Home » Normalny stosunek VS stosunek sugar. Różnice między nimi.

Każdy kraj jest inny, jeśli chodzi o relacje sugar dating. Chociaż prawie na całym świecie zjawisko to zawsze istniało. To kultura naprawdę różnicuje akceptację i kontrowersje, które mogą stworzyć świat sugar dating W Polska istnieje wiele fałszywych idei i mitów na temat sugar dates, w wielu przypadkach nazywanych tajną prostytucją lub bezpośrednio machismo.

Wiele osób błędnie osądza dojrzałego i zrozpaczonego mężczyznę szukającego towarzystwa młodej dziewczyny lub że młodą dziewczynę pociąga stabilność zapewniana przez dojrzałego i wypłacalnego mężczyznę.

Wiele osób uważa, że ​​sugardating to jedna noc otwarta między prześcieradłami. Tak nie jest, to prawda, że ​​tak się może stać, ale to nie koniec strony sugar dating. Główną ideą pierwszej randki między sugardaddy a jego potencjalnym sugar baby jest spotkanie się i sprawdzenie, czy osoba przed nim jest dobra dla drugiej osoby. W tym celu najlepiej jest spotkać się w stołówce lub restauracji. Aby lepiej zrozumieć, jak działa ten rodzaj randek, napisaliśmy ten post z różnicami między normalną relacją a typem „sugar”.

Miłość i związane z tym uczucia

W normalnym związku zawsze będą jakieś uczucia . Chociaż w związku sugardatesa jego kimś mogą również występować uczucia, na początku ich nie ma. Na początku jest umowa, w której każdy decyduje, co ma zaoferować drugiej osobie, a w relacjach sugardating zawsze zaczyna się od umowy, w której zabezpieczenie finansowe lub doświadczenie, które cukier oferuje swojemu sugar baby, i co To z kolei oferuje mu, są jedyną zachętą do rozpoczęcia związku bez uczuć miłości.

W normalnych relacjach może być również zainteresowanie komfortem, bezpieczeństwem finansowym itp. Ale są to związki, które od początku miały pojęcie miłości. Kiedy zaczyna się związek typu kochającego, pojawiają się już pewne uczucia, które sprawiają, że para tworzy się poza wygodą. Na początku związku miłosnego nie ma porozumienia, jest to po prostu coś, co powstaje i rozwija się z czasem.

Lojalność

Imo istnieją wyjątki w normalnym związku lojalności jest wymagana, to znaczy, że są monogamiczne związki, w których para nie może mieć inne relacje. Wierność i bycie z parą jest zwykle bardzo ważne w tego typu relacjach. Wsparcie w kochających się parach jest głównie emocjonalne, pomijając wsparcie ekonomiczne lub inne.

Chociaż może istnieć także umowa wyłączności na sugar babys, to normalne jest, że cukierek i sugardadys mają kilka związków na raz, dopóki nie znajdą swojego idealnego partnera. Ale nawet po znalezieniu idealnego partnera mogą nadal spotykać się z innymi lub mieć kilku sugar daddy lub sugar babes w tym samym czasie. Wsparcie w tym przypadku jest tańsze od sugardaddies.

Utwórz swój profil i ciesz się kontaktami na poziomie

Jeśli chcesz wypróbować świat sugar dating, jesteś na idealnej stronie.
Wypełnij swój profil i zacznij rozmawiać.

Różnica czasów.

W normalnym związku nie ma czasu, jesteś po prostu z tą osobą, to twój partner 24 godziny na dobę, niezależnie od tego, czy jesteś obecny, czy nie. Zazwyczaj komunikacja z terminami i spotkaniami jest znacznie większa (jeśli nie mieszkasz z nim). È s pary  o tego typu mają ciągłą zależność i spędzają dużo więcej czasu niż ze sobą par sugar randkowy.

W stosunkach z sugardatingczasy będą zwykle ograniczone i będą stanowić część umowy. Oznacza to, że Sugardaddy może poprosić w umowie, aby zobaczyć sugar baby 3 razy w miesiącu, na przykład. Również w umowie zwykle pojawia się czas, który SD będzie chciał na wycieczki lub inne rzeczy. Połączenia są również zwykle ograniczone, a badani cukiernicy zwykle nie są dostępni dlasugardady podczas egzaminu.

Zabawa i wycieczki

W normalnych związkach może być wiele różnych rodzajów wycieczek, od towarzyszenia partnerowi do lekarza po wyjazd wakacyjny. Będąc wyraźnie kochającym związkiem, zwykle jest więcej wsparcia emocjonalnego i towarzysza.

Związek z sugar daddy zwykle koncentruje się na zabawie. SD nigdy nie wezwie cię, abyś towarzyszył ci w papierkowej robocie lub w jego imieniu. Randki koncentrują się na zabawie i przyjemności, chociaż wsparcie emocjonalne zwykle nie jest tak duże, jak w normalnym związku miłosnym.

Istotny rozwój

W miłosnym związku musisz wziąć pod uwagę partnera w takich sprawach, jak przebieranie domów, wychodzenie na miasto, wyjazd w podróż itp. Oznacza to, że w niektórych przypadkach musisz mieć partnera do różnych aspektów swojego życia i poinformować go o tym, co zamierzasz zrobić z kim się spotykasz itp. (Istnieją wyjątki, ale jest to normalne).

W związku sugardating możesz odejść, kiedykolwiek i kiedy chcesz, a jeśli w dowolnym momencie dostaniesz tę ofertę z drugiej części świata na pracę swoich marzeń, możesz sam ją uruchomić. W końcu Twój POT zawsze może pojechać samolotem, aby cię odwiedzić.

Czy związek sugar może stać się normalnym związkiem?

Zwykle zdarza się, że z czasem relacje między sugar baby a jego sugar daddy mogą doprowadzić do czegoś innego. Chociaż różnica wieku jest znacząca, wiele celebrytów ma znacznie młodsze pary.

Czasami w tego rodzaju związku rodzi się miłość i przechodzi się w związek miłości i współdziałania. Jest to bardzo powszechne, bardziej niż ludzie myślą, że krytykuje tego rodzaju randki.

Ostatnie przemyślenia:

To osobista opinia, istnieje wiele rodzajów związków i bardzo różni się zarówno w miłości, jak i w sugar dating. Staram się uchwycić to, co jest bardziej powszechne i normalne. Jeśli myślisz inaczej lub chcesz podzielić się swoim doświadczeniem, możesz napisać komentarz na końcu całości. Z góry dziękuję.

Summary
Normalny stosunek VS stosunek Sugardate. Różnice między nimi.
Article Name
Normalny stosunek VS stosunek Sugardate. Różnice między nimi.
Description
Opublikuj z pewnymi różnicami w typach relacji sugardating i normalnych relacji miłosnych
Author
Publisher Name
sugardaddypolska.com
Publisher Logo

Leave a Reply


ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Idź do góry