dresscode
dresscode

Jeśli nie wiesz, w co konkretnie powinieneś się ubrać na każdą okazję, w tym poradniku wyjaśniamy podstawy dress code’u. Wiemy już, że jest to konkurencyjny świat, w którym wyróżnianie się na tle innych sugar baby jest tym, co decyduje o otrzymywaniu wiadomości lub pozostawaniu niezauważonym. Nie ma to nic wspólnego z „LTB”, ale są to kody, które powinieneś znać w świecie sugardating.

Kiedy masz już długotrwały związek, w którym musisz towarzyszyć swojemu sugardaddyw różnych terminach, możesz nie wiedzieć, w co się ubrać. W zależności od rodzaju wydarzenia, na które się wybieramy lub rodzaju wizyty, ważne jest, aby wiedzieć, w co się ubrać. sugar baby z definicji musi być eleganckie i umieć być na każdą okazję. Jeśli masz wątpliwości, zawsze możesz zapytać SD, ale jeśli nie chcesz za każdym razem pytać, czytaj dalej.

Jaki jest ubiór?

Kodeks ubioru to seria zachodnich standardów protokołu, które określają rodzaj odzieży, jaką powinniśmy nosić w zależności od okazji. Chociaż europejski i amerykański dresscode są praktycznie identyczne. Zasady te są czasami trudne do rozszyfrowania w zależności od okazji, nawet w niektórych przypadkach będziesz musiał nosić dwa rodzaje stroju przez jeden dzień. Jeśli masz wątpliwości, najlepiej zapytać. Oto najbardziej typowe kody:

“Zwykły”

Zasadniczo jest to odzież, którą nosisz na co dzień. Zwykle nosi dżinsy lub chinosy i wygodne buty lub buty żeglarskie, koszulkę polo lub zwykłą. Dla niej para dżinsów lub wygodny T-shirt lub elegancka bluzka. Ten rodzaj odzieży zazwyczaj najlepiej umieszczać na profilu sieci społecznościowych . W przypadku kobiet dress code jest zwykle nieco bardziej skomplikowany. W zależności od wydarzenia lub terminu, rodzaj obuwia jest różny.

Jeśli chodzi o zajęcia „pół-sportowe”, żeglarstwo, pójście do wiejskiej okolicy lub hotelu lub grilla, niektóre kapcie są dobre. Jeśli jest to nieformalne wydarzenie w domu, tancerze lub buty na niskim obcasie. Możesz również zdecydować się na buty, jeśli zamierzasz iść w teren .

“swobodny biznes”

Business Casual to coś, co wiele osób zwykle nosi do pracy w biurze. To może być najodpowiedniejsza odzież, gdy chcemy dogadać się z Twoim sugardaddy i poprosić o nowe rzeczy . To dobra opcja, jeśli zamierzasz towarzyszyć swojemu sugar daddy w spotkaniu biznesowym lub zjeść posiłek w biurze. Na przykład, jeśli spotka Cię w okolicy „Madrid towers na lunch” lub zamierza uciec z biura na kawę, to nie jest dobrym pomysłem pojawianie się w minispódniczce lub wieczorowej sukience .

Dla niego fajna para spodni khaki w połączeniu z koszulką polo lub inną koszulą z kołnierzykiem. Odpowiednie są eleganckie buty lub mokasyny.  Wskazówka: unikaj zmarszczek; wyprasuj koszulę i spodnie! Koszule z kołnierzykiem z nadrukiem to dobry wybór, jeśli chcesz wyglądać mniej szykownie niż ich solidne odpowiedniki.

Dla niej: odpowiednie są spodnie lub spodnie khaki z modnym topem. Dostępna jest również luźna spódnica. Jeśli chcesz, możesz ubrać swój strój w szpilki, biżuterię i/lub dodatki. Wskazówka: noś włosy w swoim codziennym stylu i unikaj przesadzania z makijażem lub perfumami.

“Codzienny elegancki”

Smart Casual (lub smart casual) to w zasadzie połączenie casualowego, biznesowego i biznesowego ubioru, w którym można je połączyć w „inteligentny” zestaw. Możemy założyć tego typu ubranie, na przykład, jeśli mamy zjeść obiad pewnego dnia między dniem, w którym nasza SD wychodzi z pracy lub biura. Czy są to nieformalne kolacje biznesowe lub w obszarach biznesowych.

Dla niego: to Twoja okazja do połączenia ze sportowym płaszczem. Khaki, spodnie, kamizelki i krawaty to inne świetne opcje do włączenia.  Wskazówka: jeśli wybierasz dżinsy, powinny wyglądać elegancko, świeżo i rześko, bez strzępienia i dziur.

Dla Niej: Najbezpieczniej jest założyć ładne spodnie lub spódnicę, chociaż możesz też założyć ładną parę ciemnych dżinsów ubraną w szykowną lub bluzkę z kołnierzykiem.  Załóż marynarkę, aby dodać klasy. Wskazówka: w przypadku smart casualu chcesz wyglądać elegancko i zadbanie.

„formularz biznesowy”

Formalny strój biznesowy to typowy garnitur lub sukienka z krawatem. Jest to rodzaj ubioru, który powinniśmy nosić na kolacje, czy imprezy, w których nie jest wymagane, aby być bardzo dobrze ubranym. spotkania dyplomatyczne i biznesowe oraz ogólnie imprezy towarzyskie, na których zwykle jest dużo osób.

Kolory muszą być granatowe, szare lub brązowe. Jeśli zaczynasz jako suga rbaby i nie masz ubrań w tym stylu, radzę zapytać swojego SD, przyda się zarówno na randki, jak i na rozmowy kwalifikacyjne w przyszłości.

Dla Niego: Noś garnitur biznesowy z krawatem. Możesz również zdecydować się na ładne spodnie ze sportową marynarką i krawatem.

Dla niej: załóż biznesowy garnitur lub biznesową sukienkę na obcasie (wysokie lub niskie).

“Pół formalne”

Strój półformalny jest bardziej szykowny niż strój biznesowy, ale tylko nieco poniżej formalnych smokingów i szykownych sukienek. Nosi się go na otwarcie opery lub teatru, oficjalne przyjęcia lub bale dobroczynne.

Z tego ubioru wziął się skrót LBD, który później został przejęty przez sugar dating (ponieważ są to zazwyczaj spotkania, na których ludzie „działają” najbardziej). Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o skrótach na końcu tego posta, masz link do wszystkich użytych skrótów.

Dla niego: Noś ciemny garnitur z długim krawatem.  Wskazówka: im bardziej formalny jest dress code, tym mniej ekspresji możesz decydować o wyborze ubioru; dotyczy to szczególnie mężczyzn.

Dla niej: to idealny czas, aby założyć tę małą czarną sukienkę. Większość kobiet założy elegancką krótką suknię wieczorową, choć można też zdecydować się na eleganckie stroje . Wskazówka: kobiety powinny unikać bardzo krótkich sukienek i spódnic, które znajdują się poniżej 1 cala nad kolanem.

„Formalny / Czarny krawat / Opcjonalny czarny krawat”

Formalny, czarny krawat i opcjonalnie czarny krawat. Są najbardziej eleganckie ze wszystkich dress code’ów, pamiętaj, że jeśli zostaniesz zaproszony na takie wydarzenie, będziesz otoczony mnóstwem smokingów i długich sukienek. Wykorzystywane są na wesela, kolacje i sprawy państwowe, uroczyste tańce lub imprezy, na których będą obecne członkowie rodziny królewskiej (hrabiowie, książęta itp.).

Dla Niego: smoking ze wszystkimi dodatkami (kamizelka/pas do smokingu, spinki do mankietów itp.), możesz też założyć czarny garnitur z białą koszulą i konserwatywnym krawatem.  Wskazówka: Kodeks dotyczący czarnego krawata niekoniecznie ogranicza Cię do „czarnych” krawatów, ale możesz wybrać czarny smoking z dowolnym pasującym kolorem krawata/pasa do smokingu.

Dla niej: najbezpieczniej jest założyć wieczorową suknię do ziemi. Odpowiednia może być również bardzo elegancka sukienka, która nie sięga do podłogi . Wskazówka: czas założyć biżuterię.

Krótko mówiąc, jest wiele sposobów na to, aby twój sugar daddy został z tobą , ale jednym z najważniejszych jest umiejętność dobrego ubierania się i ubierania. Nie oznacza to chodzenia w przebraniu, zawsze możesz wyróżnić się, jeśli jesteś rockerem, nie zapomnij o wałku podczas zakładania kurtki! . Chcesz wiedzieć więcej? Na pewno spodoba ci się ten artykuł: Lekcje i sekrety od 5 doświadczonych Sugarbabes

Summary
Naucz się zasad ubioru, takich jak Sugar Baby
Article Name
Naucz się zasad ubioru, takich jak Sugar Baby
Description
Naucz się zasad ubioru w tym artykule, aby ulepszyć sugar dating
Author
Publisher Name
sugardaddypolska.com
Publisher Logo

Leave a Reply


ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Idź do góry