młoda dziewczyna czeka na pociąg
Home » Lokalni Sugar daddys vs. Relacje na odległość: zalety i wady
 młoda dziewczyna czeka na pociąg

W sugardaddy w Polska można spotkać ludzi ze wszystkich obszarów i miejsc w kraju. Możesz mówić o sugardaddys ach lub cukierkach z innej części kraju. Czy to jest lepsze czy gorsze? Wszystko ma swoje zalety i wady, w tym poście postaramy się poinformować Cię, jaki rodzaj relacji najbardziej Ci odpowiada w poszukiwaniu idealnego SD/AB

Umowy o zdalnym sugar dating mogą być świetną zabawą, a także z czasem znacznie się poprawić, otwierają nawet więcej możliwości poznawania miejsc i próbowania nowych rzeczy. Wadą jest to, że tego rodzaju porozumienia mogą również stopniowo ochładzać się z czasem i wygasać w dowolnym momencie, jeśli płomień zgaśnie.

Bycie w porozumieniu ze zdalnym SDwymaga znajomości tego typu relacji. sugar baby, które ma bliskie porozumienie, może mieć bardziej regularne kontakty ze swoim SB, aby mieli więcej czasu na zapoznanie się z ich gustami, zainteresowaniami i stopniowe poprawianie relacji.

Jednak posiadanie sugardaddy na odległość może być również świetne, ponieważ możesz mieć umowę bez konieczności widywania się co tydzień lub tak często, dzięki czemu będziesz mieć więcej czasu dla siebie. Podobnie dla tatusiów tego rodzaju umowy zapewniają im większą dyskrecję, bezpieczeństwo i spokój ducha.

Czas razem i intensywność

Zaletą relacji na odległość jest to, że pasja zawsze pozostanie nienaruszona. Spotkania będą o wiele bardziej intensywne w każdym znaczeniu tego słowa. Oboje chcecie jak najlepiej wykorzystać dni spędzone razem, a będzie o wiele więcej zabawy

Bycie z SD/SB na odległość oznacza, że ​​możesz odwiedzać go raz w miesiącu lub nawet raz na dwa miesiące. W tego rodzaju relacjach zwykle nie ma długoterminowego zobowiązania, dopóki nie upłynie dużo czasu, tak więc oba są bardziej wolne niż w relacjach, które nie są odległe. Jednak gdy pojawia się uczucie, zwykle są one bardziej intensywne i ekscytujące.

Poczucie, kiedy w końcu przyjedzie do ciebie z prezentami lub twoim zadaniem, będzie podobne do tego, kiedy czekałeś na Boże Narodzenie Ojca i to cię podnieci. Podobnie, sugardadies może niecierpliwie oczekiwać miesiąca, w którym wyjdzie z baby shower. Kiedy czuje się w związkach na odległość, zawsze tęskni za sobą, więc będzie bardziej hojny wobec niej, a ona także dla niego. Kiedy spotykają się po tym, jak nie są od siebie, wszystko, czego razem doświadczają, będzie bardziej namiętne i intensywne.

Zadanie i świadczenia

Należy pamiętać, że kiedy wychodzisz z miejscowym daddy / baby oznacza to, że możesz go poznać znacznie więcej, a nawet wygenerować więcej długoterminowych korzyści. Jednak wiele osób twierdzi, że dowiedziało się więcej o osobie pozostającej w związku na odległość i ma lepsze umowy. Wynika to z tego, że komunikacja jest zazwyczaj bardziej bezpośrednia, gdy nie masz czasu.

Alokacja ze zdalnym sugardaddy jest zwykle bardziej ostateczna niż z lokalnym SD, chociaż w tym aspekcie jest wszystko. Możesz znaleźć suggardaddy, którzy płacą za mieszkanie, nawet na odległość, i innych miejsc, które mogą nie być tak hojne. Chociaż zwykle umowy z lokalnymi SD wydają się być bardziej trwałe i korzystne pod tym względem.

Utwórz swój profil i ciesz się kontaktami na poziomie

Jeśli chcesz wypróbować świat sugar dating, jesteś na idealnej stronie.
Wypełnij swój profil i zacznij rozmawiać.

Wyłączność

W grze sugar dates zwykle nie ma wyłączności. Posiadanie sugar baby na odległość może pomóc w tym aspekcie, ponieważ możesz nadal żyć własnym życiem, nawet spotykając się z innymi ludźmi bez żadnych niedogodności związanych z agendą lub innymi. Posiadanie nielokalnego sugarbabe pomaga w dyskrecji i bezpieczeństwie. Możesz nadal żyć własnym życiem, a nawet umawiać się z innymi ludźmi.

SD´s mogą zrobić to samo. Mogą mieć pracę lub dzieci tam, gdzie mieszkają, ale będą podróżować, aby odpocząć i spotkać swoje Sugar Baby, nawet jeśli mieszkają daleko. Kiedy jedna podróżuje, aby zobaczyć drugą, oczekiwanie czyni to doświadczenie ekscytującym.  Podczas podróży, aby spotkać swoje SB w innym miejscu, możesz spotkać różne witryny, a także pokazać jej różne witryny, gdy zaprosisz ją do swojego obszaru.

Jednak gdy związek nie ma pewnej wyłączności, może stać się odległy, dochodząc do punktu, w którym traci się znaczenie związku. Naprawdę, gdy czujesz, że twój partner sugar dating jest częścią twojego codziennego życia, ta obojętność jest zwykle niewielka.

Niezależność

Posiadanie hojnego Suggardaddy, który uwielbia rozpieszczać Cię i nadal ma niezależne życie, jest doświadczeniem, którego nie ma wiele dziewcząt. Ten styl życia jest przeznaczony wyłącznie dla sugar babies, które wiedzą, jak leczyć Sugar Daddy. 

Zaletą tego rodzaju relacji jest to, że każdy ma znacznie więcej swobody w relacjach poza sugar baby, w karierze zawodowej lub na studiach, a nawet w biznesie.

Jednak w tego rodzaju umowach nie ma mentoringu, jeśli jesteś sugarbabe, który również szuka wiedzy i doświadczenia, z pewnością lepiej jest mężczyzna, który jest blisko Ciebie, aby pomóc ci w karierze. zazdrość,

Lokalny lub długodystansowy; Co jest dla ciebie najlepsze

Kiedy masz tego rodzaju związek na odległość, oboje masz dużo więcej wolnego czasu na robienie innych rzeczy, ale w czasach, gdy musisz być razem, nie jest to możliwe. Wskaźnik cukru może bardzo różnić się od tradycyjnego związku. Chociaż dla dziewcząt, które nie chcą iść na kompromis, może to być idealna okazja, ponieważ dystans powstrzymuje je od uczuć.

Ponadto przebywanie w związku na odległość wymaga nie lgnięcia i pragnienia wyłączności. Może mieć inne Sugar babes i nikt nie przeszkodzi ci w prowadzeniu własnego życia. Nie możesz go odwiedzić po miesiącu, ponieważ masz problemy do rozwiązania. Nie możesz oczekiwać ode mnie, że postawię cię na pierwszym miejscu, ponieważ nie wymaga tego samego. Cokolwiek, obaj partnerzy muszą zawsze mieć zaufanie.

Krótko mówiąc, Sugar Baby powinno zawsze być niezależne od swojego SD, ale powinien również być wdzięczny za to, co zapewnia. W końcu chodzi o to, czego chcesz i dlatego ważne jest, aby wymienić swoje potrzeby i oczekiwania przed znalezieniem Sugar Daddy na odległość lub bliżej.

Summary
Lokalni Sugar daddys vs. Relacje na odległość: zalety i wady
Article Name
Lokalni Sugar daddys vs. Relacje na odległość: zalety i wady
Description
Kilka wskazówek i pewne różnice między zdalnymi relacjami sugarddddatesss a relacjami lokalnymi
Author
Publisher Name
sugardaddypolska.com
Publisher Logo

Leave a Reply


ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Idź do góry