Dziewczyna z lupą patrzy

Home » Wykryj fałszywych SugarDaddys

Dziewczyna z lupą patrzy

Idąc ścieżkami sugar dating, zauważysz ogromną różnorodność sugar daddys, których jest oczywiście tak wielu jak mężczyzn. Niektóre z nich będą imponujące, większość będzie w porządku, a kilka innych po prostu się zawiedzie i spróbuje cię oszukać. A co najgorsze, zmarnują twój czas.

Cóż, w tym poście postaram się nauczyć cię, jak odróżniać tych fałszywych SD. Podobnie jak wszyscy mężczyźni, są również w różnych kształtach i rozmiarach, ale na szczęście istnieją pewne rzeczy, dzięki którym możemy je szybko zidentyfikować.

Aby uniknąć marnowania czasu na te podróbki, przygotowaliśmy listę wskazówek, dzięki którym zwracasz uwagę na znaki, które pomogą Ci rozpoznać fałszywego tatusia.

1. „Wyślij mi swoje zdjęcie seksowne lub nagie, kochanie”

Zacznę od najbardziej typowego ze wszystkich, tego, który prosi o przesłanie seksownych zdjęć twojego ciała, a może nawet nagiego, z wymówką, aby cię poznać lub lepiej cię widzieć. Nigdy nie wysyłaj swoich zdjęć do profilu tego stylu. Większość sugar baby otrzymała takie e-maile, a najlepsze, co możesz zrobić, to zignorować je: usunąć, zablokować i zgłosić użytkownika.

Żaden prawowity i naprawdę zainteresowany sugar daddy z uczciwą umową z dziewczyną nigdy nie poprosiłby o nagie lub seksowne zdjęcia bez rozmowy z nią. Może zechcesz przeczytać o Czego nie powinieneś mówić na pierwszej randce

Najprawdopodobniej ten typ profilu ukrywa się za nastolatkiem w poszukiwaniu seksownych i chorobliwych zdjęć do swojej kolekcji: jeśli złapiesz się na zabawnym lub nudnym dniu, możesz się wahać i śmiać z niego. Radzę, możesz się dobrze bawić i dobrze jest walczyć z frustracją związaną ze znalezieniem tych profili.

2. „Przed osiągnięciem porozumienia muszę najpierw udowodnić ci”

Istnieje możliwość, że rozmawiasz w nieformalny sposób z potencjalnym tatusiem w przyszłości. Być może miałeś już spotkanie, jedną lub dwie randki i wszystko idzie dobrze. Ale wtedy, gdy problem ekonomiczny zostanie upuszczony na stół, a porozumienie w sprawie zadania zacznie być omawiane, dżentelmen powie ci frazę, która stoi na czele tego akapitu. Lub niektóre bardzo podobne.

Nie musisz być zbyt mądry, aby wiedzieć, o czym mówisz. Trzeba wierzyć, że jest to przedstawicielstwo handlowe, a ty jesteś samochodem. Wydostań się jak najszybciej: usuń i zablokuj.

Jest bardzo możliwe, że umowa SD / SB nie zadziała po jej zawarciu, ale jest to coś, co prawdziwy sugardaddy chce zainwestować, aby się tego dowiedzieć. Nigdy nie poprosi cię, abyś spróbował najpierw.

3. Chce płacić za spotkanie / noc spędzoną razem.

Prawdopodobnie znajdziesz tego faceta, ponieważ jest on również jednym z najbardziej typowych. Ci, którzy nie chcą umowy opartej na zadaniu, ale oczekują, że będą mogli „płacić za wizytę”. Otrzymasz pieniądze, gdy się zobaczycie i, zgodnie z oczekiwaniami, na tych spotkaniach interesuje cię tylko jedno: uprawianie seksu z tobą. Są one widoczne w lidze.

Nie są SD´s, są Johns. I zdarza im się, że nie szukają sugar baby, i wiedzą o tym, ale są zbyt skąpi, aby wynająć badziewia. Znajdują się w niewłaściwym miejscu i nie powinieneś dalej rozmawiać z takim profilem. Nie mamy nic przeciwko marnotrawstwu – jeśli wpadłeś na ten pomysł lub zmieniłeś chip, albo jesteś w niewłaściwym miejscu –  ale sugar babys nie są żałosne.

Utwórz swój profil i ciesz się kontaktami na poziomie

Jeśli chcesz wypróbować świat sugardating, jesteś na idealnej stronie.
Wypełnij swój profil i zacznij rozmawiać.

Związki sugar niekoniecznie obejmują seks , ani nie naliczają opłat za godziny, pomimo tego, co wielu ludzi wciąż myśli. Nie zadowalaj się tym fałszywym tatusiem : popełniłeś błąd na stronie i nie znajdziesz tego, czego tu szukasz. Usuń go, zablokuj i zgłoś, że zawsze będzie usuwany z sieci.

4. Chlubi się pieniędzmi i zawsze blefuje.

Mówi ci, że ma jacht. Zegarki Rolex? Nawet twój pies ma … Aha, i czy wspominałeś (324 razy), ile zarabiasz na miesiąc? Dzień?

Tacy ludzie są wyraźnym przykładem, że wszystko, co się świeci, nie jest złotem. Mają nadzieję, że przyciągną Sugarbabe obietnicą szczęścia, jakie posiadają. I chociaż jest on tak samo bogatszy lub bardziej bogaty niż król Midas, nie oznacza to, że muszę się z tobą dzielić tak często. SD są raczej dyskretni w tej kwestii.

Wiele sugar babe po raz pierwszy popełnia błąd, myśląc, że najbogatsi są najlepszymi sugardaddys. W zdecydowanej większości przypadków nie jest to prawdą. Najlepsisugar daddy opiekują się tobą i naprawdę dbają o ciebie.  Jeśli tego nie zrobisz, nie ma znaczenia, ile ma jasności. To fałszywe złoto, od złego, które czernieje …

5. Ma gównianą osobowość i jest nie do zniesienia.

Niegrzeczny, wulgarny, a czasem nawet wulgarny. Źli ludzie nie mają dobrego towarzystwa i na pewno nie są dobrym sugar daddy. Jeśli potencjalny sugardaddy jest dla ciebie niegrzeczny lub wredny, szybko przerwij wszelkie relacje i skontaktuj się z nim. Nawet jeśli jest bardzo bogaty, utrzymuje cię bardziej niż workowate, nigdy nie będzie wart emocjonalnych szkód, które bycie z taką osobą może sprawić, że przejdziesz.

Najlepszymi SugarDaddys są przede wszystkim dobrzy ludzie, a przynajmniej ludzie, którzy starają się być życzliwi dla innych. Wiesz, dorośli mężczyźni, którzy rozumieją takie rzeczy, jak refleksja, refleksja i uprzejmość. Nie popełnij błędu, angażując się w mężczyzn, którzy nie widzą wartości tych cech. Cały cukier od nich otrzymany będzie bardziej gorzki niż słodki.

6. Łowca okazji, jakby to była sprzedaż.

Ten rodzaj spróbuje cię targować, och, o ponad 50% mniej niż to, czego szukasz. I, chyba że znalazłem cię na rebajassugarbaby.es … dlaczego próbujesz się targować tak skrajnie?

Cóż, proste: ponieważ to podróbka, dlatego . Jeśli chodzi o takie rzeczy osobiste, jak znalezienie idealnego sugar babe dla nich, SD naprawdę wie, że to nie jest sklep, ani ty produkt. I z pewnością się nie targują. Jeśli jesteś tym, czego szuka, i realistycznie podchodziłeś do swoich oczekiwań dotyczących zadania, chętnie wykona swoją część, aby upewnić się, że oboje jesteście zadowoleni z aranżacji.

* UWAGA: Niektóre możliwe  po prostu nie będą w stanie pozwolić sobie na bardzo duży zakres alokacji, ale mogą być również świetnymi POT. Jeśli podoba Ci się możliwy SD, ale nie mieścisz się w jego przedziale cenowym, zawsze możesz dostosować ilość czasu spędzanego z nim i nałożyć więcej ograniczeń na swoją dostępność, abyś mógł osiągnąć satysfakcjonujące porozumienie w sprawie obu.

7. Myśli, że wyświadcza ci wielką przysługę.

Powiedzieliśmy to wcześniej i powtórzymy to jeszcze raz: zadanie nie jest dla niego czekiem in blanco . Oczywiście, że daje ci pieniądze. Ale prawdą jest, że nie czyni tego tylko z powodu wielkiej dobroci, która istnieje w jego sercu: również otrzymuje wiele w zamian. Doświadczone dzieci dobrze wiedzą, jak utrzymać dobrą relację SD / SB. Jesteś przy nim, gdy cię potrzebuje, słuchasz i wspierasz go o jego możliwych problemach z pracą … Robisz co w twojej mocy, aby się zrelaksować i zapomnieć o problemach, sprawić, by poczuł się wyjątkowy i na szczycie świata.

Nie jest to usługa, którą można łatwo wykonać, i prawdą jest również to, że dobre sugarbabys są wykonane z innej pasty niż inne kobiety. Tak więc, chociaż powinieneś być wdzięczny za pomoc, którą daje ci SD, nigdy nie zapominaj, że przysługa idzie w obie strony. Jeśli nie jest w stanie rozpoznać tego punktu, najlepiej od niego przejść.

8. Typ egocentryczny i wszystko to: o mnie, mnie, mnie, mnie … a potem znowu mnie.

Szybko odkryjesz, że istnieją bardzo szczególne rodzaje sugar daddys: ci, którzy mają wrażenie, że słońce, księżyc i gwiazdy zawsze krążą wokół niego. Temat rozmowy w przekąskach: historia sama w sobie. Przechodzimy do dania głównego i tematu do jego najlepszych chwil w życiu, aż do wyraźnego czasu, ponieważ ma wiele do zobaczenia i do zrobienia … I podczas degustacji deseru, wyjaśnia swoje wizjonerskie pomysły i każdą taktykę lub metodę, obecną, przeszłą lub przyszłość, aby wszystkie marzenia się spełniły.

Zrozumiesz, że ma on zdolność mówienia i żucia w tym samym czasie, i nie daj sobie czasu ani wypowiedz pół słowa, aby uciec od tylu pępków. To bardzo ważna lekcja: bądź ostrożny z sugardadys, którzy są zainteresowani tylko sobą. W końcu, kiedy mógłbyś omówić rzeczy, których możesz potrzebować w umowie, kiedy jest jasne, że jedyną rzeczą, która Cię interesuje, jest on sam?

9. Dodatkowe wskazówki

– Staraj się wykazywać kontrolę lub być bardzo zazdrosnym, nie osiągając żadnego porozumienia. Uciekaj Nie lubisz SD, który tworzy twój właściciel.

– Spróbuj dać ci szczerze złą umowę , na przykład kilkaset spędzić razem kilka dni. Zapewniam cię, że poczujesz się lepiej pracując w Starbucks i masz darmową kawę.

– Mów dużo o obietnicach i proś o pozostanie z tobą, ale jeśli chodzi o osiągnięcie prawdziwego porozumienia, zamknij się i wróć do pętli . Jest cicho, ale zmarnuje twój czas.

– Uważaj na tych, którzy łatwo akceptują wszystko, o co prosisz i zawsze się zgadzają. Pamiętaj: to nie jest twój sugardaddy, dopóki nie dostaniesz tego, o co prosiłeś.

– I jak zawsze, jeśli masz dziwne przeczucie lub coś daje ci złe przeczucie co do POT, podążaj za instynktem i uciekaj .

– Fałszywe  są nieszkodliwe, gdy już wiesz, jak je wykryć od początku. Ale jeśli tego nie zrobisz, możesz stracić czas i energię na coś, co do niczego nie doprowadzi.

Jako sprytny sugarbabe jesteś zawsze czujny na sygnał, który wskazuje intencje każdego SD, który z tobą rozmawia. Jeśli masz jakąś wskazówkę, która pomogła ci zidentyfikować fałszywego , zachęcam do podzielenia się nią w obszarze komentarzy lub na forum. Do tych, którzy zaczynają pomagać im doskonale wiedzieć, jak się zachowywać przy takich profilach. 

Summary
Wykryj fałszywych SugarDaddys
Article Name
Wykryj fałszywych SugarDaddys
Description
Dowiedz się, jak wykryć fałszywe sugardaddys
Author
Publisher Name
sugardaddypolska.com
Publisher Logo

Leave a Reply


ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Idź do góry