ara je w eleganckiej restauracji
Home » Dobra kuchnia z sugardaddy: wskazówki dla sugarbabys
ara je w eleganckiej restauracji

Wielu sugardaddys może chcieć zabrać cię do dobrej restauracji na kolację. W tych datach można zobaczyć na krótkich dystansach coś, co jest poza pięknym ciałem. Inteligencja, umiejętność bycia i możliwość prowadzenia interesującej rozmowy z sugar baby to niektóre aspekty, które mają znaczenie. Jeśli chcemy odnieść sukces, naszym głównym zadaniem powinno być sprawienie, by nasz sugar daddy Polska czuł się szczęśliwy .

Powinieneś czuć się swobodnie, zadowolony, zrelaksowany, dumny, rozpieszczany, pielęgnowany i zazdrosny. Nie możemy zapominać o następujących wskazówkach, aby zrealizować naszą misję. Gotowi? Uwaga!
Zacznijmy od kilku wskazówek dotyczących sugar baby na kolację z SD . Wiemy już, że musisz jeść z zamkniętymi ustami, prawda? Teraz poznasz pewne szczegóły, które dziewczyna powinna wiedzieć, jeśli chce zacząć rozwijać się w społeczeństwie:

Przy stole z tatusiem:

Sztućce:

Szklanka wody zawsze będzie znajdować się po lewej stronie całości, szerokie i okrągłe szklanki (największe są do czerwonego wina, te w kształcie litery U do białych win, a długie i wąskie do win musujących. Okrągłe szklane kieliszki krótkie są dla koniaku i brandy. Ważne jest, aby wiedzieć, że kiedy pijemy ze szklanki, musimy zawsze pić z tej samej strony.

Sztućce to prosta ryba mały widelec i nóż do ryb.
Ciekawe, że to jest, prawdziwy sugar daddy zwykle wie, czy to Nawiasem mówiąc, przed wykształconą dziewczyną, jeśli znasz różnice między kieliszkami, nigdy nie uderzaj kieliszka o toast, dobre kieliszki są delikatne, a niepotrzebny hałas nie jest mile widziany w eleganckich restauracjach.

Nigdy nie podnoś menu poza stół:

Podnoszenie menu ze stołu to kolejny szczegół nieco „brzydki”. Prawidłową rzeczą jest czytanie menu bez podnoszenia go ze stołu i delikatne otwieranie, nie kładąc palca na talerzu, nawet jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, o które powinieneś zapytać bez wskazywania menu . Nadmierne dotknięcie karty jest w złym guście.

Smacznego? NIE, dziękuję

Bon apetyt jest powszechnie akceptowanym wyrażeniem, to tak, jakbyś życzył sobie kogoś, kto ma dobre trawienie. Chociaż w niektórych obszarach można go z zadowoleniem przyjąć, lepiej powiedzieć „baw się dobrze” lub „baw się dobrze”.

 kolejność protokołów potraw na stoleRomantyczna kolacja z sugar daddy

Etykieta jest „wiem”, możesz kupić dowolną książkę z etykietami i będziesz zaskoczony wszystkim, co kryje się za każdym wydarzeniem, ale wiedza nie jest wiedza, a jednym z najtrudniejszych zadań dla sugar babe jest przeprowadzenie ciekawej rozmowy z jego SD
Dbanie o szczegóły rozmowy to sztuka, ale spokojna, musisz być sobą, jeśli próbujesz być tym, kim nie jesteś, pokaże, a przecież jeśli tam jesteś, to dlatego, że ci się podoba. Oto kilka wskazówek, które mogą pomóc w rozmowie w restauracji.

Pokaż zainteresowanie

Jeśli nie interesuje cię SD, nie powinieneś tam być, innymi słowy, jeśli twój SD nie wydaje się interesującym człowiekiem, trudno jest ci osiągnąć porozumienie, które trwa na czas. Najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, czy potencjalny tata Sugar jest dla Ciebie interesujący, jest porozmawianie z nim z góry za pośrednictwem sieci społecznościowej lub aplikacji do przesyłania wiadomości.

Podobnie jak SD lub Sugar Baby, być może będziesz musiał przewijać wiele profili i chociaż nikt nie lubi tego robić, tylko dzięki temu możesz być bliżej znalezienia idealnego partnera, który zapewni ci rozpieszczanie, którego potrzebujesz. Niektóre dziewczyny uważają, że znalezienie sugar daddy jest szybkie, niektóre mają szczęście, ale nie są szybkie.

Profil i konwersacje za pośrednictwem wiadomości pomogą ci być „otwierającymi” rozmowę, szczególnie na początku, gdy tylko połączysz rozmowę. Jak już powiedzieliśmy wcześniej, nie ma wątpliwości, że oceny trzecie nie są dobre.

Zrównoważyć rozmowę, aby omawiać ważne tematy związane z tematami bez zbytniego zadawania sobie pytań. Ważne jest, aby wiedzieć, jak wysyłać wiadomości do SB.

Miłej zabawy

Spokój podczas kolacji ma kluczowe znaczenie, ale nie powinno Cię to powstrzymywać od dobrej zabawy. W rzeczywistości dobra zabawa powinna znajdować się na szczycie listy. Rozmawiaj w lekkim i zabawnym otoczeniu. Nie dyskutuj na pierwszy rzut oka tematów, które należą do kategorii „poważne”.

O ile Sugar Daddies lubi intelektualne rozmowy z kobietami, powinieneś zostawić takie tematy jak polityka na jakiś czas później. Utrzymanie charakteru rozmowy i lekkości sprawi, że oboje będziecie się dobrze bawić i nawiązać kontakt.

Zmierz się z nerwami

Sugar Babies i Sugar Daddies często doświadczają nerwów podczas pierwszych kolacji. Kiedy jesz z osobą, jest wiele szczegółów, które pozwalają nam zobaczyć, jak się czujemy. Sugar Daddies odczuwają presję, by zaimponować dziewczynie znacznie młodszej od nich. SD maluchy chcą być ciekawymi i wykształconymi dziewczynami.

Ubieranie na obiad

Każda strona ma swój protokół i zasady, dlatego ważne jest, aby zawsze odpowiednio się ubrać. Ponadto musisz bardzo uważać na sposób ubierania się naszego SD. Mężczyzna podróżujący motocyklem to nie to samo, co podróżuje mercedesem lub jaguarem. Każda osoba ubiera się w różnych stylach, jeśli ubranie twojego sugar daddy jest dla ciebie, spróbuj się z nim zgodzić.

Z drugiej strony makijaż powinien być zawsze dyskretny, odważny i elegancki. Nigdy nie nakładaj zbyt dużo makijażu, a czerwone lub jaskrawo kolorowe usta tylko na specjalne okazje. Pamiętaj, że SD zwykle stara się nie przyciągać uwagi.

Nigdy nie noś dżinsów, nawet nie myśl o chodzeniu w dresach lub noszeniu podartych spodni na obiad, bez względu na to, jak są modne.

Telefon nigdy nie jest na stole

Staraj się nie stawiać telefonu komórkowego na stole. Nawet jeśli jest to dla ciebie trudne, pamiętaj, że POT robi dla ciebie miejsce w swoim napiętym harmonogramie. Dlatego najlepiej jest wykazać pełne zainteresowanie tym czasem i rozmowami. Nigdy nie sprawdzaj sieci społecznościowych ani nie wysyłaj SMS-ów ani WhatsApp. Jeśli to zrobisz, będzie to źle mówić o tobie.

Zawsze dziękuję

Obecnie sytuacje, w których żyjemy, sprawiają, że jesteśmy bardzo wrażliwi, a tym samym bardzo niewdzięczni. Naprawdę ważne jest, aby docenić wszystko, co oferuje sugardad. Zawsze pokazuj jej, jak bardzo pochlebiasz tym, co dla ciebie robi, doceniaj i podziwiaj każdy szczegół, każdy prezent i każdą uwagę, jaką ci oferuje.

Pokaż mu szczęście, jakie otrzymujesz, otrzymując prezenty, bez względu na to, jak małe są i używaj wszystkiego, co mu dajesz, ilekroć go zobaczysz. To sprawi, że poczujesz się bardzo dobrze i będziesz szczęśliwy z sugar baby, które postanowiłeś spędzić najlepsze chwile.

Z drugiej strony ważne jest, aby poznać i zrozumieć stan emocjonalny twojego SD, kiedy jest z tobą. W ten sposób możesz zrozumieć, co dzieje się w tym momencie. Pamiętajmy, że każdy związek różni się od siebie, a ludzie czują się dobrze w swoim stanie emocjonalnym, gdy pary rozumieją.

Dyskrecja i szacunek przede wszystkim

Jedną z cech sugar babe jest jej postawa. Dyskrecja jest jedną z najważniejszych cech protokołu behawioralnego. Ważne jest również, aby nie zadawać zbyt wielu pytań, dojrzali mężczyźni są zazwyczaj bardzo interesujący pod każdym względem, ale mają tendencję do niewygody przy tak wielu pytaniach.

Tak jak powinieneś unikać dotykania delikatnych tematów w rozmowach, takich jak rozmowa o emocjach, rodzinie, sytuacjach zdrowotnych i innych. Zastanów się, co powiesz, zanim to zrobisz, aby nie wpaść w tematy zabronione.

Summary
Dobra kuchnia z sugardaddy: wskazówki dla sugarbabys
Article Name
Dobra kuchnia z sugardaddy: wskazówki dla sugarbabys
Description
Dowiedz się, jak zachowywać się w luksusowej kolacji ze swoim SD
Author
Publisher Name
sugardaddypolska.com
Publisher Logo

Leave a Reply


ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Idź do góry