zawstydzająca dziewczyna
Home » Mały przewodnik szybkiego startu SugarBaby
 zawstydzająca dziewczyna

Wiele dziewcząt zaczyna w świecie randek SB / SD. W tym poście postaramy się udzielić im porady. Na początku możemy się bać i denerwować, nie wiedząc zbyt dobrze, co znajdziemy, rozmawiamy z możliwym przyszłym sugar daddy, dopóki nie wydaje się, że znajdziemy taki, który może do nas pasować.

Pierwszą rzeczą jest sprawdzenie, czy ta możliwa data jest prawdziwym SD, ponieważ na tym blogu znajdują się inne posty ze wskazówkami na temat demaskowania możliwych podróbek lub solnych tatusiów, których jedyną rzeczą, jakiej szukają, jest seks i nie chcą długoterminowego związku z dziewczyną . Kiedy znajdziemy tego możliwego prawdziwego SD, możemy zacząć go znać.

Zwykle zaczyna się od telefonu …

Po wzbudzeniu zainteresowania prawdziwym Sugardaddy, dobrym krokiem jest rozpoczęcie poznawania go z WhatsApp i niektórych rozmów telefonicznych. To dobrze, ponieważ będziesz wiedział, czy on naprawdę chce cię lepiej poznać i lubi rozmawiać i wychodzić poza kontakty seksualne.
Zwykle poprosi cię o przesłanie zdjęcia, nie szkodzi, że wysyła ci trochę twarzy, dzięki czemu możesz potwierdzić, że są tymi, którzy, jak twierdzą, są w swoim profilu.

Nie bój się być sobą w SMS-ach i rozmowach telefonicznych. Zawsze należy pamiętać, że trudno jest odczytać kontekst w wiadomościach tekstowych, dlatego lepiej jest bawić się w rozmowach z uśmiechniętymi twarzami i być optymistą w rozmowach, pozostawiając najpoważniejsze rzeczy do rozmów lub twarzą w twarz.
Kiedy po raz pierwszy poczujesz nerwy spotkania z osobą znacznie starszą od ciebie, rozkwitnie. Zaufaj swojemu instynktowi, jeśli zobaczysz coś SD w możliwej przyszłości, lepiej uzbroić się w cierpliwość i spróbować spotkać inną osobę i iść powoli. Wkrótce znajdziesz kolejny POT, z którym możesz czuć się swobodnie.

Pierwsza randka jako sugar baby

Polska sugar daddy po raz pierwszy może być onieśmielające, więc najlepiej pozostać w przestrzeni publicznej, pospacerować, a rozmowa może być znacznie lepszym początkiem niż pobyt w stołówce lub restauracji . Spacer po parku lub plaży jest relaksujący i stanowi dobry początek i miejsce, w którym można bez problemu porozmawiać o tym, czego oboje szukamy. Na tym blogu jest kilka artykułów, w których mówimy o tym, jak zrobić przyjemniejszą pierwszą randkę i odłożyć nerwy na bok.

Porozmawiaj o naszych perspektywach w możliwym związku z SD

Kiedy jesteś na pierwszej randce, może pojawić się niezręczna cisza. Jest możliwy, myśli o tym samym, co ty, o kwestii ekonomicznej i nie powinno to stanowić przeszkody dla terminu spotkania , jeśli nie rozmawiali jeszcze przez wiadomości na ten temat lub nie rozmawiali o tym, jest to najlepszy moment Wyjaśnij, czego szukasz. Jako sugar baby nie będziesz chciał, aby badany poszedł dalej, jeśli nie będzie mógł dać ci tego, czego szukasz, i na odwrót, więc lepiej wyjaśnić to od samego początku.

Kiedy zaczynamy od pierwszych spotkań, ten temat może być zastraszający, ale musisz wziąć go z całkowitą normalnością, więc nie wahaj się zapytać ich, zanim nastąpi druga randka, na co są chętni, i wyjaśnij bardzo dobrze, co chcesz zaoferować. 

Powiedz im zadanie, które chcesz otrzymać w zamian za czas spędzony z nimi, a także powiedz, dlaczego go potrzebujesz, wiem, że nie jest to kwestia twojej chęci, na którą wydajesz pieniądze, ale będzie bardziej skłonny je ci przekazać.

W końcu sugardaddy inwestuje w ciebie i na pewno lubi wiedzieć, że pieniądze, które ci daje, są przeznaczone na dobry użytek, a nie na wydawanie napojów lub imprez (choć część może być na to, ale lepiej to pominąć)

Ważne jest również, aby omówić, jak często zlecenie będzie opłacane.

Miesięcznie? Co tydzień Jeśli możesz znacznie lepiej uniknąć płatności za spotkanie, zwykle jeśli SD oferuje Ci opłatę za spotkanie, możesz poszukać związku opartego na spotkaniach seksualnych, a cukierek nie jest żartem.
Podczas pierwszej randki możemy również porozmawiać o logistyce, czyli o tym, jak często chcesz się z tobą spotkać, harmonogramach, które oboje macie itp. I tak od samego początku możesz trochę organizować swoje spotkania i życie osobiste.

Dowiedz się, jak bardzo chciałby rozmawiać przez telefon, gdy nie jesteś razem, wielu SD szuka związku, w którym mogą od czasu do czasu z tobą porozmawiać i lepiej cię poznać, przygotować następne spotkanie, wiedzieć, co chcesz zrobić. Możesz być również zajętą ​​osobą, która nie lubi przeszkadzać, powinieneś wiedzieć, czy od czasu do czasu lubi otrzymywać SMS-y, czy też woli kontaktować się z Tobą. Wielu POT uwielbia, że ​​zależy Ci na nich, że wysyłasz zdjęcia najnowszego zakupionego modelu lub pytasz o ich życie. Możesz być zainteresowany, aby dowiedzieć się, czym jest sugarsister.

Najważniejsze …

Kiedy zaczyna się twoja relacja ze swoim sugardaddy, a masz już kilka randek i zaczynasz wiedzieć o nim więcej, musisz pamiętać o kilku rzeczach. Czy czujesz się komfortowo w związku? Czy jesteś szczęśliwy, kiedy spędzasz z nim czas? Czy jest chemia?

Wszystkie te pytania powinny zawierać odpowiedź „tak”, w przeciwnym razie twój związek będzie obowiązkowym zadaniem, a nie opcją życia. Bycie sugar babe nie powinno być czymś, co wpływa na ciebie lub o czym powinieneś myśleć 24 godziny na dobę, ale jako inną opcję poszukiwania szczęścia.

Jeśli będziesz musiał godzinami udawać, że lubisz towarzystwo osoby, nie tylko skończysz emocjonalnie wyczerpany, ale w życiu osobistym zobaczysz, że to na ciebie wpływa. Nie ma nic bardziej wyczerpującego niż fałszywe uczucia, których nie masz.

SD musi być dla ciebie mentorem kogoś, z kim lubisz spędzać czas i z którym czujesz się komfortowo . Kiedy dostaniesz swojego SD, będziesz podekscytowany za każdym razem, gdy go spotkasz, i z przyjemnością usłyszysz, jak mówi i sprawia, że ​​czuje się dobrze.

Istnieje wiele innych wskazówek na temat pierwszych cytatów na tym blogu. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się zostawić mi komentarza, a ja postaram się odpowiedzieć jak najlepiej. W sugardaddypolska.com mamy również forum, na którym możesz zadawać pytania, a inne sugar baby spróbuje ci odpowiedzieć.

Summary
Mały przewodnik szybkiego startu SugarBaby
Article Name
Mały przewodnik szybkiego startu SugarBaby
Description
Nauczyć się, jak zacząć być sugar baby
Author
Publisher Name
sugardaddypolska.com
Publisher Logo

Leave a Reply


trzynaście − jeden =

ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Idź do góry