Mężczyzna próbuje pieścić kobietę w kinie, a ona nie chce
Home » Co to jest sugardaddy “John”? Jak to rozpoznać i dlaczego nie jesteś zainteresowany
Mężczyzna próbuje pieścić kobietę w kinie, a ona nie chce

Chciałbym rozpocząć ten artykuł od argumentu, że chęć uprawiania seksu w związku z sugar dating jest całkowicie normalna. Wielu sugar daddy ów chce seksu, ale sugar dating nie są wymianą pieniędzy na przysługi seksualne . W tym celu istnieją tysiące stron, na których mężczyzna może znaleźć eskortę lub towarzystwo na jedną noc.<

 Sugar Datingt o nie wymiana pieniędzy na przysługi seksualne.

Seks jest naturalną częścią każdego związku i pojawią się mężczyźni, których spotkasz, u których rozwinie się fizyczne połączenie. Ale jak oddzielić tych, którzy chcą tylko seksu, od tych, którzy chcą prawdziwego związku?

W artykule o typach SD, które powinieneś znać , rozmawialiśmy już o “Johns”, facetach, którzy chcą zabrać broń na spacer, gdy tylko cię spotkają. W tym artykule pokażemy Ci pięć czerwonych linii, których nie powinieneś przekraczać, aby uniknąć wpadnięcia w wątki Jana i wskazówki, jak szybko oddzielić prawdziwych sugar daddys od “John”.

Zadaj małe pytanie

Proste „Czego szukasz?” Mogę ci dużo powiedzieć. Mężczyzna, którego odpowiedź ma coś wspólnego z seksem, to znaczy: „bądź intymny”, „choruj” lub bezpośrednio poprosi cię o seks, normalną rzeczą jest to, że szuka seksu, seksu i więcej seksu.
Najlepszą rzeczą w tym przypadku jest nie odpowiadanie, ktoś, kto jest zainteresowany spotkaniem z tobą, naprawdę zacznie z tobą rozmowę, aby sprawdzić, czy jesteś kompatybilny. Prawda sugardating poprosi jaki rodzaj relacji szukasz, porozmawiać o swoich upodobań i sytuacji.

Oczywiście zawsze istnieje możliwość, że seks jest częścią związku z SD, ale sugerujące relacje to coś więcej niż tylko noc w hotelu.

Częstym błędem popełnianym przez początkujących Sugarbaby jest myślenie, że normalne zasady randkowania nie mają zastosowania do sugar dating, sprawdź 7 rzeczy, które początkujący Sugarbaby powinien wiedzieć, jeśli chcesz wiedzieć więcej Tak nie jest, na pewno nie poszedłbyś na randkę z facetem, który najpierw zapyta Cię, jakie są Twoje ulubione pozycje w łóżku. Dlaczego więc miałbyś iść na randkę z POT, który pyta to samo? Nie rób wyjątków, jeśli zachowanie wydaje ci się niewłaściwe tylko dlatego, że jest to sugar daddy.

Jedna płatność a dotacja

Innym sygnałem, że mężczyzna jest bardziej Johnem niż SD, jest to, że chcą dać ci pieniądze na każdą randkę, zamiast osiągnąć długoterminową umowę. Mężczyzna, który preferuje dodatek „na spotkanie”, na ogół chce tylko seksu (chociaż nie należy go automatycznie wykluczać). Niektórzy sugardaddys używają najpierw płatności za wizytę, dopóki nie są pewni siebie, a następnie zmieniają.

Otrzymanie koperty z gotówką pod koniec randki nie sprawi, że poczujesz się wyjątkowo i prawdziwy SD powinien to zrozumieć. Prawdziwy SD rozumie, że sugar dating to trwały związek na przestrzeni czasu, pomagają ci w opłacaniu czynszu, czesnego lub uniwersyteckiego, książek lub rachunków, chcą, aby twoje życie było łatwiejsze.

Jan nie zapyta cię o twoje potrzeby finansowe, ani nie będzie zainteresowany kupowaniem mu prezentów ; dużo łatwiej jest im dać pieniądze. Opłacalny SD będzie chciał poświęcić trochę czasu, aby kupić ci miły prezent, być rozważnym i troszczyć się o Twoje rzeczywiste codzienne potrzeby.

Hotel, motel, Holiday Inn…

Inną ważną czerwoną flagą jest mężczyzna, który chce zostać w hotelu lub porozmawiać z tobą o hotelach, gdy tylko cię spotka. Uważają, że zapraszanie na obiad lub zakupy to strata czasu, ponieważ chcą tylko seksu.
Prawdziwy sugar daddy będzie chciał zabrać cię na kolację i spędzić z tobą czas na budowaniu prawdziwej więzi, zamiast spotykać się w hotelach na szybki numerek.

Jeśli więc tatuś SD chce z tobą spędzać czas w swoim pokoju hotelowym, to nie jest to typ mężczyzny, z którym chciałbyś się angażować; Będą postrzegać cię jako nic więcej niż zabawkę, a twoje pragnienia lub potrzeby nie będą nawet brane pod uwagę.

Chodzi o niego

Flaga numer cztery to to, że wszystko kręci się wokół niego i tego, czego on chce. Mężczyzna, który jest zainteresowany utrzymaniem z tobą trwałej relacji, będzie zainteresowany twoim życiem. Będą chcieli wiedzieć, czy studiujesz na uniwersytecie, czy pracujesz. Będziesz chciał dowiedzieć się o miejscach, w których byłeś lub miejscach, do których chcesz się udać, hobby, które masz lub jakie jedzenie lubisz.

Fakt, że rozpoczynasz relację SD / SB w porównaniu z tradycyjnym rodzajem randkowania, nie czyni go inaczej w tym względzie. Nadal musicie się poznać, aby nawiązać połączenie lub więź . Każdy mężczyzna, który nie jest tym zainteresowany, zwykle szuka po prostu seksu.

Randka i nigdy więcej o nim nie usłyszysz

Ostatnia duża czerwona flaga, że ​​mężczyzna jest bardziej Johnem niż SD, to to, że nigdy więcej nie chce cię widzieć. Pomimo naszych najlepszych chęci, ten typ człowieka może czasem dać się oszukać.
Może poszedłeś na drinka, odbyłeś miłą rozmowę, a on próbował nawiązać z tobą intymność. Jeśli ten człowiek nie jest zainteresowany ponownym spotkaniem z tobą, na pewno nie ma go na rynku sugar baby.

Nie martw się o to; Wszyscy popełniamy błędy, więc odkurzaj i wracaj tam. Twój idealny SD może być tuż za rogiem! A teraz, gdy już wiesz lepiej, jak to jest, będziesz tracić mniej czasu z Johnami.

Summary
Co to jest sugardaddy "John”? Jak to rozpoznać i dlaczego nie jesteś zainteresowany
Article Name
Co to jest sugardaddy "John”? Jak to rozpoznać i dlaczego nie jesteś zainteresowany
Description
Wiedz, że jest sugar daddy Johnem i dlaczego nie interesujesz się tego typu mężczyzną.
Author
Publisher Name
sugardaddypolska.com
Publisher Logo

Leave a Reply


ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Idź do góry