karmelizowany mężczyzna i muer
Home » Czy istnieje platoniczny sugar daddy? Jak zdobyć słodki romans
karmelizowany mężczyzna i muer

To zaskakujące, ale to prawda, że ​​są tacy sugar daddyes, którzy chcą romantycznego związku z prywatnością lub bez niej. Możesz myśleć, że nie ma platonicznego sugardaddy, ale tak naprawdę jest. Platoniczni POT  są zdecydowanie prawdziwi. Ponadto są bardzo hojni, przekraczając najśmielsze marzenia.

Podczas gdy sugar daddy platońscy nie są najczęstszym typem, zimny związek można zamienić w coś innego. Romantyczne relacje z SD´s mogą być najlepszą opcją, jeśli chcesz podróżować do cudownych miejsc, luksusowych prezentów i zjeść kolację w najlepszych restauracjach w mieście. Jednak jeśli szukasz miesięcznego zasiłku, płacenia rachunków lub college’u, zwykle nie działa.

W stworzyć swój profil sSDPolska jest ważne, że są jasne, o co chcesz. Dzięki temu możesz znaleźć idealną randkę z sugardating. Na przykład umieszczenie „Uwielbiam podróżować i wychodzić na obiad” pomoże SD, która nie może wyjść z małżeństwa lub z innych powodów, aby do Ciebie nie pisać. Z drugiej strony, jeśli powiesz, że „nie chcesz podróżować i że chcesz zapłacić za jednostkę”, pomoże to innym typom Sugardaddy.

Po co szukać tego rodzaju relacji?

Niektóre sugar babys mają koncepcję randek z sugar dating jako pracę, inne jako sposób na zdobycie doświadczenia, a inne po trochu wszystkiego. Wyszukiwanie tego rodzaju relacji może mieć kilka zalet w stosunku do innych:

 1. Tego rodzaju SDsą zwykle oddzielnymi lub samotnymi ludźmi, więc będą mieli dla ciebie znacznie więcej czasu.
 2. Zwykle mają w tle pojęcie seksu, szukając więcej miłości i towarzystwa.
 3. Są to zwykle ludzie, którzy chcą robić nowe i różne rzeczy i próbować nowych rzeczy, takich jak Ty.
 4. Niektórzy są oddzielnymi ludźmi i w skomplikowanym momencie samotności lub braku miłości, który pomoże ci się z nimi połączyć.
 5. Niektóre mogą być w związku małżeńskim i szukać towarzystwa tylko wtedy, gdy czują się samotne, bez udziału płci.

Musimy uznać, że nie wszystkie umowy dotyczą stosunków seksualnych. Istnieje wiele powiązań i związków, które są wzajemnie korzystne i w ogóle nie obejmują seksu. Być może zastanawiasz się, jak znaleźć “platoniczne porozumienia z sugar daddy”. W tym artykule postaramy się nauczyć Cię wszystkiego o tego rodzaju umowach i jak je znaleźć:

Przedstaw się jako zalotny przyjaciel

Aby uzyskać romantyczne porozumienie , musisz zaprezentować się jako przyjazna, wrażliwa i zalotna osoba. Jest to zupełnie przeciwieństwo FWB lub „przyjaciela z korzyściami”, gdzie od czasu do czasu pozostaje tylko dla przyjemności i nic w zamian za to. Podkreśl swój emocjonalny i fizyczny aspekt, seks zawsze będzie daleki od bycia głównym lub wtórnym. Bez wątpienia uściski i przywiązanie odgrywają bardzo ważną rolę w tego rodzaju związkach.

Połącz się ze swoją duchową stroną

Połącz się ze swoją najbardziej romantyczną i duchową stroną, przytulaj się i bądź czuły. Postaraj się odłożyć na bok kwestię ekonomiczną i podkreślić rzeczy, które chciałbyś robić, takie jak wycieczki, chodzenie na imprezy, do teatrów lub na koncerty.
Na pewno marzysz o wizycie w Nowym Jorku na weekend, surfowaniu po kanałach Wenecji lub zobaczeniu tego kosztownego wydarzenia, proponowaniu tego rodzaju wycieczek i innych rzeczy.

Spróbuj także delektować się prostymi rzeczami, takimi jak gorąca czekolada w stołówce, lody, kwiaty lub tego typu detale. Najlepiej połączyć się duchowo i rozumieć w każdej chwili potrzeby twojegoSD. Słuchanie muzyki romantycznej może również pomóc ci połączyć się z uczuciami mężczyzny, który potrzebuje miłości.

Utwórz swój profil i ciesz się kontaktami na poziomie

Jeśli chcesz wypróbować świat sugar dating, jesteś na idealnej stronie.
Wypełnij swój profil i zacznij rozmawiać.

Poznaj samotnych lub rozwiedzionych SD

POT, a zwłaszcza rozwiedzeni, są zwykle bardziej otwarci na tego rodzaju porozumienia. Romans i porozumienie muszą być jasne od samego początku, ponieważ inni są zwykle całkowicie zamknięci na romantyczne problemy z powodu złych doświadczeń. Jeśli szukasz tego rodzaju umowy, nie wahaj się zapytać przez czat, czy jesteś singlem, czy żonaty. Możesz również zapytać, czy lubi podróżować lub jakie plany lubi, abyś mógł od początku wiedzieć, czy tego typu SD szukasz.

 • Poznaj romantyczne miejsca do odwiedzenia, aby się oświadczyć
 • Romantyczny wypad : weekendowy wypad na narty to idealny sposób na rozpoczęcie romansu.
 • Wycieczki i piknik: zorganizuj piknik w dyskretnym miejscu, w którym można porozmawiać i cieszyć się przyrodą
 • Kolacja w restauracji: Istnieją również bardzo romantyczne restauracje, w których można sd.
 • Kolacja w domu: kolacja przy świecach i cicha muzyka mogą być dobrą okazją do gotowania dla niego.
 • Spa: uzdrowiska są bardzo relaksujące i jeśli nie ma wielu ludzi, możesz również zaprosić miłość między sobą, aby powstali.
 • Kino: idealne miejsce na ponowne przeżycie romansów Platoniczny Sugar Daddy z pewnością pokocha randkę filmową. Zobacz razem klasyczny film lub premierę. Rozmowa po filmie przy spokojnej kolacji może być świetną opcją
 • Nigdy nie baw się uczuciami mężczyzny

Poszukiwanie romantyzmu w związkach jest również wynikiem zranionego serca. A czasem pieniądze to nie wszystko, musisz być częścią lekarstwa, a nie choroby. W świecie SD jesteśmy tutaj, aby się uzupełniać i wzbogacać relacje, a nie odejmować i osłabiać je poprzez pochłanianie i domaganie się od innych tego, czego nam brakuje.

Summary
Czy istnieje platoniczny sugardaddy? Jak zdobyć słodki romans
Article Name
Czy istnieje platoniczny sugardaddy? Jak zdobyć słodki romans
Description
Kilka wskazówek, jak znaleźć platońskiegoSD
Author
Publisher Name
sugardaddypolska.com
Publisher Logo

Leave a Reply


ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Idź do góry