dziewczyna z pytaniami wokół jej myślenia
Home » 10 pytań między Sugarbabe a sugardaddy
dziewczyna z pytaniami wokół jej myślenia

Kiedy zaczynamy na świecie Sugarbabe i SD, zwykle mamy bardzo jasne rzeczy, doskonale wiemy, czego chcemy i jakie są czerwone linie, których nie przekroczymy.

Ale z czasem możemy otworzyć się na nowe opcje, a także znaleźć rzeczy, których nigdy nie wyobrażaliśmy sobie. W tym poście chcę powrócić do niektórych rzeczy, o których powinniśmy porozmawiać w sugar baby lub SD, zanim wskoczę do basenu i skończę zdezorientowany.

Czy twój związek dotyczy seksu?

Powtórzyliśmy to kilkakrotnie, ale seks zwykle staje się jedną z głównych rozmów, które należy przeprowadzić przed pierwszą randką lub w jej trakcie. Powinieneś jasno powiedzieć, że nie jesteś eskortą, nie pobierasz opłat w zamian za seks, a tym bardziej za opłatę za godzinę seksu Zarówno Sugar Baby, jak i POTpowinny osiągnąć porozumienie co do swoich więzi seksualnych.

Musisz jasno powiedzieć, że seks nie jest obowiązkowy, a jeśli go akceptujesz, musi to być dobrowolne. sugar baby nigdy nie powinno czuć się zmuszone do seksu, co powinno zostać wyjaśnione przez twojego przyszłego POT.
Przed umawianiem się z młodymi dziewczynami lub dojrzałymi mężczyznami powinni wiedzieć, czego oczekują od siebie w kwestii seksualnej.

Czy będziesz uprawiał seks?

Niektórzy dojrzali mężczyźni uwielbiają bawić się z sugarbabysi przez telefon, pozostać w kontakcie lub na odległość. Jeśli ci się to podoba, powinieneś zapytać swojego SB lub jeśli jesteś sugarbabe, zapytaj SD, czy będzie seks. Jeśli z jakiegokolwiek powodu twoje SB nie może tego zrobić, musisz to uszanować i nie naciskać, musisz wziąć pod uwagę, że wiele dziewcząt w Hiszpanii mieszka we wspólnych mieszkaniach lub z rodzicami. Dlatego prywatność i szacunek dla twojego sugar baby powinny być najważniejsze. Podobnie, jeśli jesteś SB i twój SD prosi o dyskrecję, musisz przestrzegać zasad i postawić się na jego miejscu.

Czy SD zapłaci gotówką czy prezentami?

Przed spotkaniem z dojrzałym mężczyzną musisz jasno określić swoje cele. Czy chcesz, aby Twój SD zabrał Cię w podróż? Może wolisz pomóc w nauce? Chciałbyś mieszankę wszystkiego trochę? Cóż, jest to kluczowe, ponieważ noszenie sugar baby stylu z bogatym dojrzałym mężczyzną jest piękną rzeczą, ale być może woli on dawać prezenty i wycieczki zamiast pieniędzy lub odwrotnie, może wolałby dawać miesięczny lub tygodniowy dodatek. Zapytaj ich, jakie są twoje potrzeby i cel w związku, aby później nie było nieporozumień.

Jak często i jak będziesz dawał prezent lub pomoc finansową?

Co definiuje Sugar Daddy? Twoja hojność A im częściej to wyrażam, tym lepiej dla babki sugar babe. Kiedy rozmawiasz z SD, zapytaj go, ile razy chce zostać, jak podziękuje ci za spędzony z nim czas, o której godzinie i jak to zrobi. Podobnie, gdy jesteś umówiony na spotkanie z młodą kobietą, nie wahaj się zawsze mieć szczegółów, nawet jeśli jest to zadanie pomiędzy nimi. Uszczęśliwienie twojego Sugarbabe przyniesie ci dobre czasy.

Utwórz swój profil i ciesz się kontaktami na poziomie

Jeśli chcesz wypróbować świat sugar dating, jesteś na idealnej stronie.
Wypełnij swój profil i zacznij rozmawiać.

Jakiego rodzaju związku szukasz?

Sugardaddy może szukać związku podobnego do chłopaka, bardziej otwartego związku, a nawet może szukać młodej i miłej dziewczyny do ślubu. Podobnie Sugarbabys może szukać małżeństwa z dojrzałym mężczyzną lub po prostu dobrze się bawić.

Zanim dojdzie do nieporozumienia, lepiej wyjaśnij, czego szukasz, jeśli chcesz długoterminowego związku lub zabawy opartej bardziej na przyjaźni niż na czymś poważniejszym, co powinieneś wyjaśnić.

Ważne jest, abyśmy wiedzieli, jak chcemy spędzać czas z naszym partnerem SD lub SB. Czy to bardziej romantyczny związek? Może jeszcze jeden związek na drinka? Cóż, ważne jest, aby mówić …

Czy Sugar Baby otrzyma dodatkowe wsparcie?

Istnieje wiele rodzajów wsparcia, które może Ci zaoferować SD  na przykład opłacenie siłowni, zabiegu kosmetycznego lub spa. Jeśli szukasz czegoś takiego, powiedz mu, zapytaj, co lubisz robić, a nie możesz, a on za to zapłaci.

Czy jest miejsce, żeby się zakochać?

Jest to bardzo związane z punktem 8, czasami wydaje się, że jest ono pomijane, ale aby uniknąć złego drinka, dobrze jest to wyjaśnić. Czy jesteś otwarty czy otwarty na miłość? I czasami zdarza się, że w tego rodzaju związku zakochuje się jedna z nich, a jeśli druga osoba od początku jest zamknięta, by się zakochać, pojawiają się niedogodności. 

Nie wahaj się więc wyjaśnić tej kwestii, chociaż wiadomo już, że miłość często nie jest kontrolowana, możesz także mieć predyspozycje do niej lub nie. Jeśli szukasz miłości z dojrzałym mężczyzną lub jeśli szukasz miłości z młodą dziewczyną, nie bój się tego powiedzieć.

Jaka będzie prywatność między wami?

Sugar daddy często mają żony i reputację, której w żaden sposób nie można zniszczyć. Jeśli tak, sugar baby musi zrozumieć, a także wiedzieć, jak się zachować. Podobnie, jako SD, musisz zrozumieć w ten sam sposób, w jaki sugar baby ma życie osobiste i może nie czuć się komfortowo w związku z wieloma połączeniami lub intruzami.

Mówienie o tym, czy potrzebujesz całkowitej prywatności i jaka jest twoja sytuacja w tym aspekcie, pomoże ci uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek od przyjaciół lub żon. Kiedy umawiasz się z młodymi dziewczynami, musisz być dyskretny.

Czy oba są otwarte na inne relacje?

Niektóre sugardadys mogą być zaborcze i jeśli dowiedzą się, że ich sugar babe dziecko jest z inną osobą, mogą zerwać więzi i być może nie jest to najlepsza rzecz, jaka może ci się przydarzyć. Dlatego ważne jest, aby wyjaśnić przed rozpoczęciem związku, czy jesteś w innych związkach lub jesteś otwarty na inne związki, czy nie.

Również jeśli jesteś samotnym sugar daddy, powinieneś wyjaśnić tę kwestię, ponieważ jeśli twoje sugarbaby dziecko lubi to, może zaszkodzić jej dowiedzieć się, że jesteś w innych związkach. Lepiej więc naprawić wszystko na początku związku.

W jakich przypadkach twój wskaźnik sugardating się skończy?

To ostatnie kluczowe pytanie, które SD/SB powinny sobie zadać. Czy koniec związku byłby kłamstwem? Jakie linie sprawią, że opuścisz związek? Może opuścisz związek, jeśli zaczniesz się kochać?
Wyjaśnij, czego chcesz i ciesz się spotkaniami! I nie zapomnij poprawić swojego profilu, aby skontaktować się z większą liczbą POT .

Summary
10 pytań między Sugarbabe a sugardaddy
Article Name
10 pytań między Sugarbabe a sugardaddy
Description
Uczymy w tym tekście kilku rzeczy, o które należy zapytać przed rozpoczęciem relacji między sugar daddyi sugar baby
Author
Publisher Name
sugardaddypolska.com
Publisher Logo

Leave a Reply


ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Idź do góry