bardzo stary człowiek
bardzo stary człowiek

Zdecydowana większość sugar daddy ma zwykle od 35 do 50 lat. Ale każdy wiek jest dobry , o ile istnieje hojność i chęć do zabawy. sugar dating są bardzo szerokie w tym, co każda osoba oferuje i czego szuka, ale wspólnym mianownikiem jest to, że zwykle występuje różnica wieku.

Choć zdarzają się wyjątki, w tego typu randkach mężczyźni szukają spontaniczności i świeżości młodej kobiety, a kobiety dojrzałości, wiedzy i wypłacalności starszego mężczyzny. Choć może się to wydawać nawet dziś zaskakujące dla niektórych małych grup „echaos palante”, wiele młodych kobiet jest przyciąganych i zadowolonych z dojrzałego mężczyzny, który je rozpieszcza i oferuje im to, czego młody człowiek po prostu nie może, a nie mówimy o kwestiach ekonomicznych ale dziedzictwo kulturowe i edukacja.

Według badań przeprowadzonych przez ośrodek badawczy PEW, w 15% amerykańskich małżeństw kobieta jest średnio o 10 lat młodsza od męża.

Dlaczego sugar daddy mają zwykle od 35 do 50 lat?

To na tym etapie życia mężczyźni wiedzą, czego chcą i mają wszelkie środki, aby to osiągnąć. Zwykle jest to etap, w którym niektórzy mężczyźni chcą doświadczyć nowych rzeczy i cieszyć się czasem po latach ciężkiej pracy.

Do pewnego wieku mężczyźni wydają to, co konieczne, bardziej martwią się o oszczędzanie i zwykle mają partnera. Wiele osób w wieku powyżej 35 lat rozwodzi się lub dystansuje w swoim związku, szukając wrażeń z pierwszych spotkań na randkach.

Jakie są rodzaje sugardaddy w zależności od wieku?

Dwie cechy, które wszyscy najbardziej cenią w miarę dojrzewania, to zaufanie i szczerość, a następnie emocjonalne połączenie. Chociaż wiek nie jest synonimem osobowości, prawda jest taka, że ​​zazwyczaj istnieją różnice w sposobie bycia tatusiem w wieku 35 lat i jednym z 45 lub więcej . Jeśli szukasz partnera do sugar dating, możesz być zainteresowany tym, czego każdy szuka i oferuje w zależności od wieku. Należy wyjaśnić, że są to cechy wspólne i ogólne, co nie oznacza, że ​​wszyscy szukają tego samego:

Mniej niż 35 lat

Zwykle będą szukać nowych doznań i cieszyć się nocnymi planami . Chociaż mogą być nieco bardziej niechętni do przyznawania zasiłku, są bardziej hojni, jeśli chodzi o opłacenie takich czynności, jak podróże . Jeśli to, czego szukasz, to imprezować i snuć szalone plany, z pewnością sugar tego wieku jest najlepszy.

Będziesz jednak szukał relacji PPM, a długoterminowe relacje (czego szukasz w sugar dating) będą trudniejsze do osiągnięcia. Jednak zabawa jest zwykle gwarantowana, jeśli lubisz twarde plany, ale mają tendencję do popełniania typowych błędów randkowych.

Między 35 a 40 rokiem życia

Dla wielu jest to złoty wiek człowieka, czas szczęśliwego życia, w którym zwykle zaczyna się cieszyć atrakcyjniejszymi pozycjami w pracy. W tym wieku zazwyczaj nie mają tak dużo wolnego czasu , że będziesz musiała nauczyć się umawiać na randki z zapracowanymi mężczyznami . Zwykle szukają spokojniejszych planów lub weekendowych wypadów .

Z pewnością nie jest im trudno dać ci prezent, zapłacić umiarkowane kieszonkowe lub iść na zakupy, ponieważ zaczynają kupować bardziej eleganckie ubrania i lubią chodzić na zakupy. Daty mogą być bardzo zróżnicowane, czasami będą to spokojne daty odpoczynku, ponieważ zwykle są bardzo zajęte, ale będą też daty z bardziej intensywnymi zajęciami. przygotuj się na przejażdżkę kolejką górską!

od 40 do 45 lat

Mężczyźni w wieku od 40 do 45 lat zaczynają wyglądać mniej atrakcyjnie dla kobiet (choć dla wielu mężczyzn w tym wieku są znacznie bardziej atrakcyjni). Od 40 roku życia jest więcej rozwodów , możesz przeczytać nasz poradnik, jak postępować z rozwiedzionymi sugar daddy oraz w czasie, gdy popełnianych jest więcej niewierności.

Zwykle mają dzieci i rodzinę, są hojni, ale wymagający i zazwyczaj szukają spokojnych planów. W tym wieku bardzo cenią sobie wierność i osobowość, szukają wyrozumiałych dziewczyn, które wiedzą, jak wyrwać je z rutyny. Z reguły lubią uciekać i odkrywać nowe rzeczy, więc będą otwarci na plany, które im proponujesz. Jeśli spełnisz ich oczekiwania, możesz uzyskać długoterminowe relacje LTA.

Od 45 do 50 lat

To są lata większej siły nabywczej i lata powrotu do seksu. W tym wieku plany mogą być bardziej aktywne niż w poprzednim, ponieważ chcą ponownie połączyć się z młodością. Są bardzo dobrymi mentorami i nie mają trudności z dzieleniem się swoją wiedzą i hojnością.

Chociaż w tym czasie mężczyźni mogą być nieco mniej atrakcyjni, wiedzą, jak traktować kobietę i mają duże wykształcenie. SD w tym wieku są najbardziej rozpuszczalnikowe i hojne. Cenią sobie szczerość i zaangażowanie, w tym wieku poczucie wyjątkowości i docenienia jest czymś bardzo ważnym. Utrzymywanie zainteresowania tym POT może być różnicą między wspaniałym związkiem a wielkim rozczarowaniem.

Więcej niż 50

To okres wielkiej dojrzałości, w której sugardaddy osiągnął już swój najwyższy poziom zawodowo i sentymentalnie. Od tego wieku zwykle mają więcej wolnego czasu, a spotkania są zazwyczaj bardzo hojne. Randki to spokojne jedzenie w dobrej restauracji, relaksujące rejsy i tym podobne. Zwykle są dobrymi rozmówcami, aw niektórych przypadkach będą szukać dziewczyny, która się nimi opiekuje i obdarza ich uczuciem bez potrzeby intymnych relacji.

Dlaczego istnieje różnica wieku w sugardating?

Zwykle, gdy widzimy młodą kobietę spotykającą się ze starszym mężczyzną, uważamy je za sugar parę. W rzeczywistości są kobiety po dwudziestce z poważnymi ambicjami i pragnieniami, do których młodsi mężczyźni nie mogą dać im dostępu. Chęć uczenia się i doskonalenia swojego życia, dojrzałości i wiedzy to cechy, które wielu młodych ludzi ceni powyżej wieku.

Rzecz w tym, że dwudziestoletnie kobiety mają dość duże ambicje i poważne pragnienia, a młodych mężczyzn po prostu nie stać na wszystko, czego pragną te kobiety. Wręcz przeciwnie, starsi panowie, którzy mają już zdolność kredytową, nie mają nic przeciwko inwestowaniu w życzenia młodych dziewcząt.

końcowe przemyślenia

Wiek sugar daddynie jest najważniejszy, kluczem jest komfort przebywania ze swoim sugar partnerem, że naprawdę istnieje związek poza korzyściami materialnymi lub fizycznymi i to, że jesteś szczęśliwy. Uproszczenie tych relacji do prostej transakcji starszego i wypłacalnego mężczyzny z piękną i młodą kobietą to typowa frywolność ludzi kapryśnych i satelitarnych, którzy nie rozumieją lub nie chcą rozumieć tego typu relacji.

Summary
Ile lat mają sugar daddy?
Article Name
Ile lat mają sugar daddy?
Description
Dowiedz się, jaki jest wiek Sugardaddies i wszystko, co musisz wiedzieć o każdym wieku.
Author
Publisher Name
sugardaddypolska.com
Publisher Logo

Leave a Reply


ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Idź do góry