człowiek z palcem na spięty telefon
Home » Co zrobić, jeśli nalega na to sugar daddy?
 człowiek z palcem na spięty telefon

Niektóre witryny Sugardaddys mają złą reputację, ponieważ w niektórych przypadkach można powiedzieć, że są zboczone lub szalone. W rzeczywistości większość z nich to słodcy i serdeczni mężczyźni szukający połączenia, które sprawi, że poczują się lepiej i bardziej pożądani.

Wiele spotkań z sugar daddy w Polskai może zakończyć się długotrwałą przyjaźnią i dużym współudziałem, a przez lata możesz otrzymać wiele pomocy od kilku mężczyzn, których podziwiasz i chcesz. Jednak są pewne wyjątki od tej reguły, zawsze są takie niezbyt miłe. Większość SD SDpolska wyśle ​​ci wiadomość, aby dowiedzieć się, czy jesteś zainteresowany.

Jeśli powiesz im „nie”, natychmiast lub po wymianie wiadomości, większość z nich je zaakceptuje i będzie szukała idealnej sugar baby. Czasami jednak może być arogancki lub wytrwały i kontynuować z nadzieją, że zmienisz zdanie. Jak więc radzić sobie z tymi irytującymi tatusiami bez miesięcy dramatu i bólów głowy? Tutaj znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o tym, jak powiedzieć „nie” w elegancki sposób.

Aby wyjaśnić, że są to wyjątki, świat sugardaters jest bardzo mało problematyczny, ponieważ mamy do czynienia z ludźmi, których ostatnią rzeczą, jakiej chcą, są niedogodności i są zwykle bardzo uprzejmi i opiekuńczy.

Nic nie jesteś winien

Moją pierwszą radą jest, aby nigdy nie czuć się zmuszonym do spotkania z kimś, z kim nie jesteś pewien, czy chcesz. Nie rozmawiaj też przez Internet z kimś, kogo uważasz za idealnego sugar daddy. Uprość: „Przykro mi, ale nie chcę budować związku, życzę ci powodzenia.” To skuteczna rozmowa do końca i wciąż jest uprzejma, więc SD nie będzie się wstydzić.

Jeśli chcesz wyjaśnienia, pamiętaj, że nie musisz go udzielać – nic nie jesteś winien i masz pełne prawo zdecydować, że nie chcesz z nim rozmawiać . Jeśli wysyłanie wiadomości będzie kontynuowane, możesz zrezygnować z odpowiedzi lub odpowiedzieć prostym „Nie wysyłaj mi więcej wiadomości”. Niektórzy mężczyźni mogą próbować grać ciężko, aby zdobyć towarzystwo.

Bądź dla niego miły

Niektórzy mężczyźni mogą wyglądać jak wspaniali mężczyźni, kiedy rozmawiasz z nimi przez Internet lub telefon. Ale po prostu nie ma iskry. Więc jeśli już zdecydowałeś, że ten SD zdecydowanie nie jest dla ciebie, lepiej stopniowo go zostawiać. Cicho podziękujesz mu za lunch / kolację / spotkanie i powinieneś delikatnie wyjaśnić, że nie czujesz się związany z tym, że masz z nim coś innego i że czułbyś się nieswojo .

Ten sam scenariusz jest również powodem, dla którego zawsze zalecam pierwsze spotkanie w miejscu publicznym. Na początku musisz czuć się komfortowo, aby wiedzieć, jak znaleźć idealną sugar daddy.

Utwórz swój profil i ciesz się kontaktami na poziomie

Jeśli chcesz wypróbować świat sugar dating, jesteś na idealnej stronie.
Wypełnij swój profil i zacznij rozmawiać.

Nie musisz być w pobliżu

Chociaż może być kuszące, aby uniknąć dyskomfortu lub napięcia obiecującego pozostać w kontakcie jako przyjaciele, nie polecam tego robić. Pozostawienie otwartych drzwi dla przyszłych wiadomości tekstowych lub połączeń tylko w celu rozmowy „jak przyjaciele” nie jest tym, czego szukamy.

Kiedyś spotkałem chłopca, z którym miałem dwie randki. Zaczynałem i nie wiedziałem, jak sobie z tym poradzić, więc odszedłem z typowymi wymówkami, że w tym tygodniu jestem zbyt zajęty studiowaniem lub odbieraniem telefonów o dodatkowe zmiany. Minęły dwa tygodnie, zanim zdał sobie sprawę, że go unikam i nie będąc jasnym, zraniłem jego ego (spędził miesiąc, aż przestał do mnie dzwonić). 

Nawet po zablokowaniu swojego numeru zadzwonił do mnie od innych. Myliłem się, nie będąc jasnym od samego początku, zostawiłem otwarte drzwi i zraniłem wrażliwośćSD Dlatego lepiej być szczerym od samego początku, nie powodując nieporozumień

Podaj lub nie numer telefonu

Ponadto musisz nauczyć się kolejnej ważnej lekcji … nie jest również wskazane podanie numeru natychmiast, chociaż zależy to również od odczuć, jakie odczuwasz w związku ze swoim SD . Zawsze możesz czatować za pośrednictwem funkcji wiadomości Sugar daddy Polska, a nawet możesz dać mu inny rodzaj kontaktu, taki jak kik, Instagram itp.

W Kik i telegramie wystarczy skonfigurować nazwę użytkownika, zaakceptować lub dodać osoby i porozmawiać stamtąd – nie jest potrzebny numer telefonu! Większość mężczyzn nie ma z tym problemu: jeśli poprosisz grzecznie, powiedz im, że miałem złe doświadczenia i że z przyjemnością przejdziesz swój numer, gdy poczujesz się z tym dobrze.

Jeśli wszystko inne zawiedzie …

Jeśli już to powiedziałeś kilka razy i stałeś się wrogi lub oburzony, blokuj, blokuj, blokuj! To nie jest miłe, ale nie zasługujesz na bombardowanie wiadomościami generowanymi przez nadużywane ego! W sugardaddypolska.com możesz również zgłosić ten rodzaj działania za pośrednictwem wiadomości e-mail info@sugardaddypolska.com lub formularza kontaktowego na stronie kontaktowej.

Summary
Co zrobić, jeśli nalega na to sugar daddy?
Article Name
Co zrobić, jeśli nalega na to sugar daddy?
Description
Wskazówki, jak postępować, jeśli ktoś upiera się, a my nie chcemy zostać z nim
Author
Publisher Name
sugardaddypolska.com
Publisher Logo

Leave a Reply


ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Idź do góry