Hombre triste mirando por la ventana
Home » Jak radzić sobie z rozwiedzionym sugar daddy
Hombre triste mirando por la ventana

Rozwód może być katastrofalny dla ekonomicznie wypłacalnego mężczyzny. Niektóre sugar babys uważają, że rozwiedziony mężczyzna ma za dużo “bagażu” i wolą przejść.

Jednak wielu z nich jest tylko ofiarami swojej pracy i pieniędzy, są miłymi mężczyznami, ale pozwolili małżeństwu uciec. Są też tacy, których kobieta zdradziła i poprosiła o połowę swojej fortuny. Rozwiedziony sugar daddy może być bardzo hojny, ale powinieneś znać kilka wskazówek, które ci pomogą.

Poznaj ryzyko

Ryzyko występuje w każdym związku, zarówno pojedynczym, jak i osobnym. Ryzyko jest różne w każdym sugar baby i są takie same jak w przypadku chodzenia ze swoim chłopakiem ze studiów, jest więcej szalonych ludzi, którzy bardziej lubią imprezę, nieśmiali … Każdy rodzaj relacji ma inne ryzyko i korzyści.

Na przykład, nawet jeśli się rozwiodłeś, nadal możesz spotkać się z żoną na obiedzie lub z innych rzeczy. Musisz rozpoznać, czy używa cię jako emocjonalnego wsparcia dla możliwego pojednania z żoną. Powinieneś nawet wiedzieć, czy nadal możliwe jest pojednanie. Kiedy mówimy więcej przed słuchaniem ciebie i cierpliwością, powinieneś wytyczyć linię, w którejNie powinieneś być jego wsparciem emocjonalnym ani jego psychologiem, jeśli zacznie to wpływać na ciebie w życiu osobistym.

Nie mów źle o swoim byłym

Może porozmawia z tobą o niej i w którymś momencie chcesz udowodnić, że ma rację. Nawet jeśli źle o niej mówi, nie rób tego, unikaj tego. Jeśli źle o niej mówisz, możesz wzbudzić w nim podejrzenia lub mechanizm obronny, a on może ci nie ufać. Bez względu na to, ile razy ci to przychodziło do głowy Ale co do diabła myślał, kiedy poślubił tego psychopatę? Jeśli jesteś z nią w związku małżeńskim, nadal ją kocha i szanuje, staraj się unikać rozmów od jej byłej.

Jeśli nigdy nie powie ci o swojej przerwie, bądź ostrożny, ponieważ zwykle oznacza to, że go nie przezwyciężył, a jeśli obwinia tylko drugą osobę, prawdopodobnie nie krytykuje siebie. Najlepiej jest dobrze się bawić i zapomnieć o starym związku.

Utwórz swój profil i ciesz się kontaktami na poziomie

Jeśli chcesz wypróbować świat sugar dating, jesteś na idealnej stronie.
Wypełnij swój profil i zacznij rozmawiać.

Zrozum sytuację, jeśli masz dzieci

Tak jak akceptujesz fakt, że jest ex, jeśli ten SD ma dzieci z poprzedniego małżeństwa, na pewno będziesz musiał to zaakceptować. Powinieneś być świadomy sytuacji swojego tatusia, a także czasu, który musisz spędzić z dziećmi. Będziesz także musiał dowiedzieć się, czy pasujesz do obrazu, jest prawdopodobne, że pewnego dnia, jeśli wszystko pójdzie dobrze, chce, abyś poznał jego dzieci na wypadek, gdybyś nawiązał trwały związek.

Oznacza to akceptację dzieci i zrozumienie, że złe mówienie o matce nie przyniesie nikomu nic dobrego. Jeśli z twojej strony uważasz, że dzieci z motywem wolą ich nie dotykać i nie przeszkadzają, powinieneś powiedzieć im na początku związku. Wiele razy lepiej jest wyjść z relacji z dziećmi.Z drugiej strony, dobrą rzeczą w przypadku mężczyzn z dziećmi jest to, że są bardziej w kontakcie ze swoją stroną emocjonalną, zwykle są bardziej wyrozumiali i cierpliwi.

Cierpliwość będzie wielką cnotą

Sugar dating, który przeszedł już przez krąg małżeństwa, może trochę dłużej się wahać, aby rozpocząć długoterminowy sugar daddy – sugar baby. Oznacza to, że powinieneś być jak najbardziej cierpliwy. Jeśli cię lubi i zachowuje się dobrze, musisz zdobywać punkty stopniowo. Ucieka przed dyskusjami o swoim byłym, w niektórych momentach może denerwować się swoją sytuacją lub napięciami rodzinnymi.

Bycie tam dla niego będzie wielką ulgą, pozwól mu mówić i wypuszczać parę, gdy tego potrzebuje. Dzięki temu zdobędziesz wiele punktów. Jednak, jak powiedzieliśmy powyżej, jeśli zabiera cię jako poduszkę do płaczu, najlepiej spróbować zmienić rozmowę i wyjść z tej pętli.

Idź powoli

Oczywiście, gdy obecna jest chemia, uczestnictwo w romantycznej pasji będzie naturalnym pragnieniem. Rozwiedziony człowiek może być gotowy na prywatność od samego początku, ale uspokojenie się to mądra decyzja. Najpierw skoncentruj się na nawiązaniu przyjaźni. Jeśli wiesz, jak słuchać, a on jest hojny, prawdopodobnie rozwiną dobrą chemię.

Pośpiech w intymność tylko dlatego, że ci się podoba i czujesz się z tym dobrze, nie będzie dobrym pomysłem. Możliwe, że z czasem wzajemne przyciąganie stanie się czymś innym, a dzięki temu w intymny i zdrowy sposób. Ważne jest również, aby znać rodzaje SD, które istnieją, aby poprawić związek, jeśli rozwiedzionym SD poprosi o spotkanie.

Summary
Jak radzić sobie z rozwiedzionym sugar daddy
Article Name
Jak radzić sobie z rozwiedzionym sugar daddy
Description
Wskazówki, jak wiedzieć, jak utrzymywać relacje z rozwiedzionym sugardaddy.
Author
Publisher Name
sugardaddypolska.com
Publisher Logo

Leave a Reply


ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Idź do góry