dziewczyna i chłopak na czacie w parku
Home » Niezbędne aplikacje dla Sugardaddys i Sugarbabys
dziewczyna i chłopak na czacie w parku

Oto aplikacje, które ułatwią ci życie w sugar daddy dating. Najpierw posortowaliśmy listy pod kątem aplikacji dla Sugarbabys, a dla SugarDaddy na końcu. Mam nadzieję, że ci pomogą!

5 niezbędnych aplikacji dla sugar babies

Obecnie istnieją setki aplikacji, które ułatwiają nam życie. Dlatego dokonaliśmy wyboru 5 podstawowych aplikacji dla Sugarbabys . Aplikacje, z którymi nie można żyć po pobraniu ich na telefon komórkowy. Chcesz wiedzieć co to jest? Czytaj dalej!

Z jakich 5 aplikacji najczęściej korzystają sugar babys?

Oto wybór 5 aplikacji, z których sugar baby korzystają najczęściej w ciągu dnia. Znajdziesz tu wszystko, od aplikacji do pielęgnacji urody, sportu i muzyki po aplikację kalendarza i czat, idealną dla słodkiego dziecka.

Beautylish: niezbędna aplikacja do pielęgnacji urody

Jest to bardzo przydatna aplikacja, w której można znaleźć trendy, tutoriale makijażu i fryzury, a także sztuczki i inspiracje. Ponadto jest to bardzo kompletna aplikacja, ponieważ możesz wchodzić w interakcje, wyrażając opinie na temat produktów i wskazówek. Jako sugar babe zawsze musisz być doskonały i co lepsze niż z zaleceniami kobiet takich jak ty. Ta aplikacja jest dostępna na telefony z systemem operacyjnym iOS i Android.

Cal: aplikacja, aby nie zapomnieć o spotkaniu lub zobowiązaniu

Cal jest aplikacją par excellence sugarbaby. Możesz intuicyjnie według nazwy, która opiera się głównie na kalendarzu. Jego sława i setki pobrań potwierdzają jego jakość. Dzięki niemu możesz organizować swoje spotkania i zobowiązania. Ponadto oferuje przewagę synchronizacji z pocztą e-mail. Nie zawiedziesz wizyty u fryzjera lub dziewczyny, która robi paznokcie. Przez cały czas będzie twoim sprzymierzeńcem!

7-minutowy sport treningowy: aplikacja dla sugar baby, które chcą być w dobrej formie

Oczywiste jest, że sugar baby dzieckiem dbasz o siebie. Zgodzisz się więc, że aplikacja do ćwiczeń jest niezbędna. Gdziekolwiek jesteś, czy to w domu, czy w ekspresowej podróży z sugar daddy , będziesz mieć pod ręką swoje rutyny dzięki kilku 30-sekundowym ćwiczeniom. Musisz tylko zrobić dziurę w swoim programie, aby trenować 7 minut dziennie. Łatwiej niemożliwe!

Najlepsze w tej aplikacji jest to, że szkolenie jest podzielone na kategorie. Dzięki temu możesz ćwiczyć część ciała, która najbardziej Cię interesuje. Przekonasz się, że po uruchomieniu rutyny będzie to aplikacja sprzymierzona i nierozłączna.

Spotify: aplikacja muzyczna par excellence

Czy potrafisz wyobrazić sobie swoje randki bez muzyki? Oznacza to, że masz Spotify na telefonie komórkowym. I rzadko zdarza się, że jej nie masz. Ponieważ idealnie jest umieścić muzykę w tle. Najlepsze w tej aplikacji jest to, że możesz tworzyć listy odtwarzania zgodnie z miejscem spotkania lub środowiskiem, które chcesz stworzyć.

Awokado: aplikacja do czatowania ze swoim tatusiem z zachowaniem niezbędnej prywatności

Awokado jest par excellence kolejną aplikacją sugarbabe. Idealnie jest porozmawiać z tatusiem, ponieważ ma wiele funkcji. Ta aplikacja pozwala być z nim w kontakcie poprzez wiadomości, filmy, zdjęcia, a nawet bazgroły. Ponadto możesz wysłać swoją lokalizację i zachować z nim tajne rozmowy bez czytania przez nikogo innego.

Specjalną funkcją tej aplikacji jest to, że możesz wysyłać uściski i pocałunki. Jeśli przyniesiesz telefon do klatki piersiowej, twój POT uściska się, a jeśli chcesz wysłać buziaka, wystarczy dotknąć zdjęcia.

5 niezbędnych aplikacji dla sugar daddy

Dzisiaj są aplikacje na wszystko, niektóre ułatwiają nam życie, a inne ratują nas od niezręcznych chwil. Dyskrecja panuje przed wszelkimi sytuacjami, dlatego ważne jest, aby mieć serię aplikacji, które działają poprawnie, aby utrzymać porządek. Czy chcesz wiedzieć, jakie są podstawowe zastosowania tatusia? Czytaj dalej!

5 niezbędnych aplikacji dla sugar daddy

Istnieje wiele aplikacji, które mogą uchronić Cię przed irytującymi i niewygodnymi pytaniami. Przede wszystkim jest 5, które są niezbędne w telefonie komórkowym każdegosugardaddie. Od aplikacji, aby zorganizować swój plan i spotkania z sugarbeb, po inne, aby zachować prywatność rozmów. Odkryj wszystkie aplikacje, których zwykle używa sugar daddy.

Prywatna skrzynka wiadomości: dla tych, którzy chcą zachować poufność swoich rozmów

Jeśli szukasz czatu, który oszczędza Twoją prywatność, Twoja aplikacja to Prywatna skrzynka wiadomości. Ta aplikacja pomaga zachować w tajemnicy rozmowy, które decydujesz, a tym samym uniknąć myślenia, czy usunąłeś wiadomość, czy nie. Jest bardzo łatwy w użyciu, ponieważ musisz tylko zachować prywatność dla swojego sugar baby. W ten sposób wszystkie otrzymywane wiadomości będą ukryte i tylko Ty będziesz mieć do nich dostęp.

Telegram: konwencjonalny czat z pewnymi zaletami

Podążając tą samą ścieżką, Telegram, jedna z doskonałych aplikacji do czatowania. Chociaż jest znany i nie ma tak rozwiniętego systemu prywatności, bardzo dobrze sprawdza się w prowadzeniu rozmów z sugar dating. Ponieważ jest to darmowy system, który pozwala zachować poufność rozmów bez wzbudzania podejrzeń. Ponadto umożliwia usuwanie wiadomości bez pozostawiania śladu.

My Black Book: doskonała aplikacja do eliminacji śladu połączeń w książce telefonicznej

Inną aplikacją, którą zwykle ma SD, jest My Black Book. Ta aplikacja pomaga usunąć dowolny dziennik połączeń z telefonu komórkowego. Ponadto wszelkie podejrzane nazwy w książce telefonicznej telefonu komórkowego również zostaną ukryte. Jest to jedna z zalet korzystania z tych aplikacji, która automatycznie usuwa połączenia wykonane na określone numery.

Slydial: aplikacja do blokowania połączeń

Czasami odbieramy połączenia w niechcianych lub nieodpowiednich momentach. Dlatego aplikacja Slydial służy do blokowania połączeń przychodzących, które występują w złych momentach. Połączenia Twojego sugar baby będą kierowane bezpośrednio na pocztę głosową, do której będziesz mieć dostęp w dowolnym momencie.

Secret Camera Recorder: aplikacja do nagrywania, kto węszy na twoim telefonie komórkowym

Jest to aplikacja służąca do sprawdzania, czy ktoś patrzy na Twój telefon. Secret Camera Recorder pomoże Ci dowiedzieć się, czy ktoś odbiera Twój telefon bez pozwolenia i szuka informacji. Czy wiesz jak to działa? W przypadku, gdy ktoś chce odblokować Twój telefon komórkowy, zarejestruje on osobę, która próbuje, lub zrobi zdjęcie przednim aparatem. To zapewni ci prywatność.

Summary
Niezbędne aplikacje dla Sugardaddys i Sugarbabys
Article Name
Niezbędne aplikacje dla Sugardaddys i Sugarbabys
Description
W tym poście mamy główne aplikacje, z których mogą korzystać sugardaddys i sugarbabys
Author
Publisher Name
sugardaddypolska.com
Publisher Logo

komentarzy:

  1. Łukasz

    15 sierpnia, 2023 at 8:35 am

    Cześć córeczko ,na randkę chodźmy

    Odpowiedz

Leave a Reply


ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Idź do góry