydujesz, czy chcesz uprawiać seks, czy nie ze swoim cukierkiem.

Z drugiej strony, jeśli poprosi o seks podczas pierwszej randki, istnieje duża szansa, że ​​nie dojdziesz do porozumienia. Prawdziwy POT może przetestować cię, aby zobaczyć, czy będziesz uprawiać z nimi seks na pierwszej randce, ale jeśli nalega, to nie jest prawdziwy SugarDaddy. Większość mężczyzn, którzy to robią, to faceci, którzy chodzą na strony sugardatimg z posturą, aby zobaczyć, jak są prawdziwi SD´s lub węszą, ale nigdy nie zamierzają nic dla ciebie zrobić. Szybko oddaliłem się od tych fałszywych ochraniaczy.

Utwórz swój profil i ciesz się kontaktami na poziomie

Jeśli chcesz wypróbować świat sugar dating, jesteś na idealnej stronie.
Wypełnij swój profil i zacznij rozmawiać.

Bądź bezwzględny dzięki fałszywym SD

Nie powinniśmy też być największym draniem na świecie, pamiętajcie, że są to ludzie z potrzebami i może robią to, ponieważ nie mają Polska życia. Chodzi nam o to, że musisz być nieustępliwy ze swoim czasem i chronić swoje emocje.

Nie wchodź w szmatę łańcuchami do ludzi, którzy nie będą wnosić wkładu, nie zmuszaj ich do stania się niekończącymi się związkami lub posiadania ogromnej listy fałszywych SD, którzy chcą spędzić z tobą trochę czasu za darmo.

Na tym świecie nie możesz bawić się w chłopaków z ludźmi, którzy nie dadzą ci żadnych korzyści. A na tym świecie nie ma cię tak, że jakiś stłumiony idiota lub mający problemy z kobietami zmarnuje twój czas lub poczucie własnej wartości. 

Słodki garnek

Dzwonię do słodkiego garnka, gdy obiekt zaczyna wąchać. Innymi słowy, zaczynasz zdawać sobie sprawę, że mężczyzna przed tobą nie jest prawdziwym SugarDaddy. Więc kiedy zauważysz fałszywego sugar daddy, uciekaj szybko. Obejmuje to słodkie doniczki, na których byłeś w różnych terminach i nie otrzymałeś jeszcze niczego, co mogłoby poprawić twoje życie.

Obejmuje to garnki, które mówią i robią rzeczy, które sprawiają, że czujesz się jak bzdury. Obejmuje również doniczki, które ciągle do ciebie dzwonią i nasycają cię wiadomościami tekstowymi. Cały czas, gdy tracisz tych fałszywych mentorów, jest czasem, w którym możesz poznać swojego POT.

Summary
7 rzeczy, które musisz wiedzieć, jeśli jesteś debiutantem SuagarBaby
Article Name
7 rzeczy, które musisz wiedzieć, jeśli jesteś debiutantem SuagarBaby
Description
poznaj kilka ważnych wskazówek dla nowych Sugarbabys
Author
Publisher Name
sugardaddypolska.com
Publisher Logo

Leave a Reply


ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Idź do góry