sugar baby marilyn monroe
sugar baby marilyn monroe

Kiedy wchodzisz w świat sugar dating, zdajesz sobie sprawę, że piękno to nie wszystko. Staje się nawet nieistotne. Dlaczego Dojrzali mężczyźni nie przywiązują tak dużej uwagi do piękna, jak mogliby to zrobić młodsi ludzie.

W rzeczywistości kluczem do bycia wystarczająco ważnym dla tatusia, aby regularnie dawał mu duże sumy gotówki, jest to, jak sprawiasz, że czuje się, gdy jest z tobą. Być może właściwym słowem na to jest „Musa”.

Stanie się muzą to coś, co wykracza poza piękno. W muzie jest szczególna inspiracja, energia, którą mężczyzna odczuwa, gdy jest z nią. To może być twoja kreatywność. Może to być sposób, w jaki postrzegasz biznes. Faktem jest, że muza może zmienić rzeczy na lepsze w życiu tatusia. Oto niektóre tajemnice, które będą muzą twojego tatusia:

Oto pierwszy sekret:

Piękno jest „prawie” nieistotne. Idealne ciało i piękny uśmiech nie są tak ważne, jak mogłoby się wydawać. Jeśli nie ma nic poza ładnymi biodrami, sugar daddy nie przetrwa w programie Sugardaddy.

Więc co jest ważne?

  • Specjalna energia, znajdź swój sposób na beztroski świat.
  • Daj szczęście, są ludzie, którzy świecą, i inni, którzy nie są tym, kim jesteś?
  • Są ludzie w wieku 18 lat, z którymi czujesz się stary u ich boku i kobiety w wieku 50 lat, z którymi czujesz się młody.
  • Są kobiety, które sprawiają, że zapominacie o zmartwieniach, a inne powodują, że jesteście spięci.
  • Z niektórymi kobietami mężczyzna łączy się z chwilą i z innymi, z którymi uciekasz.

Niezależnie od tego, czy uprawiasz seks, czy nie, twoja obecność zawiera szczególną energię, która, jeśli jesteś tego świadomy i umiesz go używać, możesz uzyskać to, czego chcesz. W ten sposób niektóre sugar dating maluchy mają prawdziwe platoniczne relacje ze swoimi tatusiami. To, że sposób bycia, poza ciałem fizycznym, może być różnicą, która czyni z ciebie prawdziwą muzę pożądaną przez każdego tatusia.

Drugi sekret

Uważaj, problemy mogą zacząć się, gdy twoje dochody zaczną rosnąć. Kiedy spotykasz striptizerki, eskortę, masażystów i sugardating, zdajesz sobie sprawę, że pieniądze mogą być bardzo toksyczne. Problem pojawia się, gdy pieniądze przybywają, pieniądze powiększają wszystko o tobie, ale palą je w ogniu, zwłaszcza powiększają twoje słabości . Jeśli twoje cele życiowe nie są jasne, na pewno będziesz miał dużo pieniędzy do stracenia, ale zwykle jest to koniec. Jeśli uważasz, że twój sugar daddy jest „ostatecznym celem posiadania pieniędzy”, możesz mieć problemy. W tym poście wyjaśniamy dawno temu, jak poprawić swoje finanse sugar baby .

Jak to robią prawdziwe sugar daters?

Starają się być zawsze sobą, budować relacje, nigdy nie zapominać o swoich celach, pomysłach i wizjach, w które chcą inwestować. Potem daje czek. Dlaczego? Ponieważ jesteśmy bardziej związani z ludźmi, którzy są tacy jak my, jest to uczucie plemienne, pomagamy tym, którzy są tacy jak my. Jeśli wszystko, na co czekasz, to dodatek na zakupy, twoja karta SD nie powierzy ci dużo pieniędzy.

Jeśli wydasz każdy zarobiony grosz, nie będziesz miał nic do zainwestowania w swój przyszły sukces. Ale skąd wiesz, co zrobić z pieniędzmi, kiedy zaczniesz je otrzymywać? Dostajesz doradcę. Mentorzy Słuchaj i wspólnie rozmawiaj o twoich długoterminowych wizjach, celach i prawdziwych marzeniach i twórz strategie, aby je spełnić, ci doradcy nazywani są również sugar daddy . Jest wielu byłych zawodowych sportowców, którzy myją samochody, ponieważ nie mieli okazji, aby przedsiębiorca nauczył ich inwestować. Nie ma znaczenia, ile zarabiasz. Ważne jest, ile zaoszczędzisz i zainwestujesz.
Masz to?

Jeszcze jeden sekret …

Jakiekolwiek są twoje cele, są za małe. Największe fantazje i twoje cele, możesz je osiągnąć. Bycie sugar baby może być pierwszym krokiem do życia poza twoimi marzeniami. Ale kluczem do tego, jak daleko zajdziesz, będzie rodzaj wsparcia, jakie masz. Spędzaj czas z ludźmi, którzy dobierają się najlepiej w swojej przyszłości, ludźmi, którzy wydobywają z ciebie największych i najbardziej ambitnych. Daj im swoją uwagę i uwagę. Możesz przeczytać 10 powodów, dla których twoje sugar baby zostanie z ciebie, aby dowiedzieć się więcej.

Pojedziesz metrem? A może pojedziesz ganek na następne spotkanie z kartą SD? Wybór należy do ciebie

Summary
3 sekrety stylu życia sugar babys
Article Name
3 sekrety stylu życia sugar babys
Description
Poznaj kilka tajemnic Sugarbabys
Author
Publisher Name
sugardaddypolska.com
Publisher Logo

Leave a Reply


ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Idź do góry