dziewczyna zazdrośnie patrzy na parę
Home » Jak się dowiedzieć, czy jesteś kochankiem swojego sugar daddy
 dziewczyna zazdrośnie patrzy na parę

Nie wszystkie sugar baby zgadzają się być drugim związkiem mężczyzny. W rzeczywistości, gdy tak się dzieje, ogromna większość sugarbaby opuszcza związek. Ponieważ sugar dating wiążą się z otwartymi relacjami, a nie relacjami. Z pokojami hotelowymi”, tego rodzaju relacje są zwykle bardzo skomplikowane.

Kiedy wychodzisz z niewiernym mężczyzną, napięcie jest zwykle większe, często obserwuje godzinę lub rozgląda się. Zazwyczaj nie są to łatwe relacje. Wiele sugar baby zadaje sobie następujące pytanie: czy zostanę kochankiem?

Niezależnie od tego, czy jesteś rodzajem sugar baby, które nie lubi podwójnych związków, czy też nie zgadza się, istnieją pewne wskaźniki, które mogą pomóc Ci odkryć, czy jesteś kochankiem swojego SD. Zwróć uwagę na szczegóły

Połączenia, kontakt Przez WhatsApp i wiele telefonów

Kiedy dzwoni twój SD? Czy masz regularne godziny, do których dzwonisz i dzwonisz tylko w tych godzinach? Jeśli jest późno w nocy, w godzinach pracy lub gdy jesteś w środku podróży, istnieje duża szansa, że ​​to dlatego, że tylko w tych czasach można bezpiecznie zadzwonić do SB, ponieważ próbujesz ukryć związek innej osoby.

Czy masz wiele telefonów? Wielu profesjonalistów ma wiele telefonów i urządzeń: jeden do użytku osobistego, a drugi do pracy. Może się jednak zdarzyć, że Twój SD korzysta z wielu urządzeń, aby utrzymać Twoje życie osobiste również w części. Jeśli posuniesz się tak daleko, aby coś ukryć, trudno powiedzieć, co jeszcze ukrywasz i dlaczego.

Utwórz swój profil i ciesz się kontaktami na poziomie

Jeśli chcesz wypróbować świat sugardating, jesteś na idealnej stronie.
Wypełnij swój profil i zacznij rozmawiać.

Obszar randkowy

Gdzie zwykle przebywasz ze swoim Sugar Daddy? Jeśli wiesz, gdzie on mieszka i / lub pracuje, a randki są po drugiej stronie miasta, być może starasz się zachować dyskrecję w jego słodkim związku. Wyjście z jego zwykłych stref może być znakiem, że stara się zminimalizować szansę, że ty i twój sugar daddy spotkasz kogoś, kogo zna. Może to być po prostu to, że jesteś osobą, która chce zadbać o swoją prywatność i nie chce. Aby twoje różne kręgi społeczne się dowiedziały, dopóki nie poczujesz się bardziej komfortowo. Ale zwykle jest za tym solidny związek.

Dowiedz się, czym jest Co to jest Daddy Splenda, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o randkowaniu z cukrem.

Ukryj, kim naprawdę jest

Czy twój SD używa swojego prawdziwego imienia lub pseudonimu?. Zasadniczo dobrym pomysłem jest nie udostępnianie prawdziwych nazwisk w Internecie w celu ochrony osobistej. Niezależnie od tego , czy jesteś potencjalnym SB, czy SD Ludzie mogą być niebezpieczni. Są oszuści, szantażyści i prześladowcy, którzy próbują wykorzystać zarówno SB, jak i wszelkiego rodzaju Sugar Daddies . Ale jeśli nie chce udostępnić żadnych szczegółów ani niczego, czego mógłby użyć, aby zweryfikować, kim jest, może być coś, co ukrywa.

Wnioski

Wiele z tych drobnych szczegółów i wiele innych może wskazywać, że jesteś już żonaty i szukasz kogoś innego . Istnieje wiele powodów, dla których mężczyzna może chcieć mieć dyskretny związek wtórny, szczególnie z sugar babe. Być może trzeba mieć żonę, aby być w społeczeństwie, ale prywatnie obie są oddzielone. Być może twoje życie rodzinne stało się zbyt przewidywalne i szukasz kogoś bardziej ekscytującego.

Możesz także potrzebować kogoś, kto podróżuje z tobą lub dotrzymać towarzystwa w miastach, które musisz odwiedzić. Dlatego ważne jest, aby przed wejściem w świat sugar dating lub jeśli już jesteś w środku, zdecydowałeś. Czy bycie drugą kobietą, kochanką, jest czymś, co chcesz zrobić, czy nie. Nie wszystkie SB zgadzają się być drugorzędnym związkiem lub jednym z wielu. I to jest w porządku i jest bardzo szanowane.

Ponadto Zdecyduj, jaki rodzaj proporcji sugar chcesz

Podczas gdy dla niektórych Sugar Babies pomysł bycia kochankiem stanowi problem dla innych, nie jest to dużą niedogodnością. Jednak niektóre z nich mogą również zależeć w szczególności od tego, jaki rodzaj związku sugar dates chcesz lub chcesz znaleźć.

W rzeczywistości możliwe jest posiadanie platońskiego sugar date. Może wydawać się mało prawdopodobne z całym piętnem, że sugardating wynikają głównie z seksu. Ale SD nie jest w stanie zainteresować się tylko uroczym przyjacielem, kimś, kto go nie stresuje. Wielu SD`s chce uciec od stresu i chce tylko kogoś, z kim mógłby się zrelaksować.

Jeśli szczególnie szukasz jednego SD, powinieneś wyraźnie umieścić go na swoim profilu i nie bój się rozmawiać o tym z potencjalnymi tatusiami dugar. Jednak będziesz musiał być bardzo ostrożny podczas badania każdego możliwego rozpuszczalnika starszego mężczyzny. Ponieważ niektórzy z nich są całkiem dobrzy i mają doświadczenie w ukrywaniu swoich tajemnic.

Z etycznego punktu widzenia trudno się kłócić i istnieje wiele argumentów za i przeciw byciu kochankiem . Niektórzy powiedzą ci, że to jest złe i zerwie małżeństwa, podczas gdy inni powiedzą. Ze więcej niż jest możliwe, aby zakochać się w kilku ludziach jednocześnie. Każde SB musi samodzielnie zdecydować, jakie są jego granice etyczne i do jakiego stopnia chce je rozciągnąć lub czy są to czerwone linie.

Jeśli zdecydujesz, że masz te linie, których nie można przekroczyć, prawdopodobnie powinieneś mieć plan radzenia sobie z każdym żonatym SD, który ją poprosi lub na wypadek, gdybyś później dowiedział się, że ukrywa żonę.

Jeśli tak się stanie, wyjaśnij powody, dla których nie jesteś zainteresowany sugardate z kimś. Kto już jest w związku, i pamiętaj, aby być stanowczym w stosunku do swojej postawy. Niektóre SD`s nie mogą być wykorzystywane do odrzucania lub mogą nie wierzyć, że SB nie chce iść na kompromis. Zawsze powinieneś zawsze stawiać na pierwszym miejscu swoje potrzeby i priorytety.

Summary
Jak się dowiedzieć, czy jesteś kochankiem swojego sugar daddy
Article Name
Jak się dowiedzieć, czy jesteś kochankiem swojego sugar daddy
Description
Dowiedz się, czy jesteś kochankiem swojego SD
Author
Publisher Name
sugardaddypolska.com
Publisher Logo

Leave a Reply


ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Idź do góry